Menu
Your Cart

Školní potřeby

Školní potřeby

Výbava do školy je pro prvňáčka velmi důležitá. I díky kvalitním školním potřebám se mu bude ve škole více líbit a bude mít snazší začátky. Proto u nás najdete kvalitní psací potřeby Stabilo. Mají ergonomický tvar a jsou uzpůsobené přesně na malou ruku. Vyberte si klidně také pero pro leváky a další potřeby pro leváky.

Vyberte také další školní potřeby pro prvňáčky: kvalitní pastelky, fixy, ořezávátko, gumu, pravítka, zvýrazňovače, nůžky a další. Všechno to pak pojmou školní penály, které u nás také najdete.


Nejprodávanějši v kategorii Školní potřeby

Fixy Top Model 6 ks Fixy Top Model 6 ks
Nedostupné
Fixy Top Model 6 ksFixy Top Model pro mladé umělkyněBarevné oboustranné fixy s designem mimořádně populární kolekce Top Model jsou oblíbeným nástrojem pro kreslení a malování.Barevné fixy pro tvůrčí projektyBalení obsahuje 6 barev, každý fix má jeden užší a jeden silnější hrot. Jsou praktické, snadn..
132Kč
Bez daně:109Kč
Fixy Ylvi 8 ks Fixy Ylvi 8 ks
Nedostupné
Fixy Ylvi 8 ksBarevné fixy pro kreslení a malováníBarevné fixy s designem oblíbené značky Ylvi jsou oblíbeným nástrojem pro kreslení a malování. Fixy jsou doplněny lehkým třpytem. Úžasný dárek pro všechny malé umělkyně. Balení obsahuje 8 barev...
245Kč
Bez daně:202Kč
Vodové barvy 12 barevKlasické vodové barvy pro malé umělce.Vodové barvy ředitelné vodou jsou určeny na malování na papír a jiné savé materiály. Paleta obsahuje 12 barev.Nezbytná výbava nejen do škol.Nezbytná součást při malování na výkres. Barvy jsou syté a obsahují velký objem pigmentu...
132Kč
Bez daně:109Kč
Vodové barvy 36 barevKlasické vodové barvy pro malé umělce.Vodové barvy ředitelné vodou jsou určeny na malování na papír a jiné savé materiály. Paleta obsahuje 36 barev.Nezbytná výbava nejen do škol.Nezbytná součást při malování na výkres. Barvy jsou syté a obsahují velký objem pigmentu...
252Kč
Bez daně:208Kč
Pastelky trojhranné Pro leváky 6 ksKreslit hezčí a snadněji je přece tak jednoduché.První tužka, jejíž ergonomie je zcela přizpůsobena potřebám leváků.Pro předškoláky, školačky a školáky všech tříd.Trojhranný design a jedinečné neklouzavé plošky zajišťují uvolněné držení, stabilitu a správný úchop d..
239Kč
Bez daně:198Kč
Nůžky Modro-červené Nůžky Modro-červené
Nedostupné
Nůžky Modro-červenéUčíme se stříhat!Děti by se měly učit stříhat už od malička. Procvičují si tak ručičky, úchop, získávají jistotu při stisku. Mohou se výtvarně vyjádřit.Bezpečnostní nůžky pro děti jsou snadno uchopitelné.Nůžky byly vyrobeny tak, aby co nejlépe ochránily děti před zraněním. Jsou be..
48Kč
Bez daně:39Kč
Nůžky Žluto-zelené Nůžky Žluto-zelené
Nedostupné
Nůžky Žluto-zelenéUčíme se stříhat!Děti by se měly učit stříhat už od malička. Procvičují si tak ručičky, úchop, získávají jistotu při stisku. Mohou se výtvarně vyjádřit.Bezpečnostní nůžky pro děti jsou snadno uchopitelné.Nůžky byly vyrobeny tak, aby co nejlépe ochránily děti před zraněním. Jsou bez..
48Kč
Bez daně:39Kč
Pero EASYbirdy Růžové Pastel pro pravákyPrvní ergonomické plnicí pero navržené speciálně pro praváky.Hrot STABILO EASYBIRDY lze nasadit ve 3 různých úhlech, které zajistí optimální individuální polohu ruky. Úchopová zóna z neklouzavého materiálu. Iridiový hrot standardní velikosti M. Snadná manipula..
439Kč
Bez daně:363Kč
Skicař A4 / 20 lsNáčrtník je povinnou výbavou každého malého umělce.Papírový lepený blok určený ke kreslení pastelkami, fixy, uhlíkem či křídami.Děti se mohou kreativně vyjadřovat.Náčrtník najde uplatnění doma, ve škole i v práci. Označení sešitu: Skicař, náčrtník Formát: A4 Gramáž: 180 g/m2 Počet l..
74Kč
Bez daně:62Kč
Náčrtník A4 / 20 lsNáčrtník je povinnou výbavou každého malého umělce.Papírový lepený blok určený ke kreslení pastelkami, fixy, uhlíkem či křídami.Děti se mohou kreativně vyjadřovat.Náčrtník najde uplatnění doma, ve škole i v práci. Označení sešitu: Skicař, náčrtník Formát: A4 Gramáž: 80 g/m2 Počet ..
50Kč
Bez daně:42Kč
Ergonomické pero kuličkové Růžové Pastel pro levákyErgonomické pero pro leváky.STABILO EASYoriginal Pastel přináší trend pastelových barev do školních tříd. Ergonomický roller pro začátečníky a studenty od 6 let. Jedná se o první roller v ergonomickém tvaru, ve variantě zvláště pro leváky a praváky,..
197Kč
Bez daně:163Kč
Ergonomické pero kuličkové Fialové Pastel pro praváky Ergonomické pero kuličkové Fialové Pastel pro praváky
Nedostupné
Ergonomické pero kuličkové Fialové Pastel pro pravákyErgonomické pero pro praváky.STABILO EASYoriginal Pastel přináší trend pastelových barev do školních tříd. Ergonomický roller pro začátečníky a studenty od 6 let. Jedná se o první roller v ergonomickém tvaru, ve variantě zvláště pro leváky a pravá..
197Kč
Bez daně:163Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 32 (3 stránek)