Menu
Your Cart

Modelování a plastelína

Modelování a plastelína

Nejprodávanějši v kategorii Modelování a plastelína

Nadýchaný písek s vůní žvýkačekTento nadýchaný Fluffy písek je mimořádně lehký a jeho speciální konzistence zajišťuje, že se nerozpadá. S jemnou vůní žvýkaček, kterou děti milují, se stává každá hra s ním zábavným a voňavým zážitkem. Jednoduché tvarování a smyslový požitekPísek lze snadno formo..
210Kč
Bez daně:174Kč
Nadýchaný písek s vůní žvýkačekTento nadýchaný Fluffy písek je mimořádně lehký a jeho speciální konzistence zajišťuje, že se nerozpadá. S jemnou vůní žvýkaček, kterou děti milují, se stává každá hra s ním zábavným a voňavým zážitkem. Jednoduché tvarování a smyslový požitekPísek lze snadno formo..
210Kč
Bez daně:174Kč
Kreativní hra pro všechnyTato sada čtyř barev extrémně nadýchaného Fluffy písku s vůní žvýkačky je ideální pro všechny fanoušky kreativní hry. Vůně žvýkačky přidává hře nový rozměr, který zaujme smysly dětí a podpoří jejich představivost a zábavu.Výroba voňavé zmrzlinySada Ice Cream Parlor obsahuje ..
485Kč
Bez daně:401Kč
Hydrofóbni písek Set 5 barev s akváriemVodní experimenty s pískemVstepte do světa zábavy a zajímavých experimentů. S kreatívní sadou se speciálním pískem se vaše dítě stane malým kouzelníkem. Hydrofobní písek díky svým jedinečným vlastnostem neabsorbuje vodu, i když v ní zůstane delší čas Po vatáhnu..
345Kč
Bez daně:285Kč
Dynamický písek Zelený 1 kgModerní alternativa k tradičnímu pískuDynamický písek má schopnost zachovat si tvar a strukturu bez použití vody. Je to ideální řešení pro děti, které milují hravou kreativitu, ale i pro rodiče kteří hledají bezpečnou a čistou alternativu k tradičnímu písku. Dynamický píse..
195Kč
Bez daně:161Kč
Dynamický písek Sada v kyblíku PlážSada obsahuje 5 barev pískuInovativní produkt navržený speciálně pro děti. Dynamický písek má schopnost zachovat si tvar a strukturu bez použití vody. Je to ideální řešení pro děti, které milují hravou kreativitu, ale i pro rodiče kteří hledají bezpečnou a čistou a..
485Kč
Bez daně:401Kč
Dynamický písek Sada FarmaSada obsahuje 4 barvy pískuInovativní produkt navržený speciálně pro děti. Dynamický písek má schopnost zachovat si tvar a strukturu bez použití vody. Je to ideální řešení pro děti, které milují hravou kreativitu, ale i pro rodiče kteří hledají bezpečnou a čistou alternativ..
435Kč
Bez daně:360Kč
Dynamický písek Růžový 1 kgModerní alternativa k tradičnímu pískuDynamický písek má schopnost zachovat si tvar a strukturu bez použití vody. Je to ideální řešení pro děti, které milují hravou kreativitu, ale i pro rodiče kteří hledají bezpečnou a čistou alternativu k tradičnímu písku. Dynamický píse..
195Kč
Bez daně:161Kč
Dynamický písek Natural Box 5 kg Dynamický písek Natural Box 5 kg
Doprava Zdarma
Dynamický písek Natural Box 5 kgPraktické balení v boxuDynamický písek má schopnost zachovat si tvar a strukturu bez použití vody. Je to ideální řešení pro děti, které milují hravou kreativitu, ale i pro rodiče kteří hledají bezpečnou a čistou alternativu k tradičnímu písku. Dynamický písek se lehce..
1,055Kč
Bez daně:872Kč
Dynamický písek Natural Box 2,5 kgPraktické balení v boxuDynamický písek má schopnost zachovat si tvar a strukturu bez použití vody. Je to ideální řešení pro děti, které milují hravou kreativitu, ale i pro rodiče kteří hledají bezpečnou a čistou alternativu k tradičnímu písku. Dynamický písek se leh..
535Kč
Bez daně:442Kč
Dynamický písek Natural Box 1 kgPraktické balení v boxuDynamický písek má schopnost zachovat si tvar a strukturu bez použití vody. Je to ideální řešení pro děti, které milují hravou kreativitu, ale i pro rodiče kteří hledají bezpečnou a čistou alternativu k tradičnímu písku. Dynamický písek se lehce..
295Kč
Bez daně:244Kč
Dynamický písek Modrý 1 kgModerní alternativa k tradičnímu pískuDynamický písek má schopnost zachovat si tvar a strukturu bez použití vody. Je to ideální řešení pro děti, které milují hravou kreativitu, ale i pro rodiče kteří hledají bezpečnou a čistou alternativu k tradičnímu písku. Dynamický písek..
195Kč
Bez daně:161Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 21 (2 stránek)