Menu
Your Cart

Modelování a plastelína

Modelování a plastelína

Nejprodávanějši v kategorii Modelování a plastelína

Otisky zvířátek na plastelíně jsou super!Dřevěné pomůcky, které rozšíří možnosti kreativní hry s plastelínou. Sada obsahuje 3 dekorační válečky s ergonomicky tvarovanou rukojetí. Dítě si připraví plastelínové placky, do kterých vtlačí válečky vzory.Modelování z plastelíny účinně podporuje rozvoj jem..
390Kč
Bez daně:322Kč
Plastelína Set Vlasy Plastelína Set Vlasy
Nedostupné
Vyčesejte si plastelínové účesy.Z plastelíny vylisuješ provázky vlasů a chlupů, přiložíš je na vyznačená místa na obrázcích a zarovnáš pomocí kolečka na krájení plastelíny. Aktivitu můžeš opakovat mnohokrát. Plastelína je příjemně vláčná, snadno se modeluje a nedrolí se.Schne na vzduchu, proto je tř..
335Kč
Bez daně:277Kč
Otisky zvířátek na plastelíně jsou super!První kreativní sada s plastelínou pro drobečky obsahuje 3 velké dřevěná razítka s ergonomicky tvarovanou rukojetí. Dítě si připraví plastelínové placky, do kterých otiskne vzory na razítcích: slůně, tukana a chobotničku. Aktivita se dá opakovat donekonečna. ..
390Kč
Bez daně:322Kč
Pískoviště u vás doma!I když venku právě prší, vaše děti si můžou hrát v písku. Velká sada kinetického písku s formičkami i podložkou od Tookyland dětem poskytne dostatek prostoru na hraní si v písku u vás doma. Součástí balení jsou 2 pytlíky 1kg kinetického písku, 1 skládací podložka na kinetický p..
699Kč
Bez daně:578Kč
Pískoviště u vás doma!I když venku právě prší, vaše děti si můžou hrát v písku. 1kg sáček kinetického písku od Tookyland dětem poskytne dostatek prostoru na hraní si v písku u vás doma. Písek je velmi jemný, krásně drží tvar a nikdy nevyschne. Nevíří prach a nezpůsobuje alergie.Skvělá pomůcka na sen..
305Kč
Bez daně:252Kč
Vymodeluj si, na co jen pomyslíš!Jedinečná samotvrdnoucí modelovací hmota od Tookyland se stane nepostradatelným doplňkem při vytváření modelů, hraček či figurek. Jde o speciální, lehkou hlínu, která se usuší na vzduchu. 6 barev v samostatných kelímcích poslouží dětem jako skvělý základ pro jejich t..
285Kč
Bez daně:236Kč
Vymodeluj si, na co jen pomyslíš!Jedinečná samotvrdnoucí modelovací hmota od Tookyland se stane nepostradatelným doplňkem při vytváření modelů, hraček či figurek. Jde o speciální, lehkou hlínu, která se usuší na vzduchu. Díky 12 barvám v samostatných kelímcích mají děti dostatek prostoru na tvoření...
440Kč
Bez daně:364Kč
Modelína s překvapením Jednorožci Modelína s překvapením Jednorožci
Nedostupné
Jednorožec jako překvapení potěší všechny mrňousky.Vyrobte si nejkrásnější díla z této plastelíny. Měkká, poddajná modelovací hmota, která perfektně drží a výborně se s ní pracuje.Opakovaně si s tím děti užijí spoustu zábavy, navíc díky uzavíratelným kelímkům jen tak nevyschne.Plastelína rozvíjí a z..
219Kč
Bez daně:181Kč
Vymodelujte si krásného dinosaura!Modelína v jasných barvách je měkká a díky opakovaně uzavíratelnému obalu ji lze použít znovu a znovu. S modelínou si užijte hodiny zábavy. Modelína je také bezpečná.Hmota modeliny je extrémně slaná, takže ji děti nebudou chtít jíst.Modelinu lze vyprat z většiny dru..
219Kč
Bez daně:181Kč
Vyrobte si ty nejkrásnější třpytivá zvířátka!Modelína se třpytkami je krásná, měkká a může být znovu a znovu používaná, protože je v uzavíratelném obalu. Užijete si s ní hodiny zábavy.Plastelínu si můžete následně dotvořit příslušenstvím.Modelínu lze bezpečně používat. Sada obsahuje 3 třpytivé model..
366Kč
Bez daně:303Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 16 (2 stránek)