Menu
Your Cart

Kreslení a malování

Kreslení a malování

Kreslení a malování s dětmi je důležité už od malička. Rozvíjí jejich představivost, fantazii a zlepšuje jejich jemnou motoriku. Abyste mohli tvořit s dětmi už od útlého věku, najdete u nás výtvarné potřeby pro děti bez toxických látek a snadno použitelné. 

Pro miminka jsou tu skvělé knihy do vody. Trošku větší děti už oslní prstové barvy či  jemné voskovky, které mají syté barvy a snadno se umývají. Nechybí ani barvy v tubě na dot painting na první malování pro děti. Zkušenější umělce potěší smývatelné fixky pro děti Jar Meló a předškoláci či školáci budou vytvářet krásná díla s tenkými fixami Fine line stejné značky. 

Pro děti také máme speciální bezprašné křídy a tabule na fixy, křídy i magnetky a další výtvarné potřeby.

Nejprodávanějši v kategorii Kreslení a malování

Sada pastelek pro umělceTrojhranné pastelky s ořezávátkem od Tookyland zaujmou všechny zkušené umělce, kteří rádi omalovávají a kreslí. Pastelky jsou skvělé na doma, na cesty i do školy. V uzavíratelné kartonové tubě děti najdou 24 pastelek ze silnější 4mm tuhou v sytých barvách. Díky složení barev ..
315Kč
Bez daně:260Kč
Voskovky pro nejmenší v dárkovém baleníKreativní sada 2 v 1 Jednorožec od Tookyland je určená pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. V pevném uzavíratelném boxu děti najdou 12 nádherně barevných voskovek v podobě roztomilých jednorožců a 1 kreativní sešit se 45 lis..
586Kč
Bez daně:484Kč
Voskovky pro nejmenší v dárkovém baleníKreativní sada 2 v 1 Dinosaurus od Tookyland je určená pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. V pevném uzavíratelném boxu děti najdou 12 nádherně barevných voskovek v podobě roztomilých dinosaurů a 1 kreativní sešit se 45 listy plný omalován..
586Kč
Bez daně:484Kč
4 oblíbené kreativní potřeby v jednomVelká kreativní sada 4 v 1 Barvy v tubě od Tookyland je určená pro malé umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 4 oblíbené kreativní potřeby Tookyland, které je možné pou..
975Kč
Bez daně:806Kč
Magické vybarvování vodou.Cestovat znamená objevovat nové. Kuk, kam a jakými dopravními prostředky se už dostala zvířátka?Obrázky lze opakovaně používat.Opakovaně použitelná malá kreativní sada 4 obrázků pro magické vybarvování vodou je ideální pro vzbuzení zájmu batolat o malování a pro rozvoj jemn..
181Kč
Bez daně:150Kč
Vyčaruj si jedinečné obrázky.Skvělý set fixů značky Dino World. Devět oboustranných barevných fixů plus jeden magický. Maluj přes své kresby pomocí kouzelného fixu a barvy se změní.Děti mohou rozvinout svoji fantazii.Dino World Magic pens mohou být použity různými způsoby. Na jedné straně má fix hru..
180Kč
Bez daně:149Kč
Ideální dárek pro malé umělceOriginální kreativní sada s prstovými barvami a dalšími kreativními potřebami od Tookyland je zabalena v praktickém přenosném boxu. Ukrývá v sobě oblíbené prstové barvy, které jsou bezpečné pro nejmenší dětičky, dají se snadno umýt vodou a vyprat. Díky jemné konzist..
525Kč
Bez daně:434Kč
Barvy pro nejmenší umělceJedinečné prstové barvy od Tookyland jsou skvělé na první tvoření s malými dětmi. 6 různých barev v 60 ml tubách poskytuje spoustu materiálu na nejrůznější kreativní činnosti. Barvy jsou velmi jemné, snadno se roztírají a mají nádherné barvy. Po malování děti uklidí tuby zpě..
295Kč
Bez daně:244Kč
První akvarelové omalovánky pro nejmenší!Nápadité Malování vodou Zahrada od Tookyland zaujme jedinečným zpracováním vodových barev, které jsou přímo součástí omalovánek. Blok obsahuje 24 různorodých předloh s rostlinnými a zvířecími motivy. Součástí balení jsou také 2 štětce. K vymalování děti potře..
319Kč
Bez daně:264Kč
První akvarelové omalovánky pro nejmenší!Nápadité Malování vodou Dinosauři od Tookyland zaujme jedinečným zpracováním vodových barev, které jsou přímo součástí omalovánek. Blok obsahuje 24 různorodých předloh s dinosauřími a rostlinnými motivy. Součástí balení jsou také 2 štětce. K vymalování děti p..
319Kč
Bez daně:264Kč
Domaluj si krásné obrázky svými prsty!Blok Malování prstovými barvami od Tookyland obsahuje 30 listů s předlohami s nejrůznějšími motivy. Děti si je můžou dotvořit zcela podle sebe pomoci prstových barev. Úroveň 2 poskytuje kreativní zábavu nadšeným umělcům. Děti se můžou pořádně kreativně vyřádit a..
165Kč
Bez daně:136Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 93 (8 stránek)