Menu
Your Cart

Kreslení a malování

Kreslení a malování

Kreslení a malování s dětmi je důležité už od malička. Rozvíjí jejich představivost, fantazii a zlepšuje jejich jemnou motoriku. Abyste mohli tvořit s dětmi už od útlého věku, najdete u nás výtvarné potřeby pro děti bez toxických látek a snadno použitelné. 

Pro miminka jsou tu skvělé knihy do vody. Trošku větší děti už oslní prstové barvy či  jemné voskovky, které mají syté barvy a snadno se umývají. Nechybí ani barvy v tubě na dot painting na první malování pro děti. Zkušenější umělce potěší smývatelné fixky pro děti Jar Meló a předškoláci či školáci budou vytvářet krásná díla s tenkými fixami Fine line stejné značky. 

Pro děti také máme speciální bezprašné křídy a tabule na fixy, křídy i magnetky a další výtvarné potřeby.

Nejprodávanějši v kategorii Kreslení a malování

Poznáte malování podle čísel?Tato vzrušující technika umožňuje dětem vytvářet krásné malby jednoduše podle pokynů. Tato kreativní sada obsahuje 2 pěkné obrázky, které mohou děti ve věku 7 a více vyzdobit akvarelovými barvami. Na prvním obrázku je klisna a její hříbě, zatímco na druhém je nádherný ků..
367Kč
Bez daně:303Kč
Umělci budou rádi vytvářet tyto neuvěřitelně krásné akvarelové malby!Malí mohou sledovat, jak krásné tanečnice ožívají před jejich očima, když pomocí štětce nanášejí tlumené barvy! Tato kreativní sada obsahuje 4 obrázky zobrazující nádherné taneční scény v opeře, ve městě, uprostřed přírody atp. Za ..
392Kč
Bez daně:324Kč
Vytvoř si jedinečné obrázky s kouzelnými fixami!Sada magických fixů a od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodná už pro děti od 3 let. Obsahuje 6 obrázků zvířátek na vymalování, 6 fixů a 3 blendery se vzory a kouzelným inkoustem. Nechybí ani jeden stojan na vystavení obrázků..
165Kč
Bez daně:136Kč
Vymaluj pohádkové víly svými otisky prstů!Kreativní sada pro děti Malování prstovými barvami Svět víl od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodné už pro děti od 3 let. Obsahuje 6 obrázků víl na vymalování a paletu se 4 barevnými poduškami na otisky prstů. Díky nim si děti roz..
455Kč
Bez daně:376Kč
Vymaluj domácí zvířátka svými otisky prstů!Kreativní sada pro děti Malování prstovými barvami Domácí zvířátka od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodné už pro děti od 3 let. Obsahuje 6 obrázků zvířátek na vymalování a paletu se 4 barevnými poduškami na otisky prstů. Díky ni..
455Kč
Bez daně:376Kč
Vymaluj zvířátka svými otisky prstů!Kreativní sada pro děti Malování prstovými barvami Zvířátka od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodné už pro děti od 3 let. Obsahuje 6 obrázků zvířátek na vymalování a paletu se 4 barevnými poduškami na otisky prstů. Díky nim si děti rozk..
455Kč
Bez daně:376Kč
Vymaluj lesní zvířátka svými otisky prstů!Kreativní sada pro děti Malování prstovými barvami Lesní zvířátka od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodné už pro děti od 3 let. Obsahuje 6 obrázků zvířátek na vymalování a paletu se 4 barevnými poduškami na otisky prstů. Díky nim ..
455Kč
Bez daně:376Kč
Moje první voskovky 6 ks Moje první voskovky 6 ks
Nedostupné
Ergonomické voskovky pro nejmenší!Moje první voskovky pro nejmenší děti od francouzské značky Crea Lign jsou velké a ergonomicky tvarované. Dobře se tak drží malým ručičkám a díky tomu jsou vhodné už pro děti od 12 měsíců. Nemusíte se bát ani špíny. Dají se pěkně umýt z ručiček a vyprat z oblečení. ..
355Kč
Bez daně:293Kč
Foukací fixy Módní návrhářka
Nedostupné
S touto sadou se z vás stane skutečný módní návrhář!Tři krásné modelky čekají na své outfity. Navrhnete tyto outfity? Stačí uchopit šest barevných foukacích fixů a vytvořit fantastické outfity pomocí šablon a krycích listů. Foukáním do fixy snadno vytvoříte sprejový efekt a krásné barevné přechody. ..
442Kč
Bez daně:365Kč
Krok za krokem - Princezny Krok za krokem - Princezny
Nedostupné
Naučte se kreslit princezny a jiné dívčí záležitosti krok za krokem.Eduludo je série vzdělávacích hraček, se kterými se učení přemění na hru. Rozvíjí poznávání, soustředění a trpělivost.Naučte se kreslit zvířátka krok za krokem podle těchto předloh.Obsahuje 24 karet s předlohami, tabulku na kreslení..
299Kč
Bez daně:247Kč
Krok za krokem - Auta Krok za krokem - Auta
Nedostupné
Naučte se kreslit auta a jiné chlapecké záležitosti krok za krokem.Eduludo je série vzdělávacích hraček, se kterými se učení přemění na hru.Rozvíjí poznávání, soustředění a trpělivost.Naučte se kreslit zvířátka krok za krokem podle těchto předloh. Obsahuje 24 karet s předlohami, tabulku na kreslení ..
299Kč
Bez daně:247Kč
Magické fixy Magické fixy
Nedostupné
Tak tyto fixy musíte vyzkoušet, abyste viděli, co dokážou!Sada 10 fixů obsahuje 1 bílý, magický fix. Když tímto fixem prokreslíš některou barvu, barva se změní. tmavě modrá na světle modrou, nebo červená na žlutou...Barva se změní na takovou, jaké barvy je víko příslušného fixu.Magickým fixem se per..
165Kč
Bez daně:136Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 92 (8 stránek)