Menu
Your Cart

DIY sady

DIY sady

Podpořte zdravé dětské sebevědomí díky originálním DIY kreativním sadám. Vyrob si sám sady seznámí děti se spoustou zajímavých nejen uměleckých oborů a ukážou jim, jaké je povzbuzující, když si člověk umí vyrobit některé věci zcela sám.

DIY Vyrob pomůžou dětem vytvořit si spoustu různorodých dekorací, užitečných i zkrášlujících doplňků či dárečků pro blízké. Objevte kreativní DIY sady Djeco, Tooky Toy, Buki a další! Skvělé jako dárek k narozeninám či Vánocům.

Nejprodávanějši v kategorii DIY sady

DIY Vyrob si sám Lapač snů DIY Vyrob si sám Lapač snů
Nedostupné
Kreativní sada spojující příjemné s užitečným.Dítě si vytvoří svůj první lapač snů, který ho ochrání před tmou a špatným snem. Tvorba lapače s krásným motivem snícího zajíčka je nenáročná: lepenkové a papírové díly jsou vyřezané, proděrované a samolepící - není třeba je vystřihovat, ani lepit. Převl..
330Kč
Bez daně:273Kč
DIY Vyrob si sám Závěsná dekorace DIY Vyrob si sám Závěsná dekorace
Nedostupné
Kreativní sada pro vytvoření velkého květinového závěsného mobilu.Dítě vymaluje květiny a listy 8 kvašovými barvami. Když uschnou, navleče je na nylonové nitě a vytvoří pěkné, barevné girlandy. Na závěr stačí připevnit girlandy na věnec a ozdobit je lesklými motýly. Výsledkem je krásná květinová dek..
486Kč
Bez daně:402Kč
Originální pero ti bude každý závidět!Naplň pero třpytkami, flitry a mikrokuličkami. Přidej vodu se zaštopluj.Souprava obsahuje dostatek materiálu pro několikanásobné použití.Výsledkem bude originální pero s motivem exotického plameňáka...
215Kč
Bez daně:178Kč
Originální pero ti bude každý závidět!Naplň pero třpytkami, flitry a mikrokuličkami. Přidej vodu se zaštopluj.Souprava obsahuje dostatek materiálu pro několikanásobné použití.Výsledkem bude originální pero s motivem exotického ananasu...
215Kč
Bez daně:178Kč
Souprava pro výrobu domácí kosmetiky z přírodních surovin obsahuje 15 receptů a nástroje pro jejich namíchání.. Většinu ingrediencí (mléko, med, jogurt, banán,...) je třeba zajistit z domácnosti.Seznam 15ti receptů:    Bomby do lázně    Cukrový peeling   ..
700Kč
Bez daně:579Kč
Vyrobte a ozdobte přírodní svíčky ze sójového vosku a bavlněných knotů.Součástí sady je také speciální nádoba s bezpečným víkem pro roztavení sójového vosku v mikrovlnné troubě. Výsledkem budou působivé dekorativní svíčky, které zkrášlí interiér nebo budou originálním dárkem.Sada obsahuje formy pro ..
1,175Kč
Bez daně:971Kč
Výroba čokolády Výroba čokolády
Nedostupné
Pro každého, kdo miluje čokoládu.Unikátní sada pro všechny tvořivé děti, které dokáží z čokolády vykouzlit symfonii chuťových a zrakových vjemů. Balení obsahuje příslušenství k výrobě čokoládových produktů (např. lis, formy na čokoládky, tyčinky a paličky k výrobě čokoládových lízátek aj.) a 20 rece..
700Kč
Bez daně:579Kč
DIY Vyrob si sám Korunky Čarodějky DIY Vyrob si sám Korunky Čarodějky
Nedostupné
Až s korunkami se z tebe stane opravdová čarodějka.Kreativní sada z kolekce DIY obsahující vše pro zhotovení 4 úžasných diadémů. Diadémy stačí ozdobit samolepícími třpytivými pěnovými dílky a lesklými kamínky. Na principu tvoření podle čísel jsou barevným dílkem přiřazena čísla na obrázcích i v návo..
284Kč
Bez daně:235Kč
Výroba svítícího lapače snů Výroba svítícího lapače snů
Nedostupné
S tímto barevným lapačem snů, svítícím ve tmě, nemají špatné sny šanci.Dřevěné dílky snadno vybarvíte dle vašeho výběru, navinete neonovou přízi kolem rámu a dozdobíte samolepkami a barvou svítící ve tmě.Lapač snů je krásným, poutavým doplňkem v každém dětském pokoji.Balení obsahuje dřevěné dílky, 6..
351Kč
Bez daně:290Kč
Postavte si své vlastní solární nákladní auto!Tato DIY sada obsahuje dřevěné puzzle skládačky a úžasnou originální výzdobu pro výrobu 3D modelu nákladního zeleného automobilu.S autíčkem se váš mrňous zabaví nejvíce během slunečních dní díky solárnímu pohonu.Balení obsahuje všechny nástroje a pokyny,..
315Kč
Bez daně:260Kč
Postavte si své vlastní solární závodní auto!Tato DIY sada obsahuje dřevěné puzzle skládačky a úžasnou originální výzdobu pro výrobu 3D modelu závodního červeného auta.S autíčkem se váš mrňous zabaví nejvíce během slunečních dní díky solárnímu pohonu.Balení obsahuje všechny nástroje a pokyny, abyste..
299Kč
Bez daně:247Kč
Létající drak DIY Květiny Létající drak DIY Květiny
-35 %
Podzimní klasika v nových barvách.Krásný modrý létající drak s potiskem květin, které lze vymalovat nebo obtáhnout třemi barevnými fixkami, které jsou součástí baleníVybarvěte si létajícího draka podle vašich představ.Součástí balení je také kvalitní provázek a madlo, aby vám drak při zábavě neuletě..
146Kč 225Kč
Bez daně:121Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 19 (2 stránek)