Menu
Your Cart

Nálepkové sešity

Nálepkové sešity

Děti milují nálepky! Krásné, barevné, se zvířátky, s pohádkovými postavičkami či auty. A jsou-li součástí knihy nebo sešitu, do kterých je mají podle zadání nebo své vlastní představivosti lepit, je o zábavu postaráno!

Sešit nebo kniha se samolepkami někdy dává dětem pokyny, jak, co a kam nalepit. Děti tak musí zapojit také logické myšlení, matematické dovednosti, fantazii a kreativitu.

Jiné nálepkové sešity zas zcela nechávají na dětech, kam a co nalepit, a některé proto obsahují znovupoužitelné samolepky, aby je děti mohly přelepovat zas a znova. Díky různorodým tématům vyjdete vstříc všem dětem.

Nejprodávanějši v kategorii Nálepkové sešity

Já a můj svět - Velké samolepky pro malé ruce Já a můj svět - Velké samolepky pro malé ruce
-15 %
Objevuj, poznávej a zkoumej svět kolem sebe v této překrásné knížce plné aktivit!Neváhej a vydej se objevovat okolní svět! V této knížce plné aktivit a her na tebe čeká spousta úkolů a výzev. Najdi cestu na hřiště, spoj k sobě barvy a hračky nebo si procvič poznávání pocitů. Kresli, vybarvuj, d..
67Kč 79Kč
Bez daně:61Kč
Čísla - Velké samolepky pro malé ruce Čísla - Velké samolepky pro malé ruce
-15 %
Procvič si psaní čísel a snadné počty do 10 v této překrásné knížce plné aktivit!Pojď si procvičit psaní čísel a jednoduché počítání od 1 do 10. V této knížce plné aktivit a her na tebe čeká spousta úkolů a výzev. Procvič si psaní čísel a lehké počítání, vybarvi veverku nebo doplň číselnou řasu na t..
67Kč 79Kč
Bez daně:61Kč
Barvy a tvary - Velké samolepky pro malé ruce Barvy a tvary - Velké samolepky pro malé ruce
-15 %
Vydej se na průzkum do světa barev a tvarů v této překrásné knížce plné aktivit!Neváhej a vydej se objevovat nejrůznější barvy a tvary. V této knížce plné aktivit a her na tebe čeká spousta úkolů a výzev. Vybarvi duhu, najdi správnou cestu, ale můžeš jít jen po obdélnících, nebo dokonči robota!Kresl..
67Kč 79Kč
Bez daně:61Kč
Obleč mě Kreativní blok Jednorožci Obleč mě Kreativní blok Jednorožci
Nedostupné
Vytvoř si své vlastní jednorožce.Krásný kreativní sešit v deskách v jedinečném designu značky Ylvi.Samolepkový sešit je vhodný také jako malý dárek.Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky víly a jejího koníka, které si můžete sami obléct! K dispozici je 260 ks samolepek s nejrůznějším oblečení..
189Kč
Bez daně:156Kč
Vytvoř si své vlastní outfity pro modelky.Nádherný kreativní sešit pro začínající módní návrhářky značky Top Model.Kreativní sešit je vhodný také jako malý dárek.Můžeš malovat, vystřihovat a lepit modely, které pak dotvoříš kouzelnými samolepkami v podobě doplňků nebo celých kusů oblečení. Krásný dá..
259Kč
Bez daně:214Kč
Vytvoř si své vlastní outfity pro večerní příležitosti.Nádherný kreativní sešit Glamour Special s 52 stranami pro začínající módní návrhářky značky Top Model.Kreativní sešit je vhodný také jako malý dárek.Můžeš malovat s pomocí 2 šablon nebo bez ní, vystřihovat z 8 vzorovaných listů a lepit modely, ..
300Kč
Bez daně:248Kč
Obleč mě Kreativní blok Na pláži Obleč mě Kreativní blok Na pláži
Nedostupné
Vytvoř si své vlastní outfity pro modelky na pláži.Nádherný kreativní sešit se spirálou obsahují předkreslené modelky pro dotvoření jejich outfitu. V sešitě naleznete 11 stran samolepek pro dotvoření obrázků.Samolepkový sešit je vhodný také jako malý dárek.Kreativní sešit z mimořádně oblíbené značky..
173Kč
Bez daně:143Kč
Baletky Kreativní sešit Baletky Kreativní sešit
Nedostupné
Vytvoř si své vlastní outfity pro baletky.Roztomilý bloček v pevných deskách ve stylu značky Top Model. Na stránkách bločku naleznete předkreslené postavy, které můžete dokreslit podle Vašich představ. Své výtvory můžete dozdobit pomocí samolepek doplňků a baletního oblečení.Vhodný také jako malý dá..
300Kč
Bez daně:248Kč
Náklaďáky a bagry - Aktivity se samolepkami Náklaďáky a bagry - Aktivity se samolepkami
-15 %
Prozkoumejte kreativní stránky plné náklaďáků a bagrů!Prozkoumejte kreativní stránky se zábavnými nákladními auty a bagry pracujícími na staveništi. S více než 400 samolepkami na doplnění barevných ilustrací a stránkami na vybarvování! Dolepujte přes 400 samolepek, vybarvujte, plňte úkoly. Stav..
135Kč 159Kč
Bez daně:123Kč
Poskládej si koně.Užijte si spoustu zábavy s touto kreativní sadou. V sešitě naleznete 8 motivů koníků které pomocí 347 samolepek poskládáte. Samolepky jsou očíslovány a tak je jen stačí nalepit na příslušná políčka a obrázek koně je na světě.Samolepkový sešit je vhodný také jako malý dárek pro milo..
156Kč
Bez daně:129Kč
Vytvoř si své vlastní fantasy outfity.Oblíbená návrhářská sešitová knížka v měkkých deskách se spirálou a předkreslenými obrázky modelky, kterou si můžete sami designově navrhnout!Samolepkový sešit je vhodný také jako malý dárek.K dispozici jsou archy módních samolepek s nejrůznějšími modely a doplň..
190Kč
Bez daně:157Kč
Vytvoř si své vlastní outfity pro modelky.Oblíbený kreativní sešit v deskách v jedinečném designu značky Top Model. Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky modelek, které si můžete sami obléct!Samolepkový sešit je vhodný také jako malý dárek.K dispozici jsou archy samolepek s nejrůznějším oble..
238Kč
Bez daně:196Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 124 (11 stránek)