Menu
Your Cart

Nálepkové sešity

Nálepkové sešity

Děti milují nálepky! Krásné, barevné, se zvířátky, s pohádkovými postavičkami či auty. A jsou-li součástí knihy nebo sešitu, do kterých je mají podle zadání nebo své vlastní představivosti lepit, je o zábavu postaráno!

Sešit nebo kniha se samolepkami někdy dává dětem pokyny, jak, co a kam nalepit. Děti tak musí zapojit také logické myšlení, matematické dovednosti, fantazii a kreativitu.

Jiné nálepkové sešity zas zcela nechávají na dětech, kam a co nalepit, a některé proto obsahují znovupoužitelné samolepky, aby je děti mohly přelepovat zas a znova. Díky různorodým tématům vyjdete vstříc všem dětem.

Nejprodávanějši v kategorii Nálepkové sešity

Kreativní sešit se samolepkami a třpytkami pro malé parádniceOblíbený kreativní sešit v jedinečném designu značky Top Model obsahuje předkreslené obrázky pro dokreslení. K dispozici je 8 archů transparentních samolepek a 8 třpytivých fólií. Samolepky nalepíte podle vašich představ a pomocí třpytivýc..
205Kč
Bez daně:169Kč
Kreativní sešit se samolepkami a třpytkami pro malé milovnice koníOblíbený kreativní sešit v jedinečném designu značky MissMelody obsahuje předkreslené obrázky pro jejich dokreslení. K dispozici je 8 archů transparentních samolepek a 8 třpytivých fólií. Samolepky nalepíte podle vašich představ a pom..
205Kč
Bez daně:169Kč
Kreativní sešit se samolepkami a třpytkami s motivem jednorožcůOblíbený kreativní sešit v jedinečném designu značky Ylvi obsahuje předkreslené obrázky pro dokreslení. K dispozici je 8 archů transparentních samolepek a 8 třpytivých fólií. Samolepky nalepíte podle vašich představ a pomocí třpytivých p..
205Kč
Bez daně:169Kč
Velikonoční samolepková knížka.Užijte si spoustu velikonoční zábavy s touto samolepkovou knížkou. Obsahuje 24 stran s velikonoční tématikou, naučným obsahem a více než 400 samolepek pro dolepení a ozdobení.Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Samolepková knížka je plná činností pro dané v..
125Kč 249Kč
Bez daně:125Kč
Třpytivé oblékání - Módní návrhářky Třpytivé oblékání - Módní návrhářky
Nedostupné
Zábavné oblékání modelek!Krásně ilustrovaná, samolepková knížka zaujme každé dítě se zálibou v oblékání modelek.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 24 stran plných módy, 8 stran papírových samolepek a 2 strany třpytivých samolepek s glitry. Samolepkové knížky jsou také ideá..
118Kč
Bez daně:118Kč
Třpytivé oblékání - Baletky Třpytivé oblékání - Baletky
Nedostupné
Zábavné oblékání baletek!Krásně ilustrovaná, samolepková knížka zaujme každé dítě se zálibou v baletkách.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 24 stran plných módy, 8 stran papírových samolepek a 2 strany třpytivých samolepek s glitry. Samolepkové knížky jsou také ideální záb..
169Kč
Bez daně:169Kč
Třpytivé oblékání - Princezny Třpytivé oblékání - Princezny
Nedostupné
Zábavné oblékání princezen!Krásně ilustrovaná, samolepková knížka zaujme každé dítě se zálibou v princeznách.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 24 stran plných módy, 8 stran papírových samolepek a 2 strany třpytivých samolepek s glitry. Samolepkové knížky jsou také ideální..
169Kč
Bez daně:169Kč
Zábavné oblékání jednorožců!Krásně ilustrovaná, samolepková knížka zaujme každé dítě se zálibou v jednorožcích.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 24 stran plných módy, 8 stran papírových samolepek a 2 strany třpytivých samolepek s glitry. Samolepkové knížky jsou také ideál..
169Kč
Bez daně:169Kč
Oblečte si svoji modelkuOblíbený kreativní sešit v pevných deskách se zavíráním na magnet v jedinečném designu značky Top Model. Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky modelek, které si můžete sami obléct! K dispozici je šablona, arch samolepek s nejrůznějším oblečením a doplňky pro dotvoření..
276Kč
Bez daně:228Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 136 (12 stránek)