Menu
Your Cart

Tvoření pro holky

Tvoření pro holky

Pro malé umělkyně

V naší kolekci kreativních potřeb pro dívky naleznete vše, co potřebujete k podpoře jejich umělecké fantazie! Nechte vaše dívky objevovat svou kreativitu s omalovánkami, tetovačkami, mozaikami, ale také při výrobě náramků, zdobení šperků, navlékání korálků.


Rozvíjejte jejich kreativitu

Kreativita je klíčovým prvkem v rozvoji dětí, nechte je objevovat svět barev, vzorů a stylů. Kromě toho, že je to bude nesmírně bavit, budou rovněž rozvíjet své jemné motorické schopnosti a estetický smysl. Naše produkty jsou navrženy tak, aby povzbuzovaly jejich tvořivost a posilovaly jejich sebevědomí v každém tvořivém projektu.

Nejprodávanějši v kategorii Tvoření pro holky

Tubi Jelly Kreativní set XL SladkostiVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy sladkostí. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše postavička se..
635Kč
Bez daně:525Kč
Tubi Jelly Kreativní set XL Mořská panna Tubi Jelly Kreativní set XL Mořská panna
Nedostupné
Tubi Jelly Kreativní set XL Mořská pannaVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy mořských pann. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše postav..
635Kč
Bez daně:525Kč
Tubi Jelly Kreativní set SladkostiVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Sada obsahuje 3 barevné gely a šablony na kreslení s motivy sladkostí. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše postavička se proměn..
415Kč
Bez daně:343Kč
Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL Mořská pannaVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy mořských pann Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a v..
860Kč
Bez daně:711Kč
Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL Jednorožec Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL Jednorožec
Nedostupné
Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL JednorožecVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy jednorožců. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše ..
860Kč
Bez daně:711Kč
Tubi Jelly Kreativní set Mořská panna Tubi Jelly Kreativní set Mořská panna
Nedostupné
Tubi Jelly Kreativní set Mořská pannaVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Sada obsahuje 3 barevné gely a šablony na kreslení s motivy mořských pann. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše postavička se..
415Kč
Bez daně:343Kč
DIY Slime Sada na výrobu slizu Meloun XLXL sada pro ještě větší množství voňavého melounového slizuSkvělá aktivita pro děti, které rády experimentují. V této sadě najdete vše, co potřebujete k výrobě kvalitního slizu. Vše je ještě ve větším množství! Využijte sadu k hraní pro více dětí nebo si vytvo..
485Kč
Bez daně:401Kč
DIY Slime Sada na výrobu slizu Meloun DIY Slime Sada na výrobu slizu Meloun
Nedostupné
DIY Slime Sada na výrobu slizu MelounVyrobte si svůj vlastní voňavý melounový slizSkvělá aktivita pro děti, které rády experimentují. V této sadě najdete vše, co potřebujete k výrobě kvalitního slizu. Díky melounovému aroma a krásné barvě zaujme všechny vaše smysly. Hra se slizem je ideální pro rozv..
235Kč
Bez daně:194Kč
DIY Slime Sada na výrobu slizu Magická ružová XLOkouzlete své děti magickým neonově růžovým slizemSkvělá aktivita pro děti, které rády experimentují. V této sadě najdete vše, co potřebujete k vytvoření kvalitního slizu. Vše ve větším množství! Využijte sadu k hraní s více dětmi nebo si vytvořte sliz..
625Kč
Bez daně:517Kč
DIY Slime Sada na výrobu slizu Jahoda XLVyrobte si svůj vlastní voňavý jahodový slizSkvělá aktivita pro děti, které rády experimentují. V této sadě najdete vše, co potřebujete k výrobě kvalitního slizu. Vše je ještě ve větším množství! Využijte sadu k hraní pro více dětí nebo si vytvořte sliz vícekr..
485Kč
Bez daně:401Kč
DIY Slime Sada na výrobu slizu JahodaVyrobte si svůj vlastní voňavý jahodový slizSkvělá aktivita pro děti, které rády experimentují. V této sadě najdete vše, co potřebujete k výrobě kvalitního slizu. Díky jahodovému aroma a krásné barvě zaujme všechny vaše smysly. Hra se slizem je ideální pro rozvoj..
235Kč
Bez daně:194Kč
DIY Slime Sada na výrobu slizu Cookie XLXL sada pro ještě větší množství voňavého slizuSkvělá aktivita pro děti, které rády experimentují. V této sadě najdete vše, co potřebujete k výrobě kvalitního slizu. Vše je ještě ve větším množství! Využijte sadu k hraní pro více dětí nebo si vytvořte sliz víc..
364Kč 485Kč
Bez daně:301Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 91 (8 stránek)