Menu
Your Cart

Mozaiky

Mozaiky

Mozaiky pro děti jsou výborným způsobem pro zahnání nudy a podporu kreativity a trpělivosti. Děti si při nich také cvičí jemnou motoriku, úchop i koordinaci oko-ruka. U nás si vyberete mozaiky pro batolata i pro děti od 3 let.

Velkou radost vašim drobečkům udělá dřevěná mozaika pro děti. vyberte si hned z několika druhů pro batolata s většími dílky i s drobnějšími dílky pro větší děti. Skvělá je velká retro mozaika s barevnými houbičkami.

Nalepovací mozaika je skvělou zábavou, když je venku špatné počasí, nebo i na cesty či dovolenou.  Zvířata, baletky, piráti, dinosauři, motýli, vesmírná loď, různé tvary a třpytivé flitry – to všechno můžou děti nalepit a vytvořit si tak obrázek do pokojíčku. Zaleží, jaké téma se dětem líbí. Mozaiky pro děti jsou zkrátka zázračné.

Nejprodávanějši v kategorii Mozaiky

Probuďte v dětech malých umělcůDiamantová kreativní sada zavede děti do světa tvořivosti. Každá sada obsahuje vše potřebné - 3 obrázky princezen, 2200 akrylových diamantů, 1 pero, lepící gumu a nádobu na diamanty. Díky nim si děti předlohy krásně dotvoří. V balení nechybí také 1 skládací stojan pro ..
405Kč
Bez daně:335Kč
Kreativní sada mozaika VesmírKreativní sada uměleckých řemesel obsahuje 5 obrázků různých velikostí a tvarů (kulaté, šestiúhelníkové, na šířku a na výšku) pro neustále se měnící DIY aktivity! S touto kreativní sadou se vaše dítě zabaví doplňováním obrázků znázorňujících hezké výjevy z vesmíru s více..
441Kč
Bez daně:364Kč
Mozaika s obrázky dinosaurů rozvíjí dětskou kreativitu.Polep si svého dinosaura – kreativní sada se samolepkami značky Dino World. Kreativní sešit v pevných deskách s magnetickým uzavíráním.Děti si procvičí jemnou motoriku a koncentraci.V deskách naleznete sešit s obrázky dinosaurů, které můžete dot..
238Kč
Bez daně:196Kč
Vyrobte si gumipusky na zábavu!Kreativní sada z kolekce DIY (Vytvoř si sám) obsahuje 3 gumipušky na ozdobení mozaikovými dílky. Vzhůru ovládnout vesmír, ale stylově! Gumipušky z pevné lepenky nestřílí kamínky, ale žetony. Dítě ozdobí gumipušky samolepícími pěnovými mozaikovými dílky. Dílky mají meta..
348Kč
Bez daně:288Kč
Vytvoř si třpitivé ptáčky!Jedinečná kreativní sada pro děti s třpytivými nálepkami a třpytkami od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 6 obrázků pestrobarevných ptáků, 5 archů s barevnými a různě tvarovanými třpytivými nálepkami a 3 tuby se třpytkami. Díky nim si děti n..
455Kč
Bez daně:376Kč
Třpytivá mozaika Svět víl 5+ Třpytivá mozaika Svět víl 5+
Nedostupné
Vytvoř si třpitivé Víly!Jedinečná kreativní sada pro děti s třpytivými nálepkami od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 6 obrázků víl, 5 archů s barevnými a různě tvarovanými třpytivými nálepkami a 3 tuby se třpytkami. Díky nim si děti pohádkové víly krásně dotvoří. V ..
455Kč
Bez daně:376Kč
Vytvoř si třpitivé mořské panny!Jedinečná kreativní sada pro děti s třpytivými nálepkami od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 6 obrázků mořských panen, 5 archů s barevnými a různě tvarovanými třpytivými nálepkami a 3 tuby se třpytkami. Díky nim si děti pohádkové byto..
455Kč
Bez daně:376Kč
Vytvoř si diamantové portréty víl!Jedinečná kreativní sada pro děti s nalepovacími kamínky od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 3 obrázky koní, 4 pytlíčky s malými třpytivými kamínky na nalepení a 1 pero na nanášení kamínků. Díky nim si děti pohádkové víly krásně dot..
405Kč
Bez daně:335Kč
Vytvoř si nádherné třpytivé koně!Jedinečná kreativní sada pro děti s nalepovacími kamínky od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 3 obrázky koní, 4 pytlíčky s malými třpytivými kamínky na nalepení a 1 pero na nanášení kamínků. Díky nim si děti koně krásně dotvoří. V bal..
405Kč
Bez daně:335Kč
Vytvoř si třpytivé pohádkové tvory!Jedinečná kreativní sada s diamantovými nálepkami a 3D pohádkovými tvory od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 3 figurky - jednorožce, draka, páva – na sestavení a 495 diamantových nálepek. Děti si nejdříve sestaví figurky, a pak si ..
429Kč
Bez daně:355Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 24 (2 stránek)