Menu
Your Cart

Vyškrabávání

Vyškrabávání

Hledáte jedinečnou kreativní aktivitu pro větší děti? Vyškrabávací obrázky jsou přesně pro ně. Vyškrabávaní inkoustu a odhalování obrázku rozvíjí trpělivost a koncentraci vašeho dítěte. Vybrat jim můžete vyškrabávací kreativní sadu přesně podle jejich gusta.

Zaujmou je vyškrabávací karnevalové masky, zvířata, květiny, vesmír nebo dinosauři? Vyškrabovací obrázky děti někdy zabaví na dlouhé hodiny. Uvidíte, že i vy se pro tuto činnost nadchnete.

Nejprodávanějši v kategorii Vyškrabávání

Sada skvělá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázků postaviček, kterým je třeba vyškrábat oblečení. Děti si blok snadno otevřou, vyjmou vyškrabávací dřívko a jde se na to. Děti můžou vyškrabávat kdekoli. Po dokončení obrázku jej můžou děti vytrhnout a vystav..
151Kč
Bez daně:125Kč
Sada skvělá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázků s pohádkovými motivy. Děti si blok snadno otevřou, vyjmou vyškrabávací dřívko a jde se na to. Děti můžou vyškrabávat kdekoli. Po dokončení obrázku jej můžou děti vytrhnout a vystavit si v pokojíčku. Vyškrab..
151Kč
Bez daně:125Kč
Vyškrabávací blok Zvířátka 6 obrázků Vyškrabávací blok Zvířátka 6 obrázků
-25 %
Sada skvělá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázků roztomilých zvířátek. Děti si blok snadno otevřou, vyjmou vyškrabávací dřívko a jde se na to. Děti můžou vyškrabávat kdekoli. Po dokončení obrázku jej můžou děti vytrhnout a vystavit si v pokojíčku. Vyškrab..
113Kč 151Kč
Bez daně:94Kč
Sada skvělá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázků roztomilých dinosaurů. Děti si blok snadno otevřou, vyjmou vyškrabávací dřívko a jde se na to. Děti můžou vyškrabávat kdekoli. Po dokončení obrázku jej můžou děti vytrhnout a vystavit si v pokojíčku. Vyškra..
151Kč
Bez daně:125Kč
Přenes se do říše zvířat!V kreativním setu naleznete 6 speciálních karet s obrázky zvířátek pokrytými speciální černou vrstvou. Pokud děti tuto vrstvu seškrábou pomocí přiloženého dřívka získají nádherný obraz. Mohou si ho nalepit například na zeď dětského pokojíčku. Obrázky odhalují různá zvířátka...
155Kč
Bez daně:128Kč
Přenes se do oblíbené pohádky!V kreativním setu najdete 6 speciálních karet s obrázky pokrytými speciální černou vrstvou. Pokud děti tuto vrstvu seškrabou pomocí přiloženého dřívka získají nádherný obraz. Můžou si ho nalepit například na stěnu dětského pokojíčku. Obrázky odhalují výjevy ze znám..
151Kč
Bez daně:125Kč
Přenes se do snové krajiny!V kreativním setu najdete 6 speciálních karet s obrázky pokrytými speciální černou vrstvou. Pokud děti tuto vrstvu seškrabou pomocí přiloženého dřívka získají nádherný obraz. Můžou si ho nalepit například na stěnu dětského pokojíčku. Obrázky odhalují různé fáze Měsíce..
155Kč
Bez daně:128Kč
Zobrazeno 1 až 7 z 7 (1 stránek)