Menu
Your Cart

Vyškrabávání

Vyškrabávání

Hledáte jedinečnou kreativní aktivitu pro větší děti? Vyškrabávací obrázky jsou přesně pro ně. Vyškrabávaní inkoustu a odhalování obrázku rozvíjí trpělivost a koncentraci vašeho dítěte. Vybrat jim můžete vyškrabávací kreativní sadu přesně podle jejich gusta.

Zaujmou je vyškrabávací karnevalové masky, zvířata, květiny, vesmír nebo dinosauři? Vyškrabovací obrázky děti někdy zabaví na dlouhé hodiny. Uvidíte, že i vy se pro tuto činnost nadchnete.

Nejprodávanějši v kategorii Vyškrabávání

Přenes se do říše zvířat!V kreativním setu naleznete 6 speciálních karet s obrázky zvířátek pokrytými speciální černou vrstvou. Pokud děti tuto vrstvu seškrábou pomocí přiloženého dřívka získají nádherný obraz. Mohou si ho nalepit například na zeď dětského pokojíčku. Obrázky odhalují různá zvířátka...
155Kč
Bez daně:128Kč
Kreativní sada na tvoření Masky.Sada na tvoření a podporu dovednosti a představivosti u dětí. Vytvořte si vlastní pohádkové masky na Halloween, karneval nebo jinou příležitost! Obsahuje 3 masky, jejichž vzhled si můžete přizpůsobit pomocí dodaných fluorescenčních tužek. Masky se následně dají nosit ..
299Kč
Bez daně:247Kč
Přenes se do oblíbené pohádky!V kreativním setu najdete 6 speciálních karet s obrázky pokrytými speciální černou vrstvou. Pokud děti tuto vrstvu seškrabou pomocí přiloženého dřívka získají nádherný obraz. Můžou si ho nalepit například na stěnu dětského pokojíčku. Obrázky odhalují výjevy ze znám..
155Kč
Bez daně:128Kč
Přenes se do snové krajiny!V kreativním setu najdete 6 speciálních karet s obrázky pokrytými speciální černou vrstvou. Pokud děti tuto vrstvu seškrabou pomocí přiloženého dřívka získají nádherný obraz. Můžou si ho nalepit například na stěnu dětského pokojíčku. Obrázky odhalují různé fáze Měsíce..
155Kč
Bez daně:128Kč
Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)