Menu
Your Cart

Vyškrabávání

Vyškrabávání

Hledáte jedinečnou kreativní aktivitu pro větší děti? Vyškrabávací obrázky jsou přesně pro ně. Vyškrabávaní inkoustu a odhalování obrázku rozvíjí trpělivost a koncentraci vašeho dítěte. Vybrat jim můžete vyškrabávací kreativní sadu přesně podle jejich gusta.

Zaujmou je vyškrabávací karnevalové masky, zvířata, květiny, vesmír nebo dinosauři? Vyškrabovací obrázky děti někdy zabaví na dlouhé hodiny. Uvidíte, že i vy se pro tuto činnost nadchnete.

Nejprodávanějši v kategorii Vyškrabávání

Stírací kniha Rosa & Friends Stírací kniha Rosa & Friends
Nedostupné
Stírací kniha Rosa & Friends..
249Kč
Bez daně:206Kč
Dinosauři - Vyškrabuj, objevuj, vybarvujPro fanoušky dinosaurů.S tímto kreativním sešitem se dětičky zabaví při vybarvování a vyškrabávání dinosaurů.Sešit rozvíjí kreativitu.Titul obsahuje 56 stran plných škrabacích obrázků, omalovánek a zajímavých informací a dřevěné rydlo k vyškrabávání...
149Kč 199Kč
Bez daně:149Kč
Tlapková patrola - Vyškrabuj, objevuj, vybarvuj Tlapková patrola - Vyškrabuj, objevuj, vybarvuj
Nedostupné
Tlapková patrola - Vyškrabuj, objevuj, vybarvujPro fanoušky Tlapkové patroly.S tímto kreativním sešitem se dětičky zabaví při vybarvování a vyškrabávání s kamarády z Tlapkové patroly.Sešit rozvíjí kreativitu.Titul obsahuje 56 stran plných škrabacích obrázků, omalovánek a zajímavých informací a dřevě..
199Kč
Bez daně:199Kč
Vyškrabávací blok Obleč postavičky 6 obrázkůSada skvělá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázků postaviček, kterým je třeba vyškrábat oblečení. Děti si blok snadno otevřou, vyjmou vyškrabávací dřívko a jde se na to. Děti můžou vyškrabávat kdekoli. Po dokonče..
76Kč 151Kč
Bez daně:63Kč
Vyškrabávací blok Pohádky 6 obrázkůSada skvělá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázků s pohádkovými motivy. Děti si blok snadno otevřou, vyjmou vyškrabávací dřívko a jde se na to. Děti můžou vyškrabávat kdekoli. Po dokončení obrázku jej můžou děti vytrhnout..
76Kč 151Kč
Bez daně:63Kč
Vyškrabávací blok Zvířátka 6 obrázkůSada skvělá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázků roztomilých zvířátek. Děti si blok snadno otevřou, vyjmou vyškrabávací dřívko a jde se na to. Děti můžou vyškrabávat kdekoli. Po dokončení obrázku jej můžou děti vytrhnou..
76Kč 151Kč
Bez daně:63Kč
Vyškrabávací blok Dinosauři 6 obrázkůSada skvělá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázků roztomilých dinosaurů. Děti si blok snadno otevřou, vyjmou vyškrabávací dřívko a jde se na to. Děti můžou vyškrabávat kdekoli. Po dokončení obrázku jej můžou děti vytrhn..
151Kč
Bez daně:125Kč
Vyškrabávání ZvířátkaPřenes se do říše zvířat!V kreativním setu naleznete 6 speciálních karet s obrázky zvířátek pokrytými speciální černou vrstvou. Pokud děti tuto vrstvu seškrábou pomocí přiloženého dřívka získají nádherný obraz. Mohou si ho nalepit například na zeď dětského pokojíčku. Obrázky odh..
155Kč
Bez daně:128Kč
Vyškrabávání MěsícPřenes se do snové krajiny!V kreativním setu najdete 6 speciálních karet s obrázky pokrytými speciální černou vrstvou. Pokud děti tuto vrstvu seškrabou pomocí přiloženého dřívka získají nádherný obraz. Můžou si ho nalepit například na stěnu dětského pokojíčku. Obrázky odhalují..
155Kč
Bez daně:128Kč
Zobrazeno 1 až 10 z 10 (1 stránek)