Menu
Your Cart

Omalovánky

Omalovánky

Vyberte si z různorodé nabídky omalovánek, které děti zabaví na doma i na cestách. U nás najdete krásnou sbírku nejrůznějších omalovánek pro malé i větší děti, které je zabaví, něco je naučí a vylepší jejich grafomotoriku.

Najdete u nás speciální omalovánky pro malé děti s velkými jednoduchými obrázky. Dětem pomáhají učit se vybarvovat také speciální sametové omalovánky. Na cesty a dovolenou jsou nejlepší vodové omalovánky, nebo tzv. malování vodou. Nechybí ani klasické omalovánky: auta, zvířátka, Disney, Prasátko Pepa či Tlapková patrola. Školáky nadchne speciální malování podle čísel pro děti.

S vymalováváním dětem pomůžou všechny naše kreativní a výtvarné potřeby pro děti

Nejprodávanějši v kategorii Omalovánky

Otiskni prstíky - Aktivity se zvířátky Otiskni prstíky - Aktivity se zvířátky
-15 %
Děti malují pomocí otisků prstů.Odklop víčko a vytvoř krásné obrázky zvířat pomocí barevných inkoustových polštářků v této kreativní knize plné úkolů.Sešit podporuje kreativitu a dovednost.Tato knížka překypuje nápady na zábavné otiskování prstíků a nabízí dětem spoustu místa, které mohou zaplnit sv..
339Kč 399Kč
Bez daně:308Kč
3 oblíbené kreativní potřeby v jednomVelká kreativní sada 3 v 1 Kreslení od Tookyland je určená pro malé umělce, kteří se seznamují s tvořením. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 3 oblíbené kreativní potřeby Tookyland, které je možné používat samos..
999Kč
Bez daně:908Kč
4 kreativní potřeby v jednomVelká kreativní sada 4 v 1 Malý umělec od Tookyland je určená pro malé děti, které se seznamují s tvořením, milují kreslení i omalovávání. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 4 oblíbené kreativní potřeby Tookyland, které ..
655Kč
Bez daně:595Kč
Dokreslete modelce June šaty podle vašich představ.Roztomily bloček v pevných deskách ve stylu značky Top Model. Na prvních stránkách bločku naleznete předkreslené postavy, které můžete dokreslit podle Vašich představ.Blok je vhodný také jako malý dárek.Kreativní bloček z mimořádně oblíbené značky T..
91Kč
Bez daně:75Kč
Dokreslete baletce Jill šaty podle vašich představ.Roztomily bloček v pevných deskách ve stylu značky Top Model. Na prvních stránkách bločku naleznete předkreslené postavy, které můžete dokreslit podle Vašich představ.Blok je vhodný také jako malý dárek.Kreativní bloček z mimořádně oblíbené značky T..
91Kč
Bez daně:75Kč
Obleč nevěsty na jejich velký den.Nádherná kreativní sada pro malé nevěsty Top Model. Navrhuj a tvor modelce nevěstě její nejkrásnější den. Můžeš dokreslovat, vystřihovat a nalepovat. Šablony Ti pomohou kreativně vytvářet nejen modely šatů. Nechybí ani vzory látky a samolepky pro dokonalé dotvoření...
325Kč
Bez daně:269Kč
Omalovánky s pastelkami.Nádherné sešitové omalovánky se spirálou obsahují předkreslené obrázky pro dotvoření. Součástí balení jsou také jedinečné samolepky a sada psacích potřeb pro vytvoření dokonalého finálního efektu podle vašich představ a fantazie.Děti si procvičují jemnou motoriku a koordinaci..
405Kč
Bez daně:335Kč
Omalovánky s pastelkami.Zábavná kreativní sada s předkreslenými motivy dinosaurů připravené k dotvoření. Sada disponuje 8 pastelkami a arch se samolepkami na dotvoření.Děti si procvičují jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka.Kouzelný dárek pro všechny milovníky dinosaurů...
250Kč
Bez daně:207Kč
Otiskni prstíky - Zvířata Otiskni prstíky - Zvířata
-15 %
Děti malují pomocí otisků prstů.Odklop víčko a vytvoř krásné obrázky zvířat pomocí barevných inkoustových polštářků v této kreativní knize plné úkolů.Sešit podporuje kreativitu a dovednost.Tato kreativní kniha obsahuje spoustu nápadů a návodů na vytvoření zábavných obrázků pomocí barevných otisků pr..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Otiskni prstíky - Farma Otiskni prstíky - Farma
-15 %
Děti malují pomocí otisků prstů.Odklop víčko a vytvoř krásné obrázky z farmy pomocí barevných inkoustových polštářků v této kreativní knize plné úkolů.Sešit podporuje kreativitu a dovednost.Tato kreativní kniha obsahuje spoustu nápadů a návodů na vytvoření zábavných obrázků pomocí barevných otisků p..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Otiskni prstíky - Vše, co jezdí Otiskni prstíky - Vše, co jezdí
-15 %
Děti malují pomocí otisků prstů.Odklop víčko a vytvoř krásné obrázky dopravních prostředků pomocí barevných inkoustových polštářků v této kreativní knize plné úkolů.Sešit podporuje kreativitu a dovednost.Tato kreativní kniha obsahuje spoustu nápadů a návodů na vytvoření zábavných obrázků pomocí bare..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Vymaluj si celý svět, doslova!Velkoformátová omalovánka v roli od Tookyland dlouhá téměř 6 m a vysoká 28 cm děti provede po světových metropolích. Malí umělci si vymalují různé světové monumenty, zabaví se a něco se i naučí. Velkoformátová omalovánka v roli přináší hodiny smysluplné a kreativní zába..
259Kč
Bez daně:236Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 61 (6 stránek)