Menu
Your Cart

Omalovánky

Omalovánky

Omalovánky pro děti

Vyberte si z různorodé nabídky omalovánek, které děti zabaví na doma i na cestách. U nás najdete krásnou sbírku nejrůznějších omalovánek pro malé i větší děti, které je zabaví, něco je naučí a vylepší jejich grafomotoriku.

Najdete u nás speciální omalovánky pro malé děti s velkými jednoduchými obrázky. Dětem pomáhají učit se vybarvovat také speciální sametové omalovánky. Na cesty a dovolenou jsou nejlepší vodové omalovánky, nebo tzv. malování vodou. Nechybí ani klasické omalovánky: auta, zvířátka, Disney, Prasátko Pepa či Tlapková patrola. Školáky nadchne speciální malování podle čísel pro děti.

S vymalováváním dětem pomůžou všechny naše kreativní a výtvarné potřeby pro děti

Nejprodávanějši v kategorii Omalovánky

Omalovánky podle čísel Mistrovská dílaVelká sada omalovánek zajistí hodiny zábavy a relaxaceVšechny omalovánky mují rozměry 37 x 26,5 cm a sada obsahuje celkem 10 obrázků. Každý z obrázků je inspirován významnými díly světoznámých umělců. Můžete namalovat Monu Lisu od Leonarda da Vinciho nebo Van Go..
206Kč
Bez daně:170Kč
Mini OmalovánkaMini omalovánky na každou cestuDětská kreativní cestovatelská mini kniha Barevné malování. Kniha o rozměrech 15 x 12 cm je skvělým společníkem na cesty nebo na návštěvu lékaře, kterou jednoduše sbalíte do kapsy. Obsahuje až 30 karet s částečně předkreslenými obrázky. Stačí pár barevný..
135Kč
Bez daně:112Kč
Malování s vodovými barvami Dobrodružství Malování s vodovými barvami Dobrodružství
Novinka Nedostupné
Malování s vodovými barvami DobrodružstvíMini omalovánky a vodové barvy v jednomPokud se chystáte na dlouhou cestu a nevíte, co vzít dětem, aby jim čas sběhl rychleji, kreativní sada s vodovými barvami je ideální pro každé cestování. Souprava zahrnuje vše, co potřebujete k vytvoření krásných obrázků..
130Kč
Bez daně:108Kč
Malování s vodovými barvami Báječné prázdniny Malování s vodovými barvami Báječné prázdniny
Novinka Nedostupné
Malování s vodovými barvami Báječné prázdninyMini omalovánky a vodové barvy v jednomPokud se chystáte na dlouhou cestu a nevíte, co vzít dětem, aby jim čas sběhl rychleji, kreativní sada s vodovými barvami je ideální pro každé cestování. Souprava zahrnuje vše, co potřebujete k vytvoření krásných obr..
130Kč
Bez daně:108Kč
Malování s vodovými barvami Začarovaná zahrada Malování s vodovými barvami Začarovaná zahrada
Novinka Nedostupné
Malování s vodovými barvami Začarovaná zahradaMini omalovánky a vodové barvy v jednomPokud se chystáte na dlouhou cestu a nevíte, co vzít dětem, aby jim čas sběhl rychleji, kreativní sada s vodovými barvami je ideální pro každé cestování. Souprava zahrnuje vše, co potřebujete k vytvoření krásných ob..
130Kč
Bez daně:108Kč
Omalovánky s vodovkami FarmaOmalovánky ze života na farmě Krásné omalovánky na silném papíře obsahují 4 akrylové barvy se štětcem, 5 jednoduchých obrázků s motivy ze života na farmě a 25 čistých stránek pro malování dle vlastní fantazie dítěte. Díky spirále se stránky omalovánek snadno otáčejí.Rozví..
319Kč
Bez daně:264Kč
Princess Mimi Kouzelné malování vodou Princess Mimi Kouzelné malování vodou
Nedostupné
Princess Mimi Kouzelné malování vodouVyčarujte si obrázky princezny Mimi s kouzelným peremK kouzelnému malování na pevné desky stačí pouze voda. Sešit obsahuje celkem 5 stránek s obrázky a kouzelné pero. S perem naplněným vodou malujte po jednom z obrázků, dokud se pěkně nezbarví. Po uschnutí barvy ..
220Kč
Bez daně:182Kč
Dino World Kouzelné malování vodou Dino World Kouzelné malování vodou
-20 % Nedostupné
Dino World Kouzelné malování vodouVyčarujte si obrázky dinosaurů s kouzelným peremK kouzelnému malování na pevné desky stačí pouze voda. Sešit obsahuje celkem 5 stránek s obrázky a kouzelné pero. S perem naplněným vodou malujte po jednom z obrázků, dokud se pěkně nezbarví. Po uschnutí barvy obrázek ..
176Kč 220Kč
Bez daně:145Kč
Omalovánky se samolepkami do kapsyVymalujte postavičky modelek a dotvořte obrázek samolepkamiNádherné sešitové omalovánky v designu značky Top Model obsahují předkreslené obrázky postaviček určené k vymalování. Součástí originálního kapesního balení jsou také samolepiky módních doplňků pro dotvoření..
143Kč
Bez daně:118Kč
Taška na malování Žába Taška na malování Žába
Nedostupné
Taška na malování ŽábaUmělecké dílo, které mohou děti nosit vždy u sebe.Taška na malování Žába je skvělý způsob, jak udržet vaše děti zaneprázdněné a kreativní. Tato sada obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje k vymalování obrázku. Obsahuje tašku, 6 barev a štětec. Látka tašky je dostatečně hrubá, aby..
311Kč
Bez daně:257Kč
Top Model Omalovánky se samolepkami ModelkyKreativní sešit se samolepkami a třpytkami pro malé parádniceOblíbený kreativní sešit v jedinečném designu značky Top Model obsahuje předkreslené obrázky pro dokreslení. K dispozici je 8 archů transparentních samolepek a 8 třpytivých fólií. Samolepky nalepí..
205Kč
Bez daně:169Kč
Top Model Omalovánky ModelkyOmalovánky s motivem modelek si zamilují všechny dívkyOblíbené omalovánky v jedinečném designu značky Top Model z kvalitního malířského papíru. Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky modelek s motivem květin. S vodovkami nebo s pastelkami vykouzlíte umělecké dílo...
194Kč
Bez daně:194Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 92 (8 stránek)