Menu
Your Cart

Omalovánky

Omalovánky

Vyberte si z různorodé nabídky omalovánek, které děti zabaví na doma i na cestách. U nás najdete krásnou sbírku nejrůznějších omalovánek pro malé i větší děti, které je zabaví, něco je naučí a vylepší jejich grafomotoriku.

Najdete u nás speciální omalovánky pro malé děti s velkými jednoduchými obrázky. Dětem pomáhají učit se vybarvovat také speciální sametové omalovánky. Na cesty a dovolenou jsou nejlepší vodové omalovánky, nebo tzv. malování vodou. Nechybí ani klasické omalovánky: auta, zvířátka, Disney, Prasátko Pepa či Tlapková patrola. Školáky nadchne speciální malování podle čísel pro děti.

S vymalováváním dětem pomůžou všechny naše kreativní a výtvarné potřeby pro děti

Nejprodávanějši v kategorii Omalovánky

Taška na malování Mořské panny Taška na malování Mořské panny
Novinka
Umělecké dílo, které mohou děti nosit vždy u sebe.Taška na malování Mořské panny je skvělý způsob, jak udržet vaše děti zaneprázdněné a kreativní. Tato sada obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje k vymalování mořských panen. Obsahuje tašku, 6 barev a štětec. Látka tašky je dostatečně hrubá, aby se bar..
311Kč
Bez daně:257Kč
Umělecké dílo, které mohou děti nosit vždy u sebe.Taška na malování Jednorožec je skvělý způsob, jak udržet vaše děti zaneprázdněné a kreativní. Tato sada obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje k vymalování jednorožce. Obsahuje tašku, 6 barev a štětec. Látka tašky je dostatečně hrubá, aby se barva nep..
311Kč
Bez daně:257Kč
Omalovánky s motivem vilMalá kreativní sada 4 omalovánek s motivem vil. Designové omalovánky z mimořádně oblíbené značky Djeco si zamilují všechny dívky. Nabízejí hodiny kreativní zábavy a příležitost dětí projevit svůj umělecký talent.Efektivní rozvíjení jemné motoriky dětíOmalovánky mají kontury s..
191Kč
Bez daně:158Kč
Malování pomocí čísel - DelfíniMalování podle čísel nejvíce připomíná omalovánky, jak je známe ještě ze školky. Samozřejmě, že ne úplně stejné. Místo barevného vzoru, který byste měli obkreslit, dostanete jen plátno s očíslovanými ploškami. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete k vy..
343Kč
Bez daně:283Kč
Malování pomocí čísel - DinosauřiMalování podle čísel nejvíce připomíná omalovánky, jak je známe ještě ze školky. Samozřejmě, že ne úplně stejné. Místo barevného vzoru, který byste měli obkreslit, dostanete jen plátno s očíslovanými ploškami. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete k ..
343Kč
Bez daně:283Kč
Ozdobte si svého jednorožceJednorožci chtějí jen zářit! Jdou ruku v ruce s leskem, sny a tajemstvím: potřebují pomoc při hledání všech jejich jisker! Tato umělecko-kreativní sada pro děti od 7 let obsahuje 4 obrázky, které lze ozdobit perleťovými a 3D barvami. Obsahuje vše, co děti potřebují k okamž..
441Kč
Bez daně:364Kč
Omalovánky s motivem KoněOblíbený kreativní sešit v tvrdých deskách s 24 stranami s předkreslenými obrázky oblíbené značky Miss Melody. Díky průhledným papírům obrázky krásně obkreslíte a dozdobíte dle vlastní fantazie.Rozvíjejte představivost a kreativitu vašich dětíOmalovánky obsahují různé obrázk..
230Kč
Bez daně:190Kč
Omalovánky s aplikací jednorožce a samolepkamiOblíbené omalovánky v jedinečném designu značky Ylvi s aplikací jednorožce s kožešinou a flitry na obálce. Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky a samolepkami. Omalovánky si zamilují všechny dívky a milovnice jednorožců...
195Kč
Bez daně:195Kč
Omalovánky pro malou princeznuOmalovánky z mimořádně oblíbené značky Princess Mimi jsou vhodným dárkem pro nejmenší holčičky. Objevte svět tvořivosti s Princess Mimi.Dozdobování obrázků pomocí prstůSešit obsahuje obrázky Princezny Mimi a jejích přátel. Omalovánky se dozdobují pomocí prstů. Prsty sta..
236Kč
Bez daně:236Kč
Maxi omalovánka v roli Mapa světa a 10ks barev Maxi omalovánka v roli Mapa světa a 10ks barev
Na cestě
Maxi smysluplná barevná zábavaNechte děti prozkoumat celý svět a vybarvit je tuto obrovskou roli barevného papíru. Maxi omalovánka nabízí 28 x 400 cm prostoru k vybarvení, který podnítí zvědavost a kreativitu vašeho dítěte a poskytne mu hodiny smysluplné zábavy. Motivy se v omalovánce neopakují. V b..
525Kč
Bez daně:434Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 82 (7 stránek)