Menu
Your Cart

Omalovánky

Omalovánky

Vyberte si z různorodé nabídky omalovánek, které děti zabaví na doma i na cestách. U nás najdete krásnou sbírku nejrůznějších omalovánek pro malé i větší děti, které je zabaví, něco je naučí a vylepší jejich grafomotoriku.

Najdete u nás speciální omalovánky pro malé děti s velkými jednoduchými obrázky. Dětem pomáhají učit se vybarvovat také speciální sametové omalovánky. Na cesty a dovolenou jsou nejlepší vodové omalovánky, nebo tzv. malování vodou. Nechybí ani klasické omalovánky: auta, zvířátka, Disney, Prasátko Pepa či Tlapková patrola. Školáky nadchne speciální malování podle čísel pro děti.

S vymalováváním dětem pomůžou všechny naše kreativní a výtvarné potřeby pro děti

Nejprodávanějši v kategorii Omalovánky

Poznáte malování podle čísel?Tato vzrušující technika umožňuje dětem vytvářet krásné malby jednoduše podle pokynů. Tato kreativní sada obsahuje 2 pěkné obrázky, které mohou děti ve věku 7 a více vyzdobit akvarelovými barvami. Na prvním obrázku je klisna a její hříbě, zatímco na druhém je nádherný ků..
367Kč
Bez daně:303Kč
Umělci budou rádi vytvářet tyto neuvěřitelně krásné akvarelové malby!Malí mohou sledovat, jak krásné tanečnice ožívají před jejich očima, když pomocí štětce nanášejí tlumené barvy! Tato kreativní sada obsahuje 4 obrázky zobrazující nádherné taneční scény v opeře, ve městě, uprostřed přírody atp. Za ..
392Kč
Bez daně:324Kč
Fingerprint Activities Zoo Fingerprint Activities Zoo
Nedostupné
Děti malují pomocí otisků prstů.Děti si díky svým otiskům můžou vytvořit různá zvířátka, která mohou vidět v Zoo a dotvořit tak obrázky. Skvrny na gepardovi, hroši vyvalující se v jezeře, pruhy na ocasech lemurů, koaly lezoucí po stromech a mnoho dalšího.Kniha podporuje kreativitu a zručnost.Obsahuj..
344Kč
Bez daně:313Kč
Modelky Malování s barvami Růžový Modelky Malování s barvami Růžový
Nedostupné
Magické vybarvování vodou.Výjimečná vodovková kreativní sada oblíbené značky Top Model. Sada obsahuje 20 listů na vymalování, 1 houbičku, 1 štětec který lze naplnit vodou, 5 vodových barev (žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená) a bloček pomocných instrukcí pro vymalování.Malování vodovým perem ro..
347Kč
Bez daně:287Kč
Dotvoř si fantastická zvířátka. Vytvořené obrázky můžeš dozdobit samolepkami.Oblíbený kreativní sešit v pevných deskách v jedinečném designu značky Top Model. Desky obsahují 24 stránkový sešit s předkreslenými obrázky zvířátek z fantasy světa!Kreativní sada je skvělá na doma i na cesty.K dispozici j..
247Kč
Bez daně:205Kč
Dino World Omalovánky Dino World Omalovánky
Nedostupné
Omalovánky s dinosaury pro ty nejmenší.K dispozici je 48 stran jednoduchých barevných obrázků dinosaurů. Obrázky nabízejí tečkované části, které je za úkol spojit.Děti si procvičují jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka.Kreativní omalovánky Dino World Mini jsou vhodné pro nejmenší děti od 2 let. Roz..
150Kč
Bez daně:124Kč
Vytvoř si svého koně! Vytvořené obrázky můžeš dotvořit samolepkami.Oblíbený kreativní sešit v pevných deskách s obrázkem v jedinečném designu značky Miss Melody. Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky koní, které si můžete sami navrhnout!Kreativní sada je skvělá na doma i na cesty.K dispozici..
287Kč
Bez daně:238Kč
Dotvoř si roztomilá štěňátka. Vytvořené obrázky můžeš dozdobit samolepkami.Nádherné sešitové omalovánky se spirálou obsahují předkreslená štěňátka. Sešit disponuje také návodem na dokreslení doplňků pro pejsky.Kreativní sada je skvělá na doma i na cesty.Kreativní sešit z mimořádně oblíbené značky To..
287Kč
Bez daně:238Kč
Dotvoř si krásné modelky. Vytvořené obrázky můžeš dozdobit samolepkami.Nádherné sešitové omalovánky se spirálou obsahují předkreslené modelky pro dotvoření jejich outfitu. Součástí balení jsou také jedinečné samolepky pro vytvoření dokonalého finálního efektu.Kreativní sada je skvělá na doma i na ce..
247Kč
Bez daně:205Kč
Kouzelné omalovánky na cesty i domů pro dívky.Obsahuje tužku na vodní bázi, kterou mohou děti magicky vytvářet své první obrázky a písmenka. Do tužtičky, která je součástí balení stačí natočit vodu a můžete začít malovat a obtahovat. Při použití vzorů písmen, čísel se děti mohou naučit dobře psát sv..
436Kč
Bez daně:360Kč
Kouzelné omalovánky na cesty i domů pro kluky.Obsahuje tužku na vodní bázi, kterou mohou děti magicky vytvářet své první obrázky a písmenka. Do tužtičky, která je součástí balení stačí natočit vodu a můžete začít malovat a obtahovat. Při použití vzorů písmen, čísel se děti mohou naučit dobře psát sv..
436Kč
Bez daně:360Kč
Skicák na kreslení Kočka Skicák na kreslení Kočka
-50 %
Netradiční prázdný sešit nejen na kreslení kočekS tímto sešitem ve tvaru kočky budou mít děti papíry na své kresbičky neustále po ruce. Skicák obsahuje 20 čistě bílých prázdných stran, jejichž kočičí tvar motivuje děti ke kreslení nejrůznějších kočiček i jiných zvířátek. Klidně ale můžou sloužit na ..
73Kč 145Kč
Bez daně:66Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 55 (5 stránek)