Menu
Your Cart

Nejčastěji kladené otázky

Jak se zaregistrovat?

> Registrovat se můžete dvěma způsoby: před vytvořením objednávky přímo na hlavní stránce v pravém horním rohu nebo před dokončením objednávky. Po zadání údajů se vytvoří účet. Objednané knihy najdete v košíku v pravém horním rohu a můžete pokračovat v objednávce. Při příští návštěvě e-shopu se stačí přihlásit pomocí přihlašovacího jména a hesla. Po registraci si budete moci kdykoli prohlédnout stav svých objednávek, případné faktury, sledovat svůj whishlist nebo upravovat svůj profil.

Jak si mohu změnit heslo?

> Heslo ke svému účtu si můžete změnit po přihlášení v části Můj účet a v nabídce Moje osobní údaje.

Co když jste zapomněli své heslo?

> Klikněte na možnost Login/Register v pravém horním rohu hlavní stránky. Po načtení stránky se vpravo zobrazí možnost Zapomenuté heslo. Po kliknutí na ni zadejte e-mailovou adresu, kterou jste použili při vytváření účtu, a bude vám zasláno nové heslo. Pokud se ani po zaslání nového hesla nemůžete přihlásit, kontaktujte nás na adrese kontakt@babyknihy.sk.

Jsou ceny výrobků uvedeny včetně DPH?

> Ano. Všechny ceny uvedené na stránkách jsou včetně příslušné DPH (0 % u knih, 21 % u ostatního zboží, pokud není na faktuře uvedeno jinak). 

Co je to wishlist?

> Wishlist je seznam vámi požadovaných produktů, jejichž nákup jste se rozhodli odložit nebo které momentálně nemáme na skladě. Jedním kliknutím si můžete uložit produkty, které vás zajímají a které byste si v budoucnu mohli chtít koupit pro sebe nebo své blízké. Pro použití seznamu přání musíte být přihlášeni. Svůj seznam přání najdete po přihlášení do Mého účtu a v něm v nabídce Moje oblíbené - Seznam přání.

Je možné přidat položky do závazné objednávky nebo zvýšit počet objednaných položek?

> Pokud si přejete přidat zboží do zaslané závazné objednávky nebo zvýšit počet objednaných položek, stačí nás kontaktovat na e-mailové adrese kontakt@babyknihy.cz a my stávající objednávku upravíme. Pokud již bylo zboží zaplaceno při odeslání objednávky, zašleme vám platební údaje pro úhradu zbývající částky za doplněné zboží.