Menu
Your Cart

Vánoce

Vánoce

Oblíbený čas, hlavně těch nejmenších, je opět tady – Vánoce! Vyzdobte si domov dokonalou vánoční výzdobou – krásnými ozdobami, dekoracemi a doplňky z naší nabídky.

Nalaďte děti na zimní s vánoční období jedinečnými vánočními knihami a leporely, nálepkovými i pracovními sešity či tematickými kreativními sadami. Upečte si spolu vánoční cupcakes a perníčky. Tak krásná vykrajovátka na vánoční cukroví jste ještě neviděli!

Inspirujte se nápady na originální dárky pro děti k Vánocům i na Mikuláše. Vyberte jim dárky podle věku i podle jejich zájmů – knihy, hračky, kreativní potřeby i doplňky pro děti. Vše na jednom místě.

Šťastné a veselé!

Nejprodávanějši v kategorii Vánoce

Disney - Adventní kalendář Disney - Adventní kalendář
-30 %
Vánoce se blíží a Disney pro vás opět připravil 24 kouzelných pohádek.Vstupte do kouzelného světa pohádek a zpříjemněte si čekání na Vánoce s oblíbenými animovanými hrdiny od Disneyho! Soubor Disney pohádek Vás naladí na tu správnou vánoční náladu.Těší se na vás Aristokočky, Úžasňákovi, medvíde..
524Kč 749Kč
Bez daně:477Kč
Vyrobte a ozdobte přírodní svíčky ze sójového vosku a bavlněných knotů.Součástí sady je také speciální nádoba s bezpečným víkem pro roztavení sójového vosku v mikrovlnné troubě. Výsledkem budou působivé dekorativní svíčky, které zkrášlí interiér nebo budou originálním dárkem.Sada obsahuje formy pro ..
1,175Kč
Bez daně:971Kč
Podívejte se na věci zblízka.Mikroskop má kvalitní konstrukci, spodní LED osvětlení pro pohodlnější pozorování vzorků. Kovová konstrukce těla mikroskopu i podstavce zaručuje dlouhou životnost a stabilitu při práci.Součástí sady jsou hotové preparáty a také sklíčka pro přípravu vlastních.Zvětšení mik..
1,050Kč
Bez daně:868Kč
Všechno bude zářit a svítit.MEGA pokusy se světélkováním je chemická souprava pro experimentování a výrobu Fluo (zářivých) a Glow (světélkujících) hmot.Pokusy, které rozzáří dětský pokoj.Sada nabízí 20 pokusů, při kterých vyrobíte fluorescenční sliz reagující na UV světlo, fluorescenční umělecká díl..
675Kč
Bez daně:558Kč
Podívejte se na věci zblízka.Digitální mikroskop MR700 je jedinečný svojí univerzálností a schopností spolupracovat s moderními telefony a počítači. Mikroskop nabízí 3 hlavní způsoby použití, což je za danou cenu jedinečné i praktické řešení.Tělo mikroskopu můžeš navíc použít jako ruční mikroskop v ..
1,975Kč
Bez daně:1,632Kč
Čarodějná chemie pro nejmenší.Sada je tematicky laděna jako dílna malého "chemického čaroděje" se všemi potřebnými pomůckami. Hlavní pomůckou je kouzelník kotlík, který slouží k míchání všemožných barevných lektvarů a sloučenin.Kotlík funguje jako mixér a navíc disponuje světelnými i kouřovými efekt..
1,050Kč
Bez daně:868Kč
Pro každého, kdo miluje čokoládu.Unikátní sada pro všechny tvořivé děti, které dokáží z čokolády vykouzlit symfonii chuťových a zrakových vjemů. Balení obsahuje příslušenství k výrobě čokoládových produktů (např. lis, formy na čokoládky, tyčinky a paličky k výrobě čokoládových lízátek aj.) a 20 rece..
700Kč
Bez daně:579Kč
Zahrajte si na špiony!Dětské vysílačky Buki Walkie Talkie jsou kvalitní hračky s vlastnostmi reálných vysílaček pro dospělé. Jejich hlavní výhoda je dosah v otevřeném terénu až 3km a mnoho funkcí, které lze nastavit.Vysílačky disponují 16ti kanály.Každý kanál má ještě 38 subkanálů, což zaručuje, že ..
950Kč
Bez daně:785Kč
S robotem se učí snáze.Elektronická vzdělávací stavebnice Buki Robot Tibo je pro kluky i holky, které si radi svoji hračku sestaví a pochopí jak funguje.Robot Tibo je jedinečný svojí konstrukcí i funkcemi.Disponuje elektronickou řídící jednotkou, infračervenými senzory, 2 motory pro mechanický pohyb..
1,050Kč
Bez daně:868Kč
Poskládejte si své vlastní autíčko.Stavebnice stavebních strojů (2 varianty: bagr a nákladní automobil) na dálkové ovládání, které si dítě sestaví samo. Součástí je elektrický šroubovák sloužící také jako dálkové ovládání. Autíčko může jezdit vpřed, vzad, vlevo a vpravo.Stavebnice je bez lepení, díl..
620Kč
Bez daně:512Kč
Boffin I 750 Boffin I 750
Nedostupné
Zabavte se s elektronickou stavebnicí.Elektronická stavebnice Boffin 750 obsahuje 80 součástek, ze kterých můžete poskládat kompas, maják, detektor lži či rádio. Základem všech projektů je deska, na kterou se jednotlivé součástky jednoduše nacvakávají. V manuálu je popsáno, co by projekt měl dělat a..
2,811Kč
Bez daně:2,324Kč
Boffin I 300 Boffin I 300
Nedostupné
Zabavte se s elektronickou stavebnicí.Elektronická stavebnice Boffin 300 obsahuje 60 součástek, ze kterých můžete postavit tyto projekty: detektor lži, rádio, vodní poplach, měřič tlaku, laser. Základem všech projektů je deska, na kterou se jednotlivé součástky jednoduše nacvakávají. V manuálu je po..
1,457Kč
Bez daně:1,204Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 89 (8 stránek)