Menu
Your Cart

Taktik

Hravá pastelka 1 Hravá pastelka 1
-15 % Nedostupné
Hravá pastelka 1Pracovní sešit připravuje na psaní 4 - 5 leté děti.Pracovní sešit pro 4 - 5leté děti je zaměřen na procvičení kruhu, čáry plynulé, vodorovné, šikmé, svislé, křížení čar, spodního a horního oblouku, elipsy a spojování bodů. Na tvorbě pracovních sešitů se podílel široký kolektiv učitel..
43Kč 50Kč
Bez daně:43Kč
Hravé poznávání 1 Hravé poznávání 1
-15 % Nedostupné
Hravé poznávání 1Pracovní sešit ze všeobecného rozhledu pro 4 - 5 leté děti.Pracovní sešit pro 4 - 5leté děti je zaměřen na procvičení sociálního učení, časové orientace a posloupnosti, přiřazování, rozvoje pozornosti, prostorové představivosti a zrakového vnímání. Na tvorbě pracovních sešitů se pod..
43Kč 50Kč
Bez daně:43Kč
Hravá písanka 5Moderní písanka pro 1. ročník ZŠ.Písanka na moderně zpracovaných a celobarevných stranách procvičuje psaní žáků 1. ročníku. Je sestavena odborným týmem pedagogů a lektorů na základě jejich zkušeností s výukou na 1. stupni. Písanka je součástí ucelené koncepce pro výuku českého jazyka ..
30Kč 35Kč
Bez daně:30Kč
Hravá písanka 4Moderní písanka pro 1. ročník ZŠ.Písanka na moderně zpracovaných a celobarevných stranách procvičuje psaní žáků 1. ročníku. Je sestavena odborným týmem pedagogů a lektorů na základě jejich zkušeností s výukou na 1. stupni. Písanka je součástí ucelené koncepce pro výuku českého jazyka ..
30Kč 35Kč
Bez daně:30Kč
Hravá písanka 3Moderní písanka pro 1. ročník ZŠ.Moderně zpracovaná písanka na celobarevných stranách rozvíjí grafomotoriku a logické myšlení žáků 1. ročníku. Je sestavena odborným týmem pedagogů a lektorů na základě jejich zkušeností s výukou na 1. stupni. Písanka je součástí ucelené koncepce pro vý..
30Kč 35Kč
Bez daně:30Kč
Hravá písanka 2Moderní písanka pro 1. ročník ZŠ.Moderně zpracovaná písanka na celobarevných stranách rozvíjí grafomotoriku a logické myšlení žáků 1. ročníku. Je sestavena odborným týmem pedagogů a lektorů na základě jejich zkušeností s výukou na 1. stupni. Písanka je součástí ucelené koncepce pro vý..
30Kč 35Kč
Bez daně:30Kč
Hravá písanka 1 Hravá písanka 1
-15 % Nedostupné
Hravá písanka 1Moderní písanka pro 1. ročník ZŠ.Moderně zpracovaná písanka na celobarevných stranách rozvíjí grafomotoriku a logické myšlení žáků 1. ročníku. Je sestavena odborným týmem pedagogů a lektorů na základě jejich zkušeností s výukou na 1. stupni. Písanka je součástí ucelené koncepce pro vý..
43Kč 50Kč
Bez daně:43Kč
Hravá matematika 1 Hravá matematika 1
-15 % Nedostupné
Hravá matematika 1Pracovní sešit z matematiky pro 4 - 5 leté děti.Je zaměřen na procvičení: početní představivosti, matematické souvislosti, prostorové orientace, řazení, porovnávání množství a velikosti, rozlišování základních geometrických tvarů, vytváření početních představ a logického úsudku.Akt..
43Kč 50Kč
Bez daně:43Kč
Hravá abecedaPracovní sešit Hravá abeceda pro 1. ročník ZŠ rozvíjí schopnost vyjadřování a slovní zásobu.Moderní a plnobarevný design podporuje motivaci a kreativitu žáků Pestré typy úloh slouží žákům k procvičování probíraného učiva hravou a zábavnou formou Pracovní učebnici vhodně doplňuje Hravý s..
82Kč 96Kč
Bez daně:82Kč
Hledej a najdi - Poznej Českou republikuVyřešte s Honzíkem úkoly a poznávejte při tom Česko.Úžasně hravá kniha pro zvídavé předškoláky! Máte doma dítě v předškolním věku? Pak je tato krásně ilustrovaná kniha zářící barvami přesně pro něho.Kniha seznámí děti s významnými osobnostmi našich dějin, pozn..
251Kč 295Kč
Bez daně:251Kč
Barevné úlohy z češtiny 2Pracovní sešit pro 2. ročník ZŠ.Obsahuje různorodá zábavná cvičení pro upevnění a zpestření učiva. Ilustrace jsou určeny k vybarvování a procvičování učiva. Barevné úlohy z češtiny jsou součástí ucelené řady učebnic a pracovních sešitů Hravá čeština pro výuku českého jazyka ..
72Kč 96Kč
Bez daně:72Kč
Barevné úlohy z češtiny 1 Barevné úlohy z češtiny 1
-15 % Nedostupné
Barevné úlohy z češtiny 1Pracovní sešit pro 1. ročník ZŠ.Obsahuje různorodá zábavná cvičení pro upevnění a zpestření učiva. Ilustrace jsou určeny k vybarvování a procvičování učiva. Barevné úlohy z češtiny jsou součástí ucelené řady učebnic a pracovních sešitů Hravá čeština pro výuku českého jazyka ..
82Kč 96Kč
Bez daně:82Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 14 (2 stránek)