Menu
Your Cart

Bublifuky

Bublifuky

Kouzelné bubliny pro bezstarostnou zábavu

Zažijte s dětmi nekonečnou radost a zábavu s naší nabídkou bublifuků! Pro malé objevovatele je bublinová zábava magický zážitek plný překvapení a radosti. Naše kolekce bublifuků nabízí různé velikosti, tvary a barvy, aby vyhověla každému malému nadšenci. Od klasických jednoduchých bublifuků po speciální modely s různými efekty, máme vše, co potřebujete k vytvoření fascinující bublinové show.

Bublifuky podporující kreativitu

Rozvíjejte kreativitu a fantazii vašich dětí s originálními bublinami! Nejenže naše bublifuky poskytují bezkonkurenční zábavu, ale také podporují rozvoj motorických schopností a vizuálního vnímání. Nechte děti objevovat různé způsoby, jak vytvářet a manipulovat s bublinami, a pozorujte, jak se jejich tvůrčí mysl rozvíjí.

Tekutina pro velké bubliny 5 l Kouzelná tekutina na velké bubliny Udělejte svým dětem radost s bublinami, které každou oslavu promění v nezapomenutelnou událost. Tato tekutina umožňuje vytvářet velké i malé mýdlové bubliny a je skvělá pro hraní na zahradě, na terase, na pláži, při profesionální bubl..
430Kč
Bez daně:355Kč
Tekutina pro velké bubliny 400 ml Kouzelná tekutina na velké bubliny Udělejte svým dětem radost s bublinami, které každou oslavu promění v nezapomenutelnou událost. Tato tekutina umožňuje vytvářet velké i malé mýdlové bubliny a je skvělá pro hraní na zahradě, na terase, na pláži, při profesionální b..
115Kč
Bez daně:95Kč
Tekutina pro velké bubliny 1 l Kouzelná tekutina na velké bubliny Udělejte svým dětem radost s bublinami, které každou oslavu promění v nezapomenutelnou událost. Tato tekutina umožňuje vytvářet velké i malé mýdlové bubliny a je skvělá pro hraní na zahradě, na terase, na pláži, při profesionální bubl..
125Kč
Bez daně:103Kč
Sada Rakety a obruče na bubliny + tekutina 250 ml Sada Rakety a obruče na bubliny + tekutina 250 ml
Nedostupné
Sada Rakety a obruče na bubliny + tekutina 250 mlPohrajte si s bublinamiOživte si letní dny s pomocí speciální sady na mydlové bubliny. S vytvářením mistrovských děl z bublin nebudou mít problémy ani děti. Stačí použít speciální tekutinu, brčka na vytváření bublin a skákající mýdlové bubliny jsou na..
385Kč
Bez daně:318Kč
Sada Obruč na bubliny s talířem + tekutina 250 ml Sada Obruč na bubliny s talířem + tekutina 250 ml
Nedostupné
Sada Obruč na bubliny s talířem + tekutina 250 mlČarovný svět mýdlových bublinOživte letní dny se sadou na mýdlové bubliny. S vytvářením bublinkových mistrovských děl nebudou mít problémy ani ty nejmenší děti. Stačí jenom nalít trochu tekutiny do mísy, ponořit kruh a jednoduchým máváním vyčarujete o..
190Kč
Bez daně:157Kč
Sada Obruč na bubliny Pro Multi Butterfly + tekutina 400 mlSkvělé dobrodružství s bublinamiNechte se unést do kouzelného světa bublin. Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete hrát venku na zahradě, na terase nebo na pláži, naše bublifuky jsou připravené na jakékoliv dobrodružství. Obruč na výrobu bub..
255Kč
Bez daně:211Kč
Sada Obruč na bubliny Pro Butterfly + tekutina 400 mlSkvělé dobrodružství s bublinamiNechte se unést do kouzelného světa bublin. Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete hrát venku na zahradě, na terase nebo na pláži, naše bublifuky jsou připravené na jakékoliv dobrodružství. Obruč na výrobu bublin Pr..
255Kč
Bez daně:211Kč
Sada Obruč na bubliny Mini Butterfly + tekutina 400 mlSkvělé dobrodružství s bublinamiNechte se unést do kouzelného světa bublin. Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete hrát venku na zahradě, na terase nebo na pláži, naše bublifuky jsou připravené na jakékoliv dobrodružství. Díky obruči Mini Butterf..
255Kč
Bez daně:211Kč
Sada Obruč na bubliny + tekutina 400 mlSkvělé dobrodružství s bublinamiNechte se unést do magického světa bublin. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete hrát venku na zahradě, na terase nebo na pláži, naše bublifuky jsou připravené na jakékoliv dobrodružství. Obruč pro výrobu bublin v této sadě je dost..
255Kč
Bez daně:211Kč
Sada Hůlky se šňůrkou na obrovské bubliny + tekutina 400 ml Sada Hůlky se šňůrkou na obrovské bubliny + tekutina 400 ml
Nedostupné
Sada Hůlky se šňůrkou na obrovské bubliny + tekutina 400 mlSkvělé dobrodružství s bublinamiNechte se unést do kouzelného světa bublin. Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete hrát venku na zahradě, na terase nebo na pláži, naše bublifuky jsou připravené na jakékoliv dobrodružství. Hůlky se šňůrkou vá..
260Kč
Bez daně:215Kč
Sada Hůlky se šňůrkou Brýle na obrovské bubliny + tekutina 400 mlSkvělé dobrodružství s bublinamiNechte se unést do kouzelného světa bublin. Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete hrát venku na zahradě, na terase nebo na pláži, naše bublifuky jsou připravené na jakékoliv dobrodružství. Profesionální..
285Kč
Bez daně:236Kč
Sada Bublinový meč + tekutina 250 ml (dvojitá náplň)Vyzbrojte se bublinovým mečemMýdlové bubliny jsou oblíbenou zábavou malých i velkých dětí, které rády sledují svět skrze bublinkové brýle. Tato sada je perfektní aktivitou pro hraní venku na zahradě, na dvoře nebo na pikniku. Šikovný, lehký a snadn..
135Kč
Bez daně:112Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 22 (2 stránek)