Menu
Your Cart

Bigjigs Toys

Veterinární set
Nedostupné
Sada pro děti, které milují hru na lékaře.Tato praktická veterinární sada obsahuje vše, co mladí veterináři potřebují, aby mohli ošetřit nemocné zvířata. Pomocí stetoskopu mohou děti poslouchat srdce pacienta, kontrolovat teplotu pomocí teploměru a dokonce se podívat do uší otoskopem. Tato hrací sad..
671Kč
Bez daně:555Kč
Dřevěná motorická deska - Moře je plná aktivit.Děti mohou na ní otáčet pohyblivými prvky jako je sluníčko, obláček nebo s kostkami s mořskými živočichy.Díky popruhům ji můžete připevnit k postýlce.Děťátko může také pomoci ptáčkům létat nahoru a dolů po dráze nebo vést ryby po mořském dně.Vhodné pro ..
840Kč
Bez daně:694Kč
Součástí pásky je i dřevěné autíčko. Délka 6 metrů...
200Kč
Bez daně:165Kč
Součástí pásky je i dřevěné letadlo. Délka pásky je 6 metru...
200Kč
Bez daně:165Kč
Lepicí páska Kolejnice a vláček
Na objednávku
Lepicí páska - kolejnice a vláček - Součástí balení je také dřevěný vláček...
200Kč
Bez daně:165Kč
Vkládací puzzle - stavební stroje s dřevěnými úchyty.Trénují jemnou motoriku dítěte a koncentraci.Rozměry: 20x20 cmVěk: 1+..
218Kč
Bez daně:180Kč
Dřevěné magnetky - lesní zvířátka (35 ks)
Nedostupné
Krásně ilustrované dřevěné magnetky s motivem lesních zvířátek.Lze je využít k magnetickým tabulím nebo vykouzlí zajímavé, interaktivní obrázky ať už na lednici nebo v dětském pokoji.Baleny jsou v přenosné, dřevěné krabičce.Magnetky pomáhají rozvíjet obratnost a koncentraci. Magnetky jsou vyrobeny z..
307Kč
Bez daně:254Kč
Krásné, dřevěné, ilustrované magnetky v různých motivech.Lze je využít k magnetickým tabulím nebo vykouzlit zajímavé obrázky na lednici. Baleno v dřevěné krabičce.Magnetky pomáhají rozvíjet obratnost a koncentraci.Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Hračka odpovídá současným evropským bezpečnost..
307Kč
Bez daně:254Kč
Vkládací puzzle - stavební stroje s dřevěnými úchyty.Trénují jemnou motoriku dítěte a koncentraci.Rozměry: 20x20 cmVěk: 1+..
218Kč
Bez daně:180Kč
Abeceda malá písmena
Nedostupné
S těmito velkými barevnými písmenky abecedy na dřevěné podložce bude poznávání písmen tou nejzábavnější hrou!Písmenka jsou snadno uchopitelná dětskou rukojetí a díky pěkným barvám si jednotlivá písmenka dítě snáze zapamatuje. Puzzle mají hladký povrch. Tato hračka pomáhá rozvíjet dětskou slovn..
560Kč
Bez daně:463Kč
Nasaď a otoč je didaktická hračka vyrobená z kvalitního dřeva, které je upraveno nezávadným lakem.Sada obsahuje desku se třemi kolíky, na které je třeba nasadit ten správný tvar a otáčením jí posouvat po kolíku.Na první pohled zaujme svým veselým barevným provedením.Hračka je zaměřena na rozvoj a pr..
422Kč
Bez daně:349Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 24 (2 stránek)