Menu
Your Cart

Bigjigs Toys

Lepicí páska Cesta s autíčkem
Nedostupné
Lepicí páska Cesta s autíčkemSoučástí pásky je i dřevěné autíčko. Délka 6 metrů...
209Kč
Bez daně:173Kč
Lepicí páska Runway s letadlemSoučástí pásky je i dřevěné letadlo. Délka pásky je 6 metru...
157Kč 209Kč
Bez daně:130Kč
Lepicí páska Kolejnice a vláčekKrásná barevná ilustrovaná lepící páska.Lepicí páska s designem kolejnic a vláčku. Součástí balení je právě také hravý dřevěný vláček.Délka pásky: cca 6m.Rozměr: 8,5 x 8,5 x 5 cm...
209Kč
Bez daně:173Kč
Dřevěné magnetky - lesní zvířátka (35 ks)
Nedostupné
Dřevěné magnetky - lesní zvířátka (35 ks)Krásně ilustrované dřevěné magnetky s motivem lesních zvířátek.Lze je využít k magnetickým tabulím nebo vykouzlí zajímavé, interaktivní obrázky ať už na lednici nebo v dětském pokoji.Baleny jsou v přenosné, dřevěné krabičce.Magnetky pomáhají rozvíjet obratnos..
322Kč
Bez daně:266Kč
Ovoce a zelenina - 35 ks magnetek
Nedostupné
Ovoce a zelenina - 35 ks magnetekKrásné, dřevěné, ilustrované magnetky v různých motivech.Lze je využít k magnetickým tabulím nebo vykouzlit zajímavé obrázky na lednici. Baleno v dřevěné krabičce.Magnetky pomáhají rozvíjet obratnost a koncentraci.Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Hračka odpoví..
322Kč
Bez daně:266Kč
Vkládací puzzle Domácí zvířátka
Nedostupné
Vkládací puzzle Domácí zvířátkaVkládací puzzle - stavební stroje s dřevěnými úchyty.Trénují jemnou motoriku dítěte a koncentraci.Rozměry: 20x20 cmVěk: 1+..
229Kč
Bez daně:189Kč
Abeceda velká písmena Abeceda velká písmena
Nedostupné
Abeceda velká písmenaS těmito velkými barevnými písmenky abecedy na dřevěné podložce bude poznávání písmen tou nejzábavnější hrou!Písmenka jsou snadno uchopitelná dětskou rukojetí a díky pěkným barvám si jednotlivá písmenka dítě snáze zapamatuje. Puzzle mají hladký povrch. Tato hračka pomáhá rozvíje..
586Kč
Bez daně:484Kč
Vkládačka Tvary
Nedostupné
Vkládačka TvaryMotorická hračka, která podporuje rozvoj dětské jemné motoriky a soustředěnosti.Puzzle mají dřevěné úchyty pro snazší manipulaci. Ideální je dětem nabídnout pouze jednu vkládačku (kruh - nejlehčí), aby pochopili princip a poté postupně zařazovat ostatní tvary.Rozměry: 46,5x9x5 cmVěk: ..
459Kč
Bez daně:379Kč
Domino SafariUžijte si spolu s vaším dítětem spoustu legrace s krásně vyrobenou hrou dřevěné domino.Hra nabídne poučný motiv Safari zvířátek a přírody, takže se dítě hrou může naučit i něco zajímavého. Pojďte si společně hrát.Věk: 1+Rozměry: 8x4x0,5 cm..
216Kč 288Kč
Bez daně:179Kč
Čísla, barvy, tvary - vkládačkaVelká vkládací deska umožňuje děťátku procvičovat - čísla od 1-5, základní barvy a tvary.Výrobce: anglická značka BigJigsVěk: 2+ roky..
665Kč
Bez daně:550Kč
Zobrazeno 1 až 11 z 11 (1 stránek)