Menu
Your Cart

Miniland

Termoska Valencia 500ml Termoska Valencia 500ml
Doprava Zdarma
Termoska Valencia 500ml Kvalitní vakuová termoska Vakuová termoska Miniland Valencia je vyrobena z vysoce kvalitní dvoustěnné oceli a díky tomu udrží až 24 hodin požadovanou teplotu nápoje. Zaklapávací ventil chrání tekutinu v termosce před vylitím. Víčko lze použít i jako kelímek k pití. Termoska j..
619Kč
Bez daně:512Kč
Termoska Valencia 350mlKvalitní vakuová termoska Vakuová termoska Miniland Valencia je vyrobena z vysoce kvalitní dvoustěnné oceli a díky tomu udrží až 24 hodin požadovanou teplotu nápoje. Zaklapávací ventil chrání tekutinu v termosce před vylitím. Víčko lze použít i jako kelímek k pití. Termoska je..
589Kč
Bez daně:487Kč
Termoska na jídlo Valencia 600ml Termoska na jídlo Valencia 600ml
Doprava Zdarma
Termoska na jídlo Valencia 600ml Kvalitní vakuová termoska na jídlo Vakuová termoska Miniland Valencia na jídlo je vyrobena z vysoce kvalitní dvoustěnné oceli a díky tomu udrží až 12 hodin požadovanou teplotu dětského příkrmu. Termoska je potažena jemným materiálem pro příjemné uchopení. Objem: 600 ..
949Kč
Bez daně:784Kč
Termoska na jídlo Valencia 280ml Termoska na jídlo Valencia 280ml
Doprava Zdarma
Termoska na jídlo Valencia 280ml Kvalitní vakuová termoska na jídlo Vakuová termoska Miniland Valencia na jídlo je vyrobena z vysoce kvalitní dvoustěnné oceli a díky tomu udrží až 12 hodin požadovanou teplotu dětského příkrmu. Termoska je potažena jemným materiálem pro příjemné uchopení. Objem: 280 ..
799Kč
Bez daně:660Kč
Sada teploměrů Thermokit Valencia Sada teploměrů Thermokit Valencia
Doprava Zdarma
Sada teploměrů Thermokit ValenciaPraktická sada digitálních teploměrůSadu digitálních teploměrů v praktickém voděodolném pouzdře na zip tvoří teploměr s pružným koncem, teploměr do vany a dudlíkový teploměr.- Teploměr s pružným koncem je určen k rychlému a pohodlnému měření teploty v podpaží, ústech..
1,149Kč
Bez daně:950Kč
Sada hygienická Baby Kit Valencia Sada hygienická Baby Kit Valencia
Doprava Zdarma
Sada hygienická Baby Kit Valencia Sada hygienických potřeb pro miminkoSada toaletních potřeb v praktickém voděodolném pouzdru na zip vám umožní mít vždy po ruce doma i na cestách vše, co potřebujete při každodenní péči o vaše miminko i batole.Souprava obsahuje:- hřeben,- kartáč s jemnými štětinami,-..
799Kč
Bez daně:660Kč
Kelímky na jídlo hermetické Valencia 4 ksPraktická sada kelímků na dětskou stravuKelímky na jídlo jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polypropylenu s hermeticky uzavíratelným víčkem a jsou ideální pro bezpečné uchovávání i přenášení dětských příkrmů.Jídlo v kelímcích lze zamrazit či ohřívat v mikrovln..
329Kč
Bez daně:272Kč
Kelímky na jídlo hermetické Valencia 12 ks Kelímky na jídlo hermetické Valencia 12 ks
Doprava Zdarma
Kelímky na jídlo hermetické Valencia 12 ksPraktická sada kelímků na dětskou stravuKelímky na jídlo jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polypropylenu s hermeticky uzavíratelným víčkem a jsou ideální pro bezpečné uchovávání i přenášení dětských příkrmů. Součástí sady jsou také dvě lžičky pro různá věkov..
669Kč
Bez daně:553Kč
Jídelní sada kulatá 5-dílná Mint Jídelní sada kulatá 5-dílná Mint
Doprava Zdarma
Jídelní sada kulatá 5-dílná MintPrvní jídelní souprava v zelené barvěJídelní sadu tvoří talíř, miska, hrnek se 2 úchyty pružná lžička a vidlička. Talíř i miska s vysokými okraji pomáhají snadnému nabírání pokrmu. Lžička a vidlička jsou vyrobeny z flexibilního příjemného materiálu a mají neklouzavá, ..
669Kč
Bez daně:553Kč
Jídelní sada kulatá 5-dílná Candy Jídelní sada kulatá 5-dílná Candy
Doprava Zdarma
Jídelní sada kulatá 5-dílná CandyPrvní jídelní souprava v růžové barvěJídelní sadu tvoří talíř, miska, hrnek se 2 úchyty pružná lžička a vidlička. Talíř i miska s vysokými okraji pomáhají snadnému nabírání pokrmu. Lžička a vidlička jsou vyrobeny z flexibilního příjemného materiálu a mají neklouzavá,..
669Kč
Bez daně:553Kč
Termoska a kelímky na jídlo Dolce Mint 700ml Termoska a kelímky na jídlo Dolce Mint 700ml
Doprava Zdarma
Termoska a kelímky na jídlo Dolce Mint 700ml..
929Kč
Bez daně:768Kč
Termoska a kelímky na jídlo Dolce Candy 700ml Termoska a kelímky na jídlo Dolce Candy 700ml
Doprava Zdarma
Termoska a kelímky na jídlo Dolce Candy 700ml..
929Kč
Bez daně:768Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 26 (3 stránek)