Menu
Your Cart

Vánoční doplňky

Vánoční doplňky

Vánoční doplňky a dekorace

Vánoční doplňky jsou neodmyslitelnou součástí sváteční atmosféry, která dokáže z každého domova vytvořit útulné a kouzelné místo. Začíná to už u vánočního stromku, který zdobíme různými ozdobami. V naší nabídce naleznete ozdobné lepící pásky a jiné doplňky pro vytvoření té správné atmosféry, která v nás probudí radost a pohodu těchto jedinečných svátků.

Nejprodávanějši v kategorii Vánoční doplňky

Ozdobná lepící páska Zlatá 4 ks..
94Kč 134Kč
Bez daně:78Kč
Ozdobná lepící páska Červená 4 ks..
94Kč 134Kč
Bez daně:78Kč
Dárkové balení Vánoce 3 ks..
76Kč 108Kč
Bez daně:62Kč
Gumičky do vlasů Scrunchie Hvězdy 2ksGumičky do vlasů Scrunchie Hvězdy 2ks..
128Kč 197Kč
Bez daně:106Kč
Vánoční stromek Přívěsek na náramekVánoční stromek Přívěsek na náramek..
22Kč 36Kč
Bez daně:18Kč
Vánoční lízátko Přívěsek na náramekVánoční lízátko Přívěsek na náramek..
22Kč 36Kč
Bez daně:18Kč
Santa Claus Přívěsek na náramekSanta Claus Přívěsek na náramek..
22Kč 36Kč
Bez daně:18Kč
Velká lněná krémová mašle Velká lněná krémová mašle
Nedostupné
Velká lněná krémová mašleMašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná krémová mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů ..
190Kč
Bez daně:157Kč
Velká lněná žlutá mašle Velká lněná žlutá mašle
Nedostupné
Velká lněná žlutá mašleMašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná žlutá mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitn..
190Kč
Bez daně:157Kč
Velká lněná meruňková mašle Velká lněná meruňková mašle
Nedostupné
Velká lněná meruňková mašleMašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná meruňková mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z..
190Kč
Bez daně:157Kč
Pero Vánoční botičkaVánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě červené vánoční boty od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je skvě..
72Kč 145Kč
Bez daně:60Kč
Pero Santa ClausVánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě Santa Clause od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je skvělé jako malý..
72Kč 145Kč
Bez daně:60Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 29 (3 stránek)