Menu
Your Cart

Cloud B

O značce Cloud B

Cloud B je předním poskytovatelem produktů pro spokojený spánek dětí. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby vytvářely uklidňující, příjemné prostředí, ve kterém se dětem snáze usíná a dobře odpočívá. V jejich nabídce naleznete produkty na bílý šum, noční světla a plyšové hračky s hudbou a relaxačními zvuky, které jsou ideální pro klidný spánek.

Proč si vybrat Cloud B

Značka Cloud B je průkopníkem ve vývoji pomůcek ke spánku, které jsou nejen funkční, ale i esteticky přitažlivé. Jejich projektory hvězd vytvářejí magický hvězdný svět přímo v dětském pokoji, což podporuje nejen spánek, ale také dětskou představivost a pocit bezpečí.

Noční projektor se zvuky moře Želva Zelený Noční projektor se zvuky moře Želva Zelený
Doprava Zdarma
Noční projektor se zvuky moře Želva ZelenýNoční světlo s hudbou v podobě želvy s projekcí podmořského světa pomůže vašemu dítěti uklidnit se a snáze usnout. Promění pokoj vašeho dítěte v klidnou oázu pod mořskou hladinou.Světelný projektor vytváří uklidňující efekt světa pod hladinou s jemnými ..
1,490Kč
Bez daně:1,231Kč
Plyšový Slon se zvuky Plyšový Slon se zvuky
Doprava Zdarma
Plyšový Slon se zvukyUsínáček v podobě neodolatelného plyšového slona Elliota s hudbou a relaxačními zvuky pomůže vašemu dítěti uklidnit se a snáze usnout.Hračka nabízí 4 melodie a 4 uklidňující přírodní zvuky (déšť, tlukot srdce, vlny, velrybí píseň).Hudební box nabízí možnost nastavení hlasitosti ..
999Kč
Bez daně:826Kč
Plyšový Lev se zvuky Plyšový Lev se zvuky
Doprava Zdarma
Plyšový Lev se zvukyUsínáček v podobě plyšového lva s hudbou a relaxačními zvuky pomůže vašemu dítěti uklidnit se a snáze usnout.Hračka nabízí 4 melodie a 4 uklidňující přírodní zvuky (déšť, tlukot srdce, vlny, velrybí píseň). Inteligentní senzor zvuku s nastavitelnou citlivostí aktivuje přehrá..
999Kč
Bez daně:826Kč
Noční projektor se zvuky moře Želva Růžový Noční projektor se zvuky moře Želva Růžový
Doprava Zdarma
Noční projektor se zvuky moře Želva RůžovýNoční světlo s hudbou v podobě želvy s projekcí podmořského světa pomůže vašemu dítěti uklidnit se a snáze usnout. Promění pokoj vašeho dítěte v klidnou oázu pod mořskou hladinou.Světelný projektor vytváří uklidňující efekt světa pod hladinou s jemnými ..
1,490Kč
Bez daně:1,231Kč
Noční projektor se zvuky Želva Růžový Noční projektor se zvuky Želva Růžový
Doprava Zdarma
Noční projektor se zvuky Želva RůžovýNoční světlo v podobě želvy s projekcí hvězdné oblohy a hudbou pomůže vašemu dítěti uklidnit se a snáze usnout. Promění dětský pokoj v klidnou oázu pod noční oblohou.Světelný projektor přehrává dvě melodie a promítá na stěnu či strop hvězdnou oblohu s osmi z..
999Kč
Bez daně:826Kč
Noční projektor se zvuky moře Velryba Noční projektor se zvuky moře Velryba
Doprava Zdarma
Noční projektor se zvuky moře VelrybaNoční světlo s hudbou v podobě velryby s projekcí podmořského světa pomůže vašemu dítěti uklidnit se a snáze usnout. Promění pokoj vašeho dítěte v klidnou oázu pod mořskou hladinou.Světelný projektor vytváří uklidňující efekt světa pod hladinou s jemnými vln..
1,690Kč
Bez daně:1,397Kč
Noční projektor se zvuky Želva Modrý Noční projektor se zvuky Želva Modrý
Doprava Zdarma
Noční projektor se zvuky Želva ModrýNoční světlo v podobě želvy s projekcí hvězdné oblohy a hudbou pomůže vašemu dítěti uklidnit se a snáze usnout. Promění dětský pokoj v klidnou oázu pod noční oblohou.Světelný projektor přehrává dvě melodie a promítá na stěnu či strop hvězdnou oblohu s osmi zn..
999Kč
Bez daně:826Kč
Noční projektor Beruška Noční projektor Beruška
Doprava Zdarma -25 %
Noční projektor BeruškaNoční projektor Beruška..
749Kč 999Kč
Bez daně:619Kč
Zobrazeno 1 až 8 z 8 (1 stránek)