Menu
Your Cart

Nojomojo

Kreativní sady a příslušenství

Nojomojo je moderní švédská značka, která se zaměřuje na výrobu módních, hravých a kreativních věcí pro děti. Objevte jedinečné dětské kreativní sady a doplňky, jako jsou personalizované náramky nebo barevné smývatelné laky na nehty. Podněcují kreativitu a představivost, posilují sebevědomí a dávají každému dítěti možnost vyjádřit se.

Náramky se jménem, lak na nehty

S Nojomojo mají děti možnost navrhnout si vlastní originální náramky se jménem a doplnit je lakem na nehty. Vyberou si podkladový náramek, přívěsky na něj v podobě písmen a různých obrázků a vytvoří si vlastní personalizovaný náramek se svým jménem. Každý výtvor je jedinečný a lze jej měnit znovu a znovu! Celý vzhled doplníte bezpečným lakem na nehty, který se smývá pod teplou vodou.

Duhové srdíčko Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek duhové srdíčko švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem i s dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a můžou ozdoby ..
36Kč
Bez daně:30Kč
Duha Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek duha švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chutiPřív..
36Kč
Bez daně:30Kč
Zajíc Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek zajíc švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chuti.P..
36Kč
Bez daně:30Kč
Jednorožec Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek jednorožec švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit pod..
36Kč
Bez daně:30Kč
Žirafa Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek žirafa švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chuti..
36Kč
Bez daně:30Kč
Zámek Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek zámek švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chuti.P..
36Kč
Bez daně:30Kč
Slon Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek slon švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chuti.Pří..
36Kč
Bez daně:30Kč
Růžový náramek na přívěsky LIZARD METALICNavrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Růžový dětský náramek LIZARD METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připraven k dalšímu zdobení. ..
71Kč
Bez daně:59Kč
Světle fialový náramek na přívěsky LIZARD METALICNavrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Bledofialový dětský náramek LIZARD METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připraven k dal..
71Kč
Bez daně:59Kč
Zlatý náramek na přívěsky LIZARD METALICNavrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Zlatý dětský náramek LIZARD METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připraven k dalšímu zdobení. Dě..
71Kč
Bez daně:59Kč
Bílý kvítek Přívěsek na náramekBílý kvítek Přívěsek na náramek..
36Kč
Bez daně:30Kč
Vánoční stromek Přívěsek na náramekVánoční stromek Přívěsek na náramek..
22Kč 36Kč
Bez daně:18Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 88 (8 stránek)