Menu
Your Cart

Nojomojo

Podpořte kreativního ducha vašich dětí!

Nojomojo je moderní švédská značka, která se zaměřuje ne výrobu módních, hravých a kreativních věcí pro děti. Objevte jedinečné dětské personalizované náramky či barevné smývatelné laky na nehty. Vzbuzují kreativitu a představivost, posilují sebevědomí, každému dítěti dávají možnost vyjádřit se.

Ukaž své pravé já!

S Nojomojo mají děti možnost navrhnout si originální náramky. Vyberou si podkladový náramek, přívěsky na něj v podobě písmenek a různých obrázků a vytvoří si svůj vlastní personalizovaný náramek se jménem. Každý výtvor je jedinečný a je možné jej měnit zas a znova! Celý look doplní bezpečným lakem na nehty, který se smyje pod teplou vodou.

Ozdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek třešničky švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem i s dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a můžou ozdoby měnit podle libosti.Přívěsek třešničky ..
36Kč
Bez daně:30Kč
Ukaž svůj jedinečný styl!Smývatelný dětský lak na nehty v barvě Růžový Panter švédské značky Nojomojo se stane součástí mnohých dětských her i módních experimentů. Dětské laky na nehty Nojomojo umožňují dětem ukázat své pravé já, hrát si s barvami a posilovat svou sebedůvěru. Lak na nehty je sm..
119Kč
Bez daně:98Kč
Ukaž svůj jedinečný styl!Smývatelný dětský lak na nehty v bílé barvě švédské značky Nojomojo se stane součástí mnohých dětských her i módních experimentů. Dětské laky na nehty Nojomojo umožňují dětem ukázat své pravé já, hrát si s barvami a posilovat svou sebedůvěru. Lak na nehty je smývatelný ..
119Kč
Bez daně:98Kč
Ukaž svůj jedinečný styl!Smývatelný dětský lak na nehty v žluté barvě švédské značky Nojomojo se stane součástí mnohých dětských her i módních experimentů. Dětské laky na nehty Nojomojo umožňují dětem ukázat své pravé já, hrát si s barvami a posilovat svou sebedůvěru. Lak na nehty je smývatelný..
119Kč
Bez daně:98Kč
Ukaž svůj jedinečný styl!Smývatelný dětský lak na nehty třpytivý švédské značky Nojomojo se stane součástí mnohých dětských her i módních experimentů. Dětské laky na nehty Nojomojo umožňují dětem ukázat své pravé já, hrát si s barvami a posilovat svou sebedůvěru. Lak na nehty je smývatelný vodo..
119Kč
Bez daně:98Kč
Ukaž svůj jedinečný styl!Smývatelný dětský lak na nehty v červené barvě švédské značky Nojomojo se stane součástí mnohých dětských her i módních experimentů. Dětské laky na nehty Nojomojo umožňují dětem ukázat své pravé já, hrát si s barvami a posilovat svou sebedůvěru. Lak na nehty je smývatel..
119Kč
Bez daně:98Kč
Ukaž svůj jedinečný styl!Smývatelný dětský lak na nehty v růžové barvě švédské značky Nojomojo se stane součástí mnohých dětských her i módních experimentů. Dětské laky na nehty Nojomojo umožňují dětem ukázat své pravé já, hrát si s barvami a posilovat svou sebedůvěru. Lak na nehty je smývateln..
119Kč
Bez daně:98Kč
Ukaž svůj jedinečný styl!Smývatelný dětský lak na nehty v bledě fialové barvě švédské značky Nojomojo se stane součástí mnohých dětských her i módních experimentů. Dětské laky na nehty Nojomojo umožňují dětem ukázat své pravé já, hrát si s barvami a posilovat svou sebedůvěru. Lak na nehty je sm..
119Kč
Bez daně:98Kč
Ukaž svůj jedinečný styl!Smývatelný dětský lak na nehty v akvamarinové barvě švédské značky Nojomojo se stane součástí mnohých dětských her i módních experimentů. Dětské laky na nehty Nojomojo umožňují dětem ukázat své pravé já, hrát si s barvami a posilovat svou sebedůvěru. Lak na nehty je smý..
119Kč
Bez daně:98Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Žlutý dětský náramek bez spony švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a ozdobami ..
71Kč
Bez daně:59Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Fuchsiový dětský náramek bez spony švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a ozdob..
71Kč
Bez daně:59Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Světle modrý dětský náramek METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a..
72Kč
Bez daně:60Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 66 (6 stránek)