Menu
Menu
Váš košík

Penál pro děti

Penál pro děti

V sekci Penál pro děti najdete pečlivě vybraný sortiment na Babyknihy.cz.

Proč vybrat kategorii Penál pro děti u nás?

  • Ověřená kvalita — produkty od prověřených značek s důrazem na bezpečnost a odolnost.
  • Vhodné pro různé věkové kategorie — snadný výběr podle věku a zájmů dítěte.
  • Rychlé doručení — zboží posíláme po celé České republice.
  • Výhodné ceny — pravidelné akce a slevy na oblíbené produkty.
  • Poradenství — rádi pomůžeme s výběrem, pokud si nejste jisti.

Prohlédněte si celou nabídku v kategorii Penál pro děti a vyberte ten správný produkt pro své dítě ještě dnes.

Časté dotazy ke kategorii Penál pro děti

Pro jaký věk je vhodná kategorie Penál pro děti?
Většina produktů je vhodná pro různé věkové skupiny — konkrétní doporučený věk najdete v popisu každého produktu.
Kolik stojí produkty v kategorii Penál pro děti?
Ceny se pohybují v širokém rozpětí podle značky a typu produktu, takže si vyberete podle vlastního rozpočtu.
Kde koupit produkty z kategorie Penál pro děti?
Na Babyknihy.cz najdete ověřený výběr s doručením po celé České republice.
Penál jednopatrový Fotbal
Odesíláme do 4 dnů
Ušetřete 24Kč (7%)
325Kč 349Kč
Bez daně:269Kč
Penál etui Leafs
Odesíláme do 4 dnů
Ušetřete 88Kč (23%)
299Kč 387Kč
Bez daně:247Kč
Penál etui Skate Steel
Odesíláme do 4 dnů
Ušetřete 62Kč (23%)
207Kč 269Kč
Bez daně:171Kč
Penál jednopatrový Drak
Odesíláme do 4 dnů
Ušetřete 90Kč (25%)
276Kč 366Kč
Bez daně:228Kč
Penál etui Palm
Odesíláme do 4 dnů
Ušetřete 88Kč (23%)
299Kč 387Kč
Bez daně:247Kč
Penál jednopatrový Plameňáci
Odesíláme do 4 dnů
Ušetřete 90Kč (25%)
276Kč 366Kč
Bez daně:228Kč
Penál etui Paradise
Odesíláme do 4 dnů
Ušetřete 76Kč (19%)
322Kč 398Kč
Bez daně:266Kč
Penál etui Green
Odesíláme do 4 dnů
Ušetřete 76Kč (19%)
322Kč 398Kč
Bez daně:266Kč
Penál etui Skate Galaxy
Odesíláme do 4 dnů
Ušetřete 88Kč (23%)
299Kč 387Kč
Bez daně:247Kč
Penál etue Skate Moon
Odesíláme do 4 dnů
Ušetřete 90Kč (23%)
299Kč 389Kč
Bez daně:247Kč
Penál etue Lyra
Odesíláme do 4 dnů
Ušetřete 67Kč (17%)
322Kč 389Kč
Bez daně:266Kč
Penál etue Flash
Nedostupné
Ušetřete 67Kč (17%)
322Kč 389Kč
Bez daně:266Kč
Penál etue Vibe
Odesíláme do 4 dnů
Ušetřete 67Kč (17%)
322Kč 389Kč
Bez daně:266Kč
Penál etue Petrol
Odesíláme do 4 dnů
Ušetřete 67Kč (17%)
322Kč 389Kč
Bez daně:266Kč
Produkt momentálně není skladem. Po zadání e-mailové adresy vás budeme informovat, jakmile bude produkt opět dostupný.
Jméno
Email
Komentář