Menu
Your Cart

2 - 3 roky

2 - 3 roky

Oblíbené hračky pro děti od 2 let jsou stále kostky a stavebnice. U dvouletého děťátka určitě zabodujete LEGO stavebnicí. Děti si také rády hrají rolové hry: na lékaře, prodavače, kuchaře. Pořiďte hračky, které využijí při hrách na různé profese. Také jsou jako hračky pro děti do 3 let vhodné různé postavičky a figurky, jejichž prostřednictvím si dítě zkouší sociální interakce a emoce, přehrávají si sociální zkušenost z reálného světa.

Dítě začíná rozlišovat základní barvy, což mu výrazně pomáhá i při prvních malbách. Důležitý je proto vybrat správné kreativní potřeby, abyste dítě od kreslení neodradili. Zvolte oblíbené jemné voskovky Jar Melo, které krásně a sytě kreslí, a tak je děťátko od začátku motivováno kreslit dál a dál. Vynikající volbou je také eco plastelína pro nejmenší nebo první prstové barvy pro děti.

A jaké vybrat nejlepší knihy pro děti od 2 let? Pro toto období je příznačný individualismus – dítě používá k označení své osoby osobní zájmeno „já“. Také velmi intenzivně prožívá emoce a situace, se kterými se dennodenně setkává. Začleňuje se do kolektivu a v období tří let má už své první kamarády. Všechny tyto charakteristiky lze rozvíjet i prostřednictvím knih pro děti do 3 let. Leporela nahrazují knihy s tenkými stranami. Sáhněte po takových, ve kterých se dítě dokáže identifikovat s hlavní postavou. Období od 24 měsíců je obdobím prvních příběhů. Platí však pravidlo, že text by měl být krátký a v knize by měly dominovat poutavé ilustrace. V tomto období je důležité také smysluplné trénování dětské paměti. Inspirujte se oblíbenými dětskými říkadly a básničkami.

Nejprodávanějši v kategorii 2 - 3 roky

Kampak jedou Pepa s Edou?Eda a Pepa už jsou zase tady! A oba se moc těší na prázdniny.Je konec školního roku a naši kamarádi se chystají na cesty. V dalším leporelu je čeká nespočet dobrodružství, ať už na letišti, v hotelu, na pláži, v kempu, na lodi nebo ve městě. Ale i když je cestování moc fajn,..
349Kč
Bez daně:349Kč
Myšáček MoPojď s námi hledat a vyprávět si příběhy!Myšáček Mo bydlí ve stromovém domku ve vesničce Dubňany. Jeho největším kamarádem je plyšový Tygřík. Nehnou se od sebe ani na krok. Pojď se podívat, jak myšáček, jeho rodina a další obyvatelé vesničky tráví svůj den. Od rána do večera s nimi můžeš p..
389Kč
Bez daně:389Kč
Vodní mlýnek s přísavkouSpolečník na vodní dobrodružstvíJedinečná vodní mlýnek do vody s přísavkou, pomocí které jej jednoduše připevníte na dno nebo stěnu vany během koupání dítěte. Naléváním vody z kelímku na pružné barevné lopatky se mlýnek roztočí a korálky uvnitř průhledného středového dílu se ..
399Kč
Bez daně:330Kč
Termoska Valencia 500ml Termoska Valencia 500ml
Novinka Doprava Zdarma
Termoska Valencia 500ml Kvalitní vakuová termoska Vakuová termoska Miniland Valencia je vyrobena z vysoce kvalitní dvoustěnné oceli a díky tomu udrží až 24 hodin požadovanou teplotu nápoje. Zaklapávací ventil chrání tekutinu v termosce před vylitím. Víčko lze použít i jako kelímek k pití. Termoska j..
619Kč
Bez daně:512Kč
Termoska Valencia 350mlKvalitní vakuová termoska Vakuová termoska Miniland Valencia je vyrobena z vysoce kvalitní dvoustěnné oceli a díky tomu udrží až 24 hodin požadovanou teplotu nápoje. Zaklapávací ventil chrání tekutinu v termosce před vylitím. Víčko lze použít i jako kelímek k pití. Termoska je..
589Kč
Bez daně:487Kč
Termoska na jídlo Valencia 600ml Termoska na jídlo Valencia 600ml
Novinka Doprava Zdarma
Termoska na jídlo Valencia 600ml Kvalitní vakuová termoska na jídlo Vakuová termoska Miniland Valencia na jídlo je vyrobena z vysoce kvalitní dvoustěnné oceli a díky tomu udrží až 12 hodin požadovanou teplotu dětského příkrmu. Termoska je potažena jemným materiálem pro příjemné uchopení. Objem: 600 ..
949Kč
Bez daně:784Kč
Termoska na jídlo Valencia 280ml Termoska na jídlo Valencia 280ml
Novinka Doprava Zdarma
Termoska na jídlo Valencia 280ml Kvalitní vakuová termoska na jídlo Vakuová termoska Miniland Valencia na jídlo je vyrobena z vysoce kvalitní dvoustěnné oceli a díky tomu udrží až 12 hodin požadovanou teplotu dětského příkrmu. Termoska je potažena jemným materiálem pro příjemné uchopení. Objem: 280 ..
799Kč
Bez daně:660Kč
Míček do koupele DiscoveryHravé koupání s míčkem do koupeleMíček do koupele nabízí různé tvary a textury pro zkoumání a hraní s vodou. Naplňte míček vodou ponořením pod hladinu a poté spolu s dítětem pozorujte, jak voda vytéká různými způsoby z jednotlivých různě tvarovaných otvorů. Míček snadno roz..
249Kč
Bez daně:206Kč
Loď do vody se stohovacími kroužkyBarevná lodička do koupeleLodička má sloupek s pěti stohovacími kroužky, které dítě může na sloupek v libovolném pořadí navlékat. Kroužky po otočení slouží také jako nádobky na nabírání vody. Každý kroužek má jinak umístěné otvory, kterými voda vytéká a můžete tak s..
389Kč
Bez daně:321Kč
Kelímky do koupele Rain BarrelsBarevné kelímky na hraní ve voděOsm originálních barevných kelímků na hraní ve vodě má uvnitř průhledné části chrastící korálky, spirálu nebo mlýnek, které se při naplnění vodou pohybují.Zabaví i naučíKelímky lze spojovat do dvojic. Hračka nejenže vaše dítě zabaví, ale..
519Kč
Bez daně:429Kč
Houbičky barevnéPoznávejte barvy s barevnými houbičkami Hračka se skládá ze základny a šesti chrastících houbiček v různých barvách, které odpovídají barvám otvorů na základně. Hračka pomáhá naučit dítě rozeznávat barvy a zároveň podporuje rozvoj jeho jemné motoriky. Jednotlivé houbičky mají kromě b..
559Kč
Bez daně:462Kč
Dětské odrážedlo My First Bike Grey Dětské odrážedlo My First Bike Grey
Novinka Doprava Zdarma
Dětské odrážedlo My First Bike GreyStabilní dětské odrážedlo pro nejmenšíDětské odrážedlo v krásném designu má vpředu 2 kola pro zajištění stability. Je snadné a jednoduše ho přenesete kamkoli je třeba.Vhodné pro děti od 18 do 36 měsíců.Výška sedáku: 28cmNosnost: 15 kgRozměry: 49 x 20 x 35 cmMateriá..
1,890Kč
Bez daně:1,562Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 889 (75 stránek)