Menu
Your Cart

ALBATROS

Otevírají světy příběhů a poznání.

Společnost ALBATROS nakladatelství a.s. od svého vzniku v roce 1949 vydala více než 10 tisíc titulů v celkovém nákladu přesahujícím 350 milionů výtisků. V roce 1964 byla jedním ze 7 světových zakladatelů veletrhu dětské knihy v italské Bologni. Tituly nabízí pod vlastními značkami v České republice a na Slovensku, ve spolupráci s lokálními partnery vyrábí i řadu titulů v dalších evropských jazycích.

Knihy ve všech podobách obohacují život dětem i dospělým.

Ve vydavatelství Albatros mají vášeň pro knihu a cítí zodpovědnost za šíření morálních hodnot, výchovu a osobní rozvoj člověka. Jejich knihy jsou produkty, které obohacují lidem život. Speciální dětem, to klade důraz na obsah, ale také kvalitní dětskou ilustraci. Najdete u nich dětské encyklopedie, dobrodružnou beletrii pro děti i první leporela pro nejmenší čtenáře.

 

Matylda je poslední mamut na planetě Zemi – a to vážně není žádná legrace.Svět, do kterého se probudila po dloooooouhém spánku, je hlasitý a zrychlený a Matylda se v něm vůbec necítí dobře. Aby ostatním nekazila radost, předstírá, že je v pohodě.Přiznat, že se necítíme dobře, chce někdy mamutí kus o..
269Kč
Bez daně:269Kč
Svět Harryho Pottera do nejmenších detailů v magicky ilustrovaném oficiálním průvodci.Accio encyklopedie! Mávněte hůlkou a přeneste se do pestrého kouzelnického světa v podání sedmi talentovaných ilustrátorů. Potkáte fantastická zvířata, přičichnete si k nejmocnějším lektvarům a přečtete si o kouzel..
699Kč
Bez daně:699Kč
Projdi branou a prožij den na hradě.Hrad má hradby, to je jasné. Co se však skrývá za nimi? Ve vysoké věži, v krásně vyzdobených komnatách nebo v komůrce zvané prevét?Tvarované stránky a průřezy tě povedou.Kdo na nádvoří chřestí zbrojí, prozpěvuje si v začouzené kuchyni a řehtá ve stáji? A co se zde..
299Kč
Bez daně:299Kč
Prozkoumej mlýn od sklepa až po střechu.V některých pohádkách se tvrdí, že ve mlýnech straší. O tom já nic nevím. Ale i bez strašidel nabízí mlýny spoustu podivuhodností.Tvarované stránky a průřezy tě povedou.Víš, jak voda a vítr dokázaly otáčet těžkým mlýnským kamenem, řezat dřevo, bušit obřím klad..
299Kč
Bez daně:299Kč
Legendární knížka Jaroslava Foglara tentokrát i k poslechu!Vedoucí Rikitan dá dohromady partu dvanácti chlapců a utvoří oddané bratrstvo. Každý z nich je jiný, ale všichni se navzájem skvěle doplňují. Rikitan pro chlapce vymýšlí zábavné hry, aby je vedl k čestnosti, fyzické síle i moudrosti.Příběh o..
369Kč
Bez daně:305Kč
Rychlé šípy - sešit 3 Rychlé šípy - sešit 3
-30 %
Sešitové vydání Rychlých šípů otevírá celý nový svět příběhů Jaroslava Foglara!V každém svazečku najdete původní komiksový seriál a zároveň zbrusu nové komiksy ze světa Jaroslava Foglara od současných tvůrců. Třetí sešitové vydání Rychlých šípů s kvízy, soutěžemi a novými příběhy.S kreslířem Ni..
209Kč 299Kč
Bez daně:209Kč
Co prožívají čtyři myšky během jednoho roku?V zimě většinou spí, jedna má postýlku z plechovky od sardinek, druhá z krabičky od sirek, třetí ze slaměných stébel, čtvrtá z bačkorky. Na jaře myšky vyskočí, pracují na zahrádce, v létě se koupají, mlsají ovoce, na podzim sklízejí záhonky a připravují se..
149Kč
Bez daně:149Kč
Máte doma předškolačku nebo prvňačku?Pomozte jí s abecedou a přibližte jí nový svět školního prostředí. Na každé písmenko abecedy existuje nějaký předmět nebo jev, se kterým se vaše dítě setká ve škole možná vůbec poprvé.Jedinečná obrázková knížka, která provede čerstvé školačky abecedou a zároveň š..
299Kč
Bez daně:299Kč
To nejlepší z legendárního televizního pořadu pro děti.Jeden z nejoblíbenějších televizních pořadů už více než 50 let přináší dětem pohádky na dobrou noc. Večerní animovaný seriál se stal nedílnou součástí českých domácností a jeho příběhy mají u dětí úspěch i v knižní podobě. Pusťte se do čten..
449Kč
Bez daně:449Kč
Jaké to je, být TANEČNÍKEM BALETU?Tanec plný ladných pohybů, piruet a vysokých skoků… Být tanečníkem baletu je nádherné, ale také hodně náročné.Podívej se, co všechno budeš muset zvládnout, pokud se chceš stát tanečníkem baletu.Naučit se bezchybné držení rovnováhy, složité baletní pozice, vytrénovat..
229Kč
Bez daně:229Kč
Harry si za uplynulé léto prožil ty nejhorší narozeniny v životě.Dostal několik zlověstných varování od domácího skřítka Dobbyho a od Dursleyových ho nakonec musel zachránit Ron Weasley v kouzelném létajícím autě. Na chodbách bradavické školy pak Harry slyší podivný šepot...A útoky na sebe nen..
449Kč
Bez daně:449Kč
Harry Potter a jeho kamarádi Ron a Hermiona jsou už ve třetím ročníku bradavické Školy čar a kouzel. Harry se nemohl dočkat začátku školního roku, když ale přijede do Bradavic, panuje tam napjatá atmosféra a strach. Proč? Na svobodu uprchl vězeň z Azkabanu, nebezpečný vrah Sirius Black – prý nástupc..
449Kč
Bez daně:449Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 28 (3 stránek)