Menu
Your Cart

Albi

Albi Kouzelné čtení pro malé školáky

S Albi Kouzelným čtením se vaše děti ponoří do fascinujícího světa slov a příběhů. Tyto knihy jsou navrženy s ohledem na rozvoj čtenářských dovedností a představivosti, takže čtení je pro děti nejen zábavou, ale i vzdělávacím zážitkem. Každá kniha je pečlivě vybrána a přizpůsobena věku a zájmům dětí, aby je posunula ve čtení kupředu a rozvíjela jejich lásku k literatuře.

Interaktivní knihy se spoustou aktivit

Sada vzdělávacích knih Albi obsahuje různé příběhy a barevné obrázky, které podporují čtenářské dovednosti a rozvíjejí zájem dětí o čtení. Tyto knihy obsahují interaktivní prvky, jako jsou hádanky, paměťové úkoly nebo jiné zábavné aktivity, které pomáhají dítěti aktivně se zapojit do čtení a učení. Kouzelné čtení Albi je proto oblíbenou volbou pro rodiče a učitele, kteří chtějí podpořit literární dovednosti dětí a rozvíjet jejich kreativitu a představivost.
Vyjmenovaná slova Kouzelné čteníInteraktivní mluvící kniha je zaměřena na úkoly a procvičováníV knize nechybí ani význam jednotlivých slov, nejběžnější příbuzná slova a uvedení pravopisně výjimečných slov. Najdete tam také vtipné dialogy, zábavné kvízy ve 3 úrovních obtížnosti a v závěru knihy na dě..
429Kč
Bez daně:429Kč
Toulky s duchem Hugem Kouzelné čteníObjevte s duchem Hugem české hrady a zámkyNáhoda svedla dohromady spisovatele Alfonse Koukolíčka a kronikáře ducha Huga Šarapatku. Noví přátelé se spolu vydávají objevovat české památky a rádi se s vámi o své zážitky podělí.Interaktivní mluvící kniha ve které nech..
322Kč 429Kč
Bez daně:322Kč
Samolepková knížka Zvířátka Kouzelné čteníVydejte se s námi do světa zvířátekZvířátka žijí nejen v lese, ale také na statku a poli. Některá zvířátka mají svůj pelíšek přímo u nás doma, jiná v ZOO, některá jsou pro nás známá, jiná exotická. Samolepky vám také umožní sestavit si vlastní zvířátko. Doká..
279Kč
Bez daně:279Kč
My First English Kouzelné čteníNaučte se angličtinu s interaktivní knihou My First EnglishNa farmě, u lékaře nebo třeba na oslavě? Ano, existuje mnoho míst a věcí, které se nyní hravě naučíte pojmenovat anglicky s interaktivní mluvící knihou My First English z edice Kouzelné čtení.Mluvící kniha učí ..
429Kč
Bez daně:429Kč
Moje první barvy a tvary Kouzelné čteníKniha vás provede světem barev a tvarůInteraktivní mluvící kniha Moje první barvy a tvary z edice Kouzelné čtení provede děti od 3 let světem kolem nás a ukáže jim, jak už název napovídá všemožné barvy a tvary.Kniha je plná dialogů a zvuků, které děti zaujmouPr..
429Kč
Bez daně:429Kč
Minikniha pro nejmenší - Zvířátka z divočiny Kouzelné čteníSeznamte se se zvířátky, která můžete vidět jen v ZOOInteraktivní mluvící mini kniha seznámí děti od 2 let se zvířátky, která u nás mohou vidět pouze v ZOO. V knize znají celkem 12 zvířat z celého světa. Odkud pocházejí lvi, kde mají svůj do..
229Kč
Bez daně:229Kč
Minikniha pro nejmenší - Léto Kouzelné čteníKniha dětem ukáže, co všechno mohou v létě zažítMinikniha Léto z edice Kouzelné čtení je určena nejmenším dětem. Seznámí je s naším nejteplejším ročním obdobím.Madlenka a Jonáš zažijí léto plné dobrodružstvíPřišel čas léta as ním i prázdniny. Kde je asi st..
229Kč
Bez daně:229Kč
Minikniha pro nejmenší - Jaro Kouzelné čteníKniha dětem ukáže, na co všechno se mohou na jaře těšitMinikniha Jaro z edice Kouzelné čtení je určena nejmenším dětem. Seznámí je s naším nejvoňavějším ročním obdobím.Madlenka a Jonáš na nemohou jara dočkatMadlenka s Jonášem se už nemohou dočkat, až vyraz..
183Kč 229Kč
Bez daně:183Kč
Minikniha pro nejmenší - Domácí zvířátka Kouzelné čteníInteraktivní mluvící mini kniha pro děti od 2 letMinikniha pro nejmenší seznámí děti se zvířátky ze dvora i domova. V knize poznají celkem 12 zvířat. Dozví se, co domácí zvířátka jedí, jak se říká zvukům, které vydávají, jak nazýváme jejich dome..
229Kč
Bez daně:229Kč
Hravá písmenka Kouzelné čteníSeznamte se s abecedou díky interaktivní knihy Hravá písmenkaInteraktivní mluvící dětská kniha Hravá písmenka z edice Kouzelné čtení seznámí děti od 3 let s abecedou. I když některá písmenka používáme více a některá méně, důležitá jsou všechna. Co se ale stane, když si p..
429Kč
Bez daně:429Kč
Můj svět Kouzelné čteníInteraktivní naučná kniha Můj svět provede děti světem sedmiletého Tomáše a jeho rodiny.Děti se v knize seznámí se sedmiletým Tomášem a jeho rodinou. S Tomášem se podívají za babičkou, pojedou na hory nebo na statek, zavítají na letní tábor v podhradí a prozkoumají i další mís..
429Kč
Bez daně:429Kč
Zpívánky 2 Kouzelné čteníZpívánky II z edice Kouzelné čtení jsou pokračováním úspěšného prvního dílu.Mohou si zahrát a zazpívat známé písničky jako Zajíček v své jamce, Já do lesa nepojedu, Pásla ovečky, Já jsem muzikant, Prší prší, Utíkej Káčo, utíkej, Čížečku, čížečku, Když jsem já sloužil, Kalama..
229Kč
Bez daně:229Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 55 (5 stránek)