Menu
Your Cart

LITTLE DUTCH

Doplňky, které rozzáří dětský pokoj!

Nechte se zlákat kvalitou a stylem dětských hraček, které děti zabaví a ještě jim i zkrášlí pokoj. Little Dutch je holandská značka vyrábějící pestrobarevné doplňky do dětského pokoje, které spolu nádherně ladí a především se vašim nejmenším postarají o spoustu zábavy při hře a poznávání světa.

Kvalita v kombinaci s originálním designem.

Krásné designové dřevěné stavebnice, rozmanité druhy skládaček, dřevěná autíčka a vláčky, nasazovací plyšové kroužky, dětské hudební nástroje i chrastítka v pastelových barvách rozvinou motoriku, logiku a smysly děťátka a ti nejmenší si zase mohou odpočinout nebo se vyřádit na plyš. U nás naleznete produkty vhodné pro miminka i pro větší děti.

Magnetické bludiště Farma Magnetické bludiště Farma
Nedostupné
Objev všechna zákoutí farmy díky magnetům.Originální hračka s magnetickým perem, kterým se posouvají barevné kuličky drahami dřevěného bludiště s krásnými ilustracemi ze života na farmě. Můžete se například s vaším dítětem rozhodnout, že všechny modré kuličky přesune do jezírka a dvě červené kuličky..
431Kč
Bez daně:356Kč
Krásná samolepka ve stylu kreslené postavičky Bunny se hodí na každou zeď.Krásné samolepky v podobě králičí rodinky a mrkviček jsou určené pro použití na stěně, okně či jakémkoli hladkém a rovném povrchu. Stanou se krásnou dekorací v dětském pokoji a budou pomáhat rozvíjet fantazii vašeho dítěte.&nb..
1,090Kč
Bez daně:901Kč
Hrnek s krásným potiskem má pítka na obou stranách, takže dítě může začít pít bez ohledu na to, ze které strany jej uchopí.Nová verze hrnku má vylepšená pítka pro snazší pití.Krátká pítka jsou doporučována pro zdravý vývoj úst a zubů dítěte.Držadla umožňují snadné uchopení dětskými ručičkami.Víčko b..
349Kč
Bez daně:288Kč
Hrnek s krásným potiskem má pítka na obou stranách, takže dítě může začít pít bez ohledu na to, ze které strany jej uchopí.Nová verze hrnku má vylepšená pítka pro snazší pití.Krátká pítka jsou doporučována pro zdravý vývoj úst a zubů dítěte.Držadla umožňují snadné uchopení dětskými ručičkami.Víčko b..
349Kč
Bez daně:288Kč
Dočasné dětské tetování s krásnými motivy Jima a různých dopravních prostředků a zvířat.Samolepicí tetování se snadno aplikuje s pomocí vlhké houbičky...
99Kč
Bez daně:82Kč
Dočasné dětské tetování s krásnými motivy Rosy, jejích kamarádů z louky a dalších přírodních motivů.Samolepicí tetování se snadno aplikuje s pomocí vlhké houbičky...
99Kč
Bez daně:82Kč
Obleč mě Jim a kamarádi Obleč mě Jim a kamarádi
Nedostupné
Oblíbená oblékací hra v krásném provedení se samolepkami zabaví vaše dítě doma i na cestách.Knížka obsahuje 24 stránek Jima, jeho kamarádů a různých dopravních prostředků a 12 archů s více než 150 samolepkami. Poskytne vašemu dítěti hodiny zábavy a pomáhá rozvíjet jeho kreativitu a představivos..
249Kč
Bez daně:206Kč
Obleč mě Rosa a kamarádi Obleč mě Rosa a kamarádi
Nedostupné
Oblíbená oblékací hra v krásném provedení se samolepkami zabaví vaší malou stylistku či stylistu doma i na cestách.Knížka obsahuje 24 oblékacích stránek Rosy a jejích kamarádek a 12 archů s více než 150 samolepkami oblečení a doplňků.  Poskytne vašemu dítěti hodiny zábavy a pomáhá rozvíjet..
249Kč
Bez daně:206Kč
Kouzelná knížka skrývá na svých stránkách krásné ilustrace malého Jima, který objevuje svět pod hladinou i ve vesmíru.Ilustrace se odkrývají s pomocí vodního fixu, který je součástí knížky.Stačí fix naplnit vodou a malému umělci či umělkyni se během chvilky postupně vynoří Jim a jeho cestovatelská d..
249Kč
Bez daně:206Kč
Kouzelná knížka skrývá na svých stránkách krásné ilustrace holčičky Rosy a jejích kamarádů z louky.Ilustrace se odkrývají s pomocí vodního fixu, který je součástí knížky.Stačí fix naplnit vodou a malému umělci či umělkyni se během chvilky postupně vynoří Rosa, zvířátka i pestrobarevná rozkvetlá louk..
249Kč
Bez daně:206Kč
Dřevěný odolný traktor má tvar pro snadné držení a může se tak stát prvním oblíbeným dopravním prostředkem vašeho dítěte. Traktor slouží i jako krásná dekorace v dětském pokoji.Hračka je součástí designové kolekce hraček a doplňků Little Dutch Farma. Vyrobeno z dřeva certifikovaného FSC.Ro..
199Kč
Bez daně:164Kč
Sada čtyř měkkých plyšových kostek obsahuje krásné motivy ze života farmě a nabízí mnoho aktivit, které lákají ke zkoumání a stimulují smysly dětí.Kostky jsou součástí designové kolekce hraček Little Dutch Farma.Rozměry jednotlivých kostek: 8 x 8 x 8 cm..
649Kč
Bez daně:536Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 55 (5 stránek)