Menu
Your Cart

Tooky Toy

Výjimečné dřevěné a nezávadné hračky!

Tooky Toy, založená v roce 2004, je značka zaměřená na vytváření alternativ k tradičním hračkám, které již znáte a máte rádi. Jejich hračky jsou vyrobeny ze dřeva a jsou navrženy s ohledem na odolnost. Najdete u nich aj skvělé spoločenské hry na rozvoj logického myslení.

Všechny produkty jsou vyrobeny ekologicky.

Výrobci z Tooky Toy každý den hledají kreativní způsoby, jak každodenní předměty přeměnit na nadčasové a odolné hračky. Hračky rostou s vašimi prcky, podporují kreativitu, rozvíjejí dovednosti a budují jemnou motoriku.

Zvukostrom PastelZvuková hračka a kuličková dráha v jednomOblíbený dřevěný Zvukostrom od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách budou vaše děti milovat. Jakmile totiž vložíte kuličku do dírky v horní části zvukostromu, rozeznějí se nádherné zvuky. Cestou dolů totiž kulička padá na různě velké d..
569Kč
Bez daně:470Kč
Zvíře na zvíře Balanční hra PastelMůže se slon postavit na lišku? Spadne tygr z krokodýla?Dítě si během hry také rozvíjí logické myšlení. Postupně totiž zjišťuje, jak zvířátka na sebe postavit, aby nespadla. Každé dřevěné zvířátko je krásně zpracované ze dřeva z udržitelného lesnictví a natřené neto..
365Kč
Bez daně:302Kč
Zámek v kufříkuSada na hraní pro milovníky pohádekPraktická sada na hraní v kufříku s motivem růžového zámku od Tooky Toy potěší děti i rodiče. Kufřík je kompaktní, skladný a přesto skrývá spoustu zábavy. Děti v něm najdou dřevěné postavičky a dokonce dvě dřevěná pohádková autíčka. Ta můžou jezdit p..
402Kč 619Kč
Bez daně:333Kč
Prodejní stánek Fresh pastel Prodejní stánek Fresh pastel
Doprava Zdarma -35 %
Prodejní stánek Fresh pastelHra na prodavače a zákazníkaNakupování nikdy nebylo zábavnější. Děti mohou v tomto prodejním stánku prodávat potraviny jako ve skutečném obchodě. Zvážit je na váze a nablokovat na pokladně. Dětský dřevěný prodejní stánek, který je plný chutného ovoce, zeleniny, naučí děti..
1,589Kč 2,445Kč
Bez daně:1,313Kč
Oboustranné počítadlo a abeceda PastelPraktické počítadlo pro malé rozumbradyPropracované dřevěné počítadlo od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách je skvělou vzdělávací hračkou pro všechny děti, které se začínají zajímat o písmenka či počítání. Na jedné straně počítadla jsou posuvné barevné ..
580Kč
Bez daně:479Kč
Motorický labyrint Les Pastel Motorický labyrint Les Pastel
Doprava Zdarma
Motorický labyrint Les PastelOriginální bludiště pro nejmenší!Dřevěný motorický labyrint s motivy lesa a savany od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách nabízí spoustu zábavy už pro děti od 2 let. Děti posouvají rozkošná lesní a luční zvířátka v podobě dřevěných korálků přes stromy i po vodě. ..
685Kč
Bez daně:566Kč
Kuličková dráha pro nejmenší Strom PastelVhodná už pro děti od 18 měsíců!Skládací kuličková dráha pro nejmenší v podobě stromu od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách se stane zdrojem nekonečné zábavy pro vaše batolata. 7 dílků toboganu jednoduše spojíte vy nebo děti dohromady a zábava může z..
519Kč
Bez daně:429Kč
Kuličková dráha a stavebnice pro nejmenší Pastel Kuličková dráha a stavebnice pro nejmenší Pastel
Doprava Zdarma
Kuličková dráha a stavebnice pro nejmenší PastelAktivity strom pro děti od 18 měsícůOriginální aktivity pultík v podobě stromu od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách se stane zdrojem nekonečné zábavy pro vaše batolata. Najdou na něm skládací kuličkovou dráhu (tobogán) se 3 velkými kuličkami,..
925Kč
Bez daně:764Kč
Kuchyňka s vybavením Nature Kuchyňka s vybavením Nature
Doprava Zdarma Nedostupné
Kuchyňka s vybavením NatureDokonalá kuchyňka pro malé kuchařeNepřehlédnutelná dětská kuchyňka se vzhledem přírodního dřeva od Tooky Toy je skvělou hračkou pro rolové hry na dospělé i profese. Dřevěná kuchyňka se stane jedinečným doplňkem dětského pokojíčku, podpoří hru na kuchaře i cukráře. Kromě ku..
1,751Kč
Bez daně:1,447Kč
Krájení potravin v kyblíku PastelSpoustu zábavy v jednom boxuDřevěné potraviny na krájení v kyblíku od Tooky Toy jsou skvělým doplňkem dětské kuchyňky ale poslouží i na samostatné hraní. Všech 14 potravin se dá snadno překrojit dřevěným nožíkem díky suchému zipu. Víko kyblíku slouží jako prkénko na ..
447Kč 745Kč
Bez daně:369Kč
Kousátko SlonKousátko z bezpečných materiálůRozkošné kousátko v podobě slona od Took Toy se stane skvělým kamarádem všech dětí, které začínají zlobit rostoucí zoubky. Děti můžou bez obav žužlat a kousat dřevěné kolečko i gumového slona. To jim zmírní bolavé dásně.Krásně padne do ručičkyDíky tlustému..
112Kč 225Kč
Bez daně:93Kč
Kostka s aktivitami 7v1 Pastel Kostka s aktivitami 7v1 Pastel
Doprava Zdarma
Kostka s aktivitami 7v1 PastelDřevěný multifunkční šestiúhelník se 7 aktivitamiInteraktivní vzdělávací hračka od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách nabízí jiný typ aktivity na každé straně a jedna je i na víku. Děti mohou posouvat korálky či zvířátka motorickými bludištěmi, otáčet ozubenými..
1,445Kč
Bez daně:1,194Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 201 (17 stránek)