Menu
Your Cart

Tooky Toy

Výjimečné dřevěné a nezávadné hračky!

Tooky Toy, založená v roce 2004, je značka zaměřená na vytváření alternativ k tradičním hračkám, které již znáte a máte rádi. Jejich hračky jsou vyrobeny ze dřeva a jsou navrženy s ohledem na odolnost. Najdete u nich aj skvělé spoločenské hry na rozvoj logického myslení.

Všechny produkty jsou vyrobeny ekologicky.

Výrobci z Tooky Toy každý den hledají kreativní způsoby, jak každodenní předměty přeměnit na nadčasové a odolné hračky. Hračky rostou s vašimi prcky, podporují kreativitu, rozvíjejí dovednosti a budují jemnou motoriku.

Dřevěná hrazdička Lesní kamarádi Dřevěná hrazdička Lesní kamarádi
Na cestě
Nekonečná zábavaTato roztomilá dřevěná hrazdička Zvířecí kamarádi zabaví vaše miminko na dlouhou dobu. Stimuluje dětské smysly a zlepšuje koordinaci ruka - oko. Závěsné hračky motivují děťátko k pohybu, uchopení, zvedání hlavičky i tělíčka a prozkoumání zvířecích kamarádů.Stylový designDřevěná hrazd..
1,099Kč
Bez daně:908Kč
Poskládej si sendvič Poskládej si sendvič
Na cestě
Pro rozvoj motorikyS nasazovací věží Poskládej si Sendvič děti objevují svět tvarů a barev. Učí se pojmenovat potraviny, zlepšují si motoriku a myšlení. Sada obsahuje 10 kousků potravin včetně sendvičového chlebu, slaniny, volského oka, okurky, rajčata, sýru a cibule.Různé kombinace skládání sendvič..
285Kč
Bez daně:236Kč
Poskládej si zmrzlinu Poskládej si zmrzlinu
Na cestě
Pro malé zmrzlinářeNechte děti objevovat svět tvarů a barev s touto stylovou hračkou Poskládej si zmrzlinu. Dřevěná nasazovací věž je nejen krásná, ale také výuková. Děti se učí rozlišovat různé tvary a barvy, zlepšují svoji motoriku a logické myšlení.Různé kombinace skládání zmrzlinyKroužky mají tv..
365Kč
Bez daně:302Kč
Kuchyňka se zvuky Style s vybavením Kuchyňka se zvuky Style s vybavením
Na cestě
Neodolatelná kuchyňka pro malé šéfkuchařeS touto kuchyňkou vaše děti mohou vařit a připravovat chutné pokrmy pro své plyšáky. Obsahuje mnoho spotřebičů a vybavení včetně myčky, dřezu, nádobí a hrnců. Povzbudí děti k tvůrčímu myšlení a vymýšlení nových scénářů hry, také jim může pomoci seznámit se se..
3,649Kč
Bez daně:3,016Kč
Prodejní stánek Fresh pastel Prodejní stánek Fresh pastel
Na cestě
Hra na prodavače a zákazníkaNakupování nikdy nebylo zábavnější. Děti mohou v tomto prodejním stánku prodávat potraviny jako ve skutečném obchodě. Zvážit je na váze a nablokovat na pokladně. Dětský dřevěný prodejní stánek, který je plný chutného ovoce, zeleniny, naučí děti rozpoznávat různé druhy pot..
2,445Kč
Bez daně:2,021Kč
Dřevěný barbecue gril s příslušenstvím Dřevěný barbecue gril s příslušenstvím
Na cestě
Podněcuje kreativitu malého kuchařeOd teď vás vaše dítě může napodobovat u grilu a připravovat chutné pokrmy pro celou rodinu. Dlouhé paličky umožní vašemu dítěti vytvářet vlastní kombinace pečení na rožni a podnítí kreativitu a představivost malého kuchaře. Díky nácviku přesnosti se děti naučí otáč..
1,590Kč
Bez daně:1,314Kč
Pizza set na pečení Pizza set na pečení
Na cestě
Dřevěná sada na pečení pizzyPokud máte doma malé gurmány, kteří rádi vaří, určitě jim udělá radost Pizza set na pečení. S touto sadou si děti mohou vytvořit vlastní pizzu podle svých představ, upéct ji v troubě a nakrájet na kousky.Kvalitní hračka s příslušenstvímSada obsahuje vše, co je potřeba k p..
855Kč
Bez daně:707Kč
Kosmetický stolek Princezna Kosmetický stolek Princezna
Na cestě
Dřevěný toaletní stolek podporuje hraní rolíJiž malé děti rády napodobují dospělé, a proto ocení tento toaletní stolek s doplňky. Toaletní stolek vyroben z kvalitního dřeva je navržen tak, aby podporoval nápaditou hru. Hry na hraní rolí rozvíjejí u dětí sociální dovednosti.Se spoustou dřevěných dopl..
1,692Kč
Bez daně:1,398Kč
Požární stanice s dráhou v kufříku 18 ks Požární stanice s dráhou v kufříku 18 ks
Na cestě
Pro milovníky hasičůPožární stanice s dráhou v kufříku nadchne každého malého hasiče. Kufřík je praktický, snadno se skládá a otevírá a nabízí spoustu zábavy. Dítě se s ním zabaví nadlouho díky hasičskému autu a dráze, po které jezdí, hasicímu přístroji, požárníkovi a mnoha dalším dřevěným kouskům, ..
585Kč
Bez daně:483Kč
Farma sada v kufříku s dráhou 31 ks Farma sada v kufříku s dráhou 31 ks
Na cestě
Hrací kufřík pro milovníky zvířátekCestovní sada na hraní v kufříku s motivem farmy s kolejovou dráhou od Tooky Toy potěší děti i rodiče. Kufřík je kompaktní, skladný a přesto skrývá spoustu zábavy – 31 dřevěných hraček. Nechybí dřevěná hospodářská zvířátka, ovoce, stromy a dokonce i vláček a koleje..
585Kč
Bez daně:483Kč
Kuchyňka Pastel Kuchyňka Pastel
-25 %
Dokonalá kuchyňka pro malé kuchařeNepřehlédnutelná dětská kuchyňka ze dřeva v pastelových barvách od Tooky Toy je skvělou hračkou na rolové hry na dospělé i profese. Dřevěná kuchyňka se stane jedinečným doplňkem dětského pokojíčku, podpoří hru na kuchaře i cukráře. Kromě kuchyňky v boxu najdete dalš..
1,574Kč 2,099Kč
Bez daně:1,301Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 196 (17 stránek)