Menu
Your Cart

Axióma

Čtěte si, nebo nečtěte. Klidně si jen prohlížejte.

Přeskakujte stránky. Nedočtěte do konce, když se vám nechce. A když se vám líbí, vracejte se na stejnou stránku znovu a znovu. Čtěte, kdy se vám zachce a kde se vám zachce. Nahlas i potichu. Sami. S tátou a mámou. Knížka je svět, kde můžete všechno a nemusíte nic. To jsou hesla českého vydavatelství Axioma.

Leporela, zvukové knihy ale i tvůrčí sešity.

V jejich nabídce naleznete hravé sešity plné rozmanitých obrázkových úkolů, které malé děti zabaví a zároveň si v nich procvičí všestranné dovednosti jako je jednoduché logické myšlení nebo základní grafomotorické schopnosti. Nabízejí také nádherné zvukové knihy pro děti různého věku s různými melodiemi a písněmi podle tématu.

 

 

Tú tút!Knížka se zvuky dopravních prostředků, do které se děti rádi zaposlouchají.Stiskni tlačítko a poslouchej troubení klaksonů: auta, náklaďáku, kola, vlaku a lodě. NOVINKA: Na poslední dvoustraně je zvuková hra Hledej & najdi. Zvukové tlačítko přehrává náhodně pět zvuků nebo melodií, které p..
297Kč 349Kč
Bez daně:297Kč
Ohrožená zvířátkaKnížka se zvuky vzácných ale ohrožených zvířat, do které se děti rádi zaposlouchají.Stiskni tlačítko a poslouchej, jak se dorozumívají zvířátka, kterých na světě ubývá a musíme je chránit: panda, plejtvák, orangutan, včela a papuchalk. NOVINKA: Na poslední dvoustraně je zvuková hra ..
297Kč 349Kč
Bez daně:297Kč
MláďátkaKnížka se zvuky mláďat, do které se děti rádi zaposlouchají.Stiskni tlačítko a poslouchej jak se dorozumívají mláďátka: jehně, kotě, štěně, sele a kuře. NOVINKA: Na poslední dvoustraně je zvuková hra Hledej & najdi. Zvukové tlačítko přehrává náhodně pět zvuků nebo melodií, které patří k ..
297Kč 349Kč
Bez daně:297Kč
Moje první klasikaKnížka s melodiemi od slavných hudebních skladatelů.Stiskni tlačítko a poslouchej skladby vážné hudby od slavných hudebních mistrů: Mozarta, Vivaldiho, Schuberta, Čajkovského a Paganiniho. NOVINKA: Na poslední dvoustraně je zvuková hra Hledej & najdi. Zvukové tlačítko přehrává ..
339Kč 399Kč
Bez daně:339Kč
Ahoj mláďátka!Víte, jaké zvuky vydává tygře, slůně, malá koala, mládě pandy a tučňáček?Na každé stránce je zakomponován dotykový prvek ve formě různorodých materiálů, které jsou příjemné na dotek a na každé stránce je také nezbytné zvukové dotykové tlačítko, k jehož spuštění není zapotřebí síly.Doty..
390Kč 459Kč
Bez daně:390Kč
Moje hudba k tanci - Zvuková knížka
-15 % Nedostupné
Moje hudba k tanci - Zvuková knížkaStiskni tlačítko a zatanči si na svou oblíbenou hudbu!Děti si mohou poslechnout tango, charleston, salsu, rokenrol a hip hop. Toto zvukové leporelo ve zvětšeném formátu s reliéfní ražbou obrázků na obálce má nově zaoblené rohy a funguje se dvěmi vyměnitelnými tužko..
339Kč 399Kč
Bez daně:339Kč
Moje zahrada - zvukové leporeloJaké zvuky mohou děti slyšet na zahradě nebo na louce?Červínku, včelku, hraboše, cvrčka i ježka. Na každé straně jsou zakomponovány až dvě různé, většinou textilní materiály, které jsou příjemné na dotek a na každé stránce je také nezbytné zvukové dotykové tlačítko, ke..
390Kč 459Kč
Bez daně:390Kč
Zvířátka v noci - zvukové leporeloJaké zvuky mohou děti zaslechnout v noci v přírodě? Sovu, lišku, netopýra, ropuchu i jezevce. Na každé stránce jsou zakomponovány až dva různé, většinou textilní materiály, které jsou příjemné na dotek a na každé stránce je také nezbytné zvukové dotykové tlačítko, k..
390Kč 459Kč
Bez daně:390Kč
Zobrazeno 1 až 8 z 8 (1 stránek)