Menu
Your Cart

B-Toys

Autíčko pro nejmenší řidiče a řidičky má jednoduché ovládání díky jedinému tlačítku na ovladači. Jedním tlačítkem se ovládá jízda dopředu, druhým tlačítkem otáčení o 360°. Po zmáčknutí řidiče v podobě pandy se ozvou 4 legrační zvuky. Baterie 4xAA v autě a 2xAAA v ovladači nejsou součástí b..
899Kč
Bez daně:743Kč
Autíčko pro nejmenší řidiče a řidičky má jednoduché ovládání díky jedinému tlačítku na ovladači.Jedním tlačítkem se ovládá jízda dopředu, druhým tlačítkem otáčení o 360°. Po zmáčknutí řidiče v podobě pejska se ozvou 4 legrační zvuky. Baterie 4xAA v autě a 2xAAA v ovladači nejsou součástí b..
899Kč
Bez daně:743Kč
Originální stavebnice, se kterou vaše dítě snadno postaví svoje první sportovní auto. Jednotlivé díly se spojují s pomocí šroubováku se třemi výměnnými nástavci. Díky zpětnému chodu se s pomocí šroubováku díly i znovu rozmontují. Kola auta se otáčejí. Stavebnice je kompatibilní s dalšími stavebnicem..
759Kč
Bez daně:627Kč
Tři plastová mini autíčka Wheee-ls! jsou ideální pro nejmenší milovníky aut. Autíčka na setrvačník po natažení dozadu samy pojedou kupředu. Autíčka jsou vyrobena z příjemného materiálu a nepotřebují baterie...
649Kč
Bez daně:536Kč
Klavír Klavír
Nedostupné
Funkční dětské piáno s 25 klávesami a 2 oktávami v krásném dřevěném provedení.Klávesy jsou označené barevně a písmeny pro snadné přehrávání melodií z přiloženého zpěvníku s notami známých dětských písniček.Piáno nabízí i 6 přednahraných klasických melodií. ..
1,149Kč
Bez daně:950Kč
Můj první TV ovladač.První TV ovladač pro nejmenší nabízí 9 různých melodií, každé tlačítko s číslem má vlastní legrační zvuk.Držadlo na ovladači slouží také jako kousátko.Rodiče potěší možnost nastavení hlasitosti. Baterie 3xAAA jsou součástí...
479Kč
Bez daně:396Kč
Hudební ježek zabaví dítě doma i na cestách a pomáhá rozvíjet jednotlivé smysly dítěte.Závěsná hračka v podobě ježka zaujme dítě výraznými kontrastními barvami, magickými melodiemi a barevnými světýlky.Barevné pichláče ježka při zkoumání rukama šustí.Rozměry: 20 x 23 x 7 cm. Baterie 3x AAA jsou souč..
623Kč
Bez daně:515Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 15 (2 stránek)