Menu
Your Cart

Blockaroo

Magnetická stavebnice

Blockaroo je stavebnice, která děti seznamuje s tvary, barvami a jednoduchými stavebními mechanismy. Bloky stimulují kreativitu a prostorové vidění. Čím více si s nimi děti hrají, tím více nápadů na skládání objevují.

Nekonečné možnosti hry

To, co dělá stavebnici Blockaroo skutečně výjimečnou, je inovativní magnetický systém, který umožňuje, aby se kostky magicky spojovaly. Bloky se nikdy neodpuzují, což vytváří nekonečné možnosti hry. I po zacvaknutí k sobě se bloky mohou otáčet o 360 stupňů.


Měkká magnetická stavebnice Truhlice 100 ks Měkká magnetická stavebnice Truhlice 100 ks
Doprava Zdarma Odesíláme do 6 dnů
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Truhlice 100 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dí..
7,199Kč
Bez daně:5,950Kč
Měkká magnetická stavebnice Architekt 50 ks Měkká magnetická stavebnice Architekt 50 ks
Doprava Zdarma
Měkká magnetická stavebnice Architekt 50 ksMagnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Architekt 50 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magne..
3,599Kč
Bez daně:2,974Kč
Měkká magnetická stavebnice Fantazie 17 ks Měkká magnetická stavebnice Fantazie 17 ks
Doprava Zdarma
Měkká magnetická stavebnice Fantazie 17 ksMagnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Fantazie 17 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety..
1,125Kč
Bez daně:930Kč
Měkká magnetická stavebnice Loď 10 ks Měkká magnetická stavebnice Loď 10 ks
Doprava Zdarma
Měkká magnetická stavebnice Loď 10 ksMagnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Loď 10 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadáv..
719Kč
Bez daně:594Kč
Měkká magnetická stavebnice Letadlo 10 ks Měkká magnetická stavebnice Letadlo 10 ks
Doprava Zdarma
Měkká magnetická stavebnice Letadlo 10 ksMagnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Letadlo 10 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety n..
719Kč
Bez daně:594Kč
Měkká magnetická stavebnice Robot 10 ks Měkká magnetická stavebnice Robot 10 ks
Doprava Zdarma
Měkká magnetická stavebnice Robot 10 ksMagnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Robot 10 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevyp..
719Kč
Bez daně:594Kč
Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)