Menu
Your Cart

Blockaroo

Magnetická stavebnice

Blockaroo je stavebnice, která děti seznamuje s tvary, barvami a jednoduchými stavebními mechanismy. Bloky stimulují kreativitu a prostorové vidění. Čím více si s nimi děti hrají, tím více nápadů na skládání objevují.

Nekonečné možnosti hry

To, co dělá stavebnici Blockaroo skutečně výjimečnou, je inovativní magnetický systém, který umožňuje, aby se kostky magicky spojovaly. Bloky se nikdy neodpuzují, což vytváří nekonečné možnosti hry. I po zacvaknutí k sobě se bloky mohou otáčet o 360 stupňů.


Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Architekt 50 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dí..
3,599Kč
Bez daně:2,974Kč
Měkká magnetická stavebnice Hrad 35 ks Měkká magnetická stavebnice Hrad 35 ks
Nedostupné
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Hrad 35 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dílky s..
2,519Kč
Bez daně:2,082Kč
Měkká magnetická stavebnice Fantazie 17 ks Měkká magnetická stavebnice Fantazie 17 ks
-25 %
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Fantazie 17 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny díl..
844Kč 1,125Kč
Bez daně:697Kč
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Loď 10 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dílky st..
719Kč
Bez daně:594Kč
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Letadlo 10 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dílk..
719Kč
Bez daně:594Kč
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Robot 10 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dílky ..
719Kč
Bez daně:594Kč
Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)