Menu
Your Cart

Créa Lign

Kreativní potřeby z Francie

Francouzská značka Créa Lign' zaměřená na kreativní potřeby existuje na trhu už od roku 1994. Podporuje rozvoj tvořivosti u dětí už od prvních čar batolat až po samostatné tvoření školáků. V portfoliu značky najdete sady voskovek pro nejmenší, originální kreativní sady, 3D modely, razítka s různými motivy.

Sady pro nejmenší, školkáčky, předškoláky i školáky

Produkty Créa Lign' jsou navrženy s cílem rozvíjet dětskou představivost, kreativitu a podporují rozvoj manuálních i grafomotorických dovedností.

Moje první štětce 4 ks Moje první štětce 4 ks
Na cestě
Moje první štětce 4 ks..
405Kč
Bez daně:335Kč
Přizpůsobte si své výtvory s tvářičkami.Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 3 dřevěná razítka s dětskými tvářičkami. Lze je použít i na kreativní koníčky. Dřevěná razítka jsou také ideální pro hodnocení práce malých žáků hravou formou.S Crea Lign se děti učí nové umělecké ..
286Kč
Bez daně:236Kč
Dřevěná razítka Smajlíci 4 ks Dřevěná razítka Smajlíci 4 ks
Nedostupné
Přizpůsobte si své výtvory se smajlíky.Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 4 dřevěná razítka se smajlíky. Dřevěná razítka jsou také ideální pro hodnocení práce malých žáků hravou formou.S Crea Lign se děti učí nové umělecké technikyRazítka pro děti a práce s nimi podporuje..
286Kč
Bez daně:236Kč
Přizpůsobte si své výtvory s touto razítkovou sadou se zvířátky a čísly!Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 15 dřevěných razítek se zvířátky a čísly. V balení je také inkoustový razítkovací polštářek s černou barvou. Děti tak mohou hned tvořit! Tento box je ideální pro scr..
502Kč
Bez daně:415Kč
Vytvoř si jedinečnou dřevěnou dekoraci!Originální kreativní sada od Crea Lign Malování na dřevo seznámí děti s tzv. tamponovým tiskem (tampontiskem). Pomocí 4 razítkovacích barev a 3 archů s předlohami si děti potisknou 3 dřevěné tabulky krásnými obrázky. Ty následně spojí přiloženým provázkem a vzn..
499Kč
Bez daně:412Kč
Vytvoř si obrovského draka!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem sestavit si 50 cm dlouhý model draka! Děti si nejdříve vyloupnou kusy modelu, zohýbají je a následně spojí přiloženými kovovými šroubky podle návodu, a to zcela bez lepidla. Po dokončení si draka vystaví..
405Kč
Bez daně:335Kč
Sestav si obrovského tyranosaura!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem sestavit si 50 cm dlouhý model T-rexe! Děti si nejdříve vyloupnou kusy modelu, zohýbají je a následně spojí přiloženými kovovými šroubky podle návodu, a to zcela bez lepidla. Po dokončení si dinosa..
405Kč
Bez daně:335Kč
Provlékací obrázky Lesní zvířátka 3+ Provlékací obrázky Lesní zvířátka 3+
Nedostupné
Vytvoř si rozkošné lesní zvířátko!Kreativní sada pro děti Provlékací obrázky Lesní zvířátka od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodná už pro děti od 3 let. Obsahuje 5 podkladových obrázků zvířátek s dírkami na provlékání, které si děti jednoduše dotvoří 80 cm dlouhými, chlu..
455Kč
Bez daně:376Kč
Provlékací obrázky Huňatá zvířátka 3+ Provlékací obrázky Huňatá zvířátka 3+
Nedostupné
Vytvoř si rozkošného domácího mazlíčka!Kreativní sada pro děti Provlékací obrázky Huňatá zvířátka od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodná už pro děti od 3 let. Obsahuje 5 podkladových obrázků zvířátek s dírkami na provlékání, které si děti jednoduše dotvoří 80 cm dlouhými..
455Kč
Bez daně:376Kč
Jumbo voskovky 9 ks Jumbo voskovky 9 ks
Nedostupné
Mají syté barvy a krásně se s nimi kreslí!Jumbo voskovky od francouzské značky Crea Lign potěší děti sytými barvami a jednoduchým úchopem. Voskovky jsou vyrobené z kvašových barev, nejsou proto mastné, rychle schnou a zanechávají tlustou a výraznou stopu. Každá voskovka je ukryta ve vlastním vysouva..
355Kč
Bez daně:293Kč
Moje první razítká Zvířátka ze savany 6 ks Moje první razítká Zvířátka ze savany 6 ks
Na cestě
Ergonomicky tvarovaná razítka pro nejmenšíVelká kulatá razítka pro děti se zvířátky ze savany od francouzské značky Crea Lign jsou ergonomicky tvarovaná. Dobře se drží malým ručičkám, a proto jsou vhodná už pro děti od 12 měsíců. V balení najdete 5 velkých razítek se zvířátky a jeden velký razítkova..
475Kč
Bez daně:393Kč
Moje první razítka Domácí zvířátka 6 ks Moje první razítka Domácí zvířátka 6 ks
Na cestě
Ergonomicky tvarovaná razítka pro nejmenšíVelká kulatá razítka pro děti s domácími zvířátky od francouzské značky Crea Lign jsou ergonomicky tvarovaná. Dobře se drží malým ručičkám, a proto jsou vhodná už pro děti od 12 měsíců. V balení najdete 5 velkých razítek se zvířátky a jeden velký razítkovací..
475Kč
Bez daně:393Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 54 (5 stránek)