Menu
Your Cart

Créa Lign

Kreativní potřeby z Francie

Francouzská značka Créa Lign' zaměřená na kreativní potřeby existuje na trhu už od roku 1994. Podporuje rozvoj tvořivosti u dětí už od prvních čar batolat až po samostatné tvoření školáků. V portfoliu značky najdete sady voskovek pro nejmenší, originální kreativní sady, 3D modely, razítka s různými motivy.

Sady pro nejmenší, školkáčky, předškoláky i školáky

Produkty Créa Lign' jsou navrženy s cílem rozvíjet dětskou představivost, kreativitu a podporují rozvoj manuálních i grafomotorických dovedností.

Kreslící šablony pro malé milovníky dinosaurůPonořte se do fascinujícího světa dinosaurů s kreslícími šablonami navrženými speciálně pro mladé umělce a milovníky těchto zajímavých zvířat. Jedinečný set obsahuje 10 šablon, díky kterým může každé dítě snadno as radostí vytvořit nádherné kresby.Kreativ..
276Kč
Bez daně:228Kč
Kreslící šablony pro malé milovníky koníPonořte se do fascinujícího světa koní s kreslícími šablonami navrženými speciálně pro mladé umělce a milovníky těchto vznešených zvířat. Jedinečný set obsahuje 10 šablon, díky kterým může každé dítě snadno as radostí vytvořit nádherné kresby.Kreativní sada od..
276Kč
Bez daně:228Kč
Seznamte se s písmeny a prvními slovy se sadou razítekRazítka Abeceda jsou dokonalým způsobem, jak děti seznámit s abecedou a prvními slovy. S 30 razítky abecedy a 4 barevnými inkoustovými bloky poskytuje nekonečné možnosti pro zábavu a učení.Set speciálně navržen pro rozvoj kreativity dětíDíky 4 do..
430Kč
Bez daně:355Kč
Probuďte v dětech malých umělcůDiamantová kreativní sada zavede děti do světa tvořivosti. Každá sada obsahuje vše potřebné - 3 obrázky princezen, 2200 akrylových diamantů, 1 pero, lepící gumu a nádobu na diamanty. Díky nim si děti předlohy krásně dotvoří. V balení nechybí také 1 skládací stojan pro ..
405Kč
Bez daně:335Kč
Přizpůsobte si své výtvory s tvářičkami.Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 3 dřevěná razítka s dětskými tvářičkami. Lze je použít i na kreativní koníčky. Dřevěná razítka jsou také ideální pro hodnocení práce malých žáků hravou formou.S Crea Lign se děti učí nové umělecké ..
286Kč
Bez daně:236Kč
Přizpůsobte si své výtvory se smajlíky.Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 4 dřevěná razítka se smajlíky. Dřevěná razítka jsou také ideální pro hodnocení práce malých žáků hravou formou.S Crea Lign se děti učí nové umělecké technikyRazítka pro děti a práce s nimi podporuje..
286Kč
Bez daně:236Kč
Přizpůsobte si své výtvory s touto razítkovou sadou se zvířátky a čísly!Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 15 dřevěných razítek se zvířátky a čísly. V balení je také inkoustový razítkovací polštářek s černou barvou. Děti tak mohou hned tvořit! Tento box je ideální pro scr..
502Kč
Bez daně:415Kč
Vytvoř si jedinečnou dřevěnou dekoraci!Originální kreativní sada od Crea Lign Malování na dřevo seznámí děti s tzv. tamponovým tiskem (tampontiskem). Pomocí 4 razítkovacích barev a 3 archů s předlohami si děti potisknou 3 dřevěné tabulky krásnými obrázky. Ty následně spojí přiloženým provázkem a vzn..
499Kč
Bez daně:412Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 61 (6 stránek)