Menu
Your Cart

Créa Lign

Veďte děti k umění už od malička!

Francouzská značka Créa Lign' zaměřená na kreativní potřeby existuje na trhu už od roku 1994. Podporuje rozvoj tvořivosti u dětí už od prvních čar batolat až po samostatné tvoření školáků. V portfoliu značky najdete sady voskovek pro nejmenší, originální kreativní sady, 3D modely, razítka s různými motivy.

Sady pro nejmenší, školkáčky, předškoláky i školáky

Produkty Créa Lign' jsou navrženy s cílem rozvíjet dětskou představivost, kreativitu a podporují rozvoj manuálních i grafomotorických dovedností.

Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign s modrou, růžovou a černou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má průměr 10,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé..
259Kč
Bez daně:214Kč
Vytvoř si své vlastní kytice ve váze!Sada 20 podkladových obrázků od francouzské značky Crea Lign slouží na dokreslení nebo na dotvoření razítky. Každý obrázek vyobrazuje jen pozadí a vázu, kytici si už děti vymyslí a dotvoří podle sebe. Skvělé jako doplněk k Sadě razítek kytice od Crea Lign.Skvělé ..
189Kč
Bez daně:156Kč
Vytvoř si svou vlastní kytici!Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 10 velkých razítek s květinovými motivy a razítkovací podložku se 4 barvami. Díky sadě razítek si děti můžou vytvořit svou vlastní zahradu či kytici. Obrázky si můžou dokreslit ručně, nebo můžou použít podkl..
259Kč
Bez daně:214Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign s oranžovou, žlutou a hnědou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má průměr 10,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé na ro..
259Kč
Bez daně:214Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign se zelenou, červenou a fialovou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má průměr 10,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé na..
259Kč
Bez daně:214Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign se zelenou, modrou a červenou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má rozměr 6,2 x 9,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé..
310Kč
Bez daně:256Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign s oranžovou, růžovou a fialovou barvou dodá razítkován barvy a radost z tvoření. Každá poduška má rozměr 6,2 x 9,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvěl..
310Kč
Bez daně:256Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 9 čtvercových razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign dodá razítkování vašich dětí barvy a radost z tvoření. Tato speciální razítkovací barva jde vyprat, umýt mýdlem, je zdravotně nezávadné. Každá poduška má průměr 3,3 x 3,3 cm a nechybí takové..
285Kč
Bez daně:236Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 8 maxi razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign dodá razítkování vašich dětí barvy a radost z tvoření. Tato speciální razítkovací barva jde vyprat, umýt mýdlem, je zdravotně nezávadné. Každá poduška má průměr 10, 5 cm, spoustu místa na velká raz..
499Kč
Bez daně:412Kč
Maluj svými otisky prstů!Paleta se 6 inskoustovými polštářky na otisky prstů od francouzské značky Crea Lign umožní i těm nejmenším dětem umělecky se vyřádit. Tyto speciální prstové barvy netečou, jdou umýt, vyprat a jsou zdravotně nezávadné. Každá poduška má průměr 4 cm.Skvělé na rozvoj kreativityM..
205Kč
Bez daně:169Kč
Vytvoř si jedinečné obrázky s kouzelnými fixami!Sada magických fixů a od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodná už pro děti od 3 let. Obsahuje 6 obrázků zvířátek na vymalování, 6 fixů a 3 blendery se vzory a kouzelným inkoustem. Nechybí ani jeden stojan na vystavení obrázků..
165Kč
Bez daně:136Kč
Vymysli si vlastní dinosauří příběh!Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 10 velkých pěnových razítek s dinosaury a rostlinami. Děti si díky nim tak můžou vymyslet svůj vlastní kreslený dinosauří příběh. Razítka otisknou a obrysy následně vybarví podle vlastní představivosti..
355Kč
Bez daně:293Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 51 (5 stránek)