Menu
Your Cart

Djeco

Kvalitní hračky a kreativní potřeby pro nejmenší

Francouzská značka Djeco se specializuje na hračky nebo kreativní potřeby pro nejmenší. Díky nim si děti mohou zdokonalovat motoriku a logické myšlení, mohou vytvářet krásné výtvory ze samolepek nebo korálků. V sortimentu Djeco najdete také první stolní hry, jako je bingo nebo domino.

Odolné a ekologické materiály

Hračky a kreativní pomůcky Djeco dalece převyšují kvalitu a estetickou úroveň výrobků jiných výrobců. V jejich obalovém materiálu nenajdete žádný jednorázový plast. Společnost vyváží své výrobky do celého světa, takže volí takové možnosti dopravy, které zbytečně nezatěžují životní prostředí.

Hra Loto Dům Hra Loto Dům
Nedostupné
Edukační obrázková hra pro batolataLoto Dům je přiřazovací a paměťová hra pro 1 až 5 hráčů. Obsahuje 5 herních desek s obrázky věcí z pokojů, které máte doma a 30 kulaté dílky, na kterých jsou tyto věci zobrazeny. Každý hráč si vybere desku, která představuje určitý pokoj, a otočí dílek jako u pexes..
277Kč
Bez daně:229Kč
Vícevrstvé puzzle Farma se stodolou plnou zvířátekDřevěné vkládací puzzle zobrazující stodolu plnou zvířátek. Puzzle je 3-vrstvé, kde každá vrstva je barevně odlišena, aby dítě snáze našlo příslušné díly. Obsahuje 12 dílů: vrchní vrstva má 5 dílů, střední 4 a spodní 3 díly. Některé díly mají okénko,..
532Kč
Bez daně:439Kč
Objevovací puzzle pro nadšence autíčekObjevovací puzzle zobrazuje zábavné automobilové závody a zároveň hledací hru. Dítě hledá na poskládaném puzzle detaily podle obrázků na okraji. Tento set obsahuje 54 dílů a jeden plakát stejných rozměrů jako puzzle, který slouží jako předloha a podložka pro skl..
352Kč
Bez daně:291Kč
Dřevěná zvířátka pro miminka a batolataOživte hraní vašeho malého objevovatele sadou dřevěných geometrických zvířátek z exkluzivní kolekce Baby color od Djeco. Sada obsahuje 5 třídílná dřevěná zvířátka - želva, kráva, kočka, myš, ovce. Magnetická skládačka Farma je skvělý způsob, jak rozvíjet kreati..
532Kč
Bez daně:439Kč
Magnetická skládačka Divoká zvířátkaDřevěná magnetická skládačka Divoká zvířátka je skvělým způsobem jak rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku u dětí. Obsahuje 5 třídílná dřevěná zvířátka - lev, nosorožec, slon, sova, žába. Zvířátka z divočiny se dají otevřít jako krabička a uvnitř je překvapení v p..
532Kč
Bez daně:439Kč
Vystřelovací vkládačka s barevnými zvířátkyVystřelovací vkládačka Zvířátka obsahuje různá barevná zvířátka, která lze vystřelit do vzduchu pomocí pružiny. Děti se budou bavit sledováním, jak zvířátka létají a snaží se je chytit. Díky kresbám připomíná louku, na které si kočka a ptáčci hrají skrývačk..
503Kč
Bez daně:416Kč
Tvůrčí sada Zázračný les pro malé kreativceKreativní sada Zázračný les obsahuje 4 obrázky s motivem lesních zvířat uprostřed zázračného prostředí. Obrázky děti vytvoří sypáním barevného písku a třpytek na lepivé plošky. Plošky jsou překryty ochranným papírkem s číselným kódem barvy. Jednotlivé barvy..
431Kč
Bez daně:356Kč
Kreativní set se samolepkami ZeleninaTvoření se samolepkami Zelenina je kreativní set pro děti, který jim umožňuje vytvářet různé zeleninové tvary pomocí samolepek. Tento produkt obsahuje barevné samolepky ve formě různých druhů zeleniny, jako jsou mrkev, rajče, brokolice a další. Děti mohou vytváře..
181Kč
Bez daně:150Kč
Protlačovací obrázky Země vil Protlačovací obrázky Země vil
Nedostupné
Kreativní sada obtisků pro malé vílyObtisky Země vil jsou ideální pro děti, které milují kreativní hry a tvůrčí aktivity. Tyto barevné obtisky s motivem země vil, ptáčků, motýlů, kvítků a jiných utěšených motivů umožňují dětem vytvořit svá vlastní umělecká díla a rozvíjet svou fantazii. Balení obsah..
205Kč
Bez daně:170Kč
Korálky na výrobu šperků Figurky Korálky na výrobu šperků Figurky
Nedostupné
Sada korálků pro výrobu šperků - FigurkyS kreativní sadou pro výrobu bižuterie si můžete vytvořit náhrdelníky, přívěsky a náramky podle svého vkusu. Sada obsahuje více než 200 dílků. Kulaté korálky různých barev můžete kombinovat s korálky s kresbou hlaviček. Sada obsahuje také několik korálků ve tv..
474Kč
Bez daně:392Kč
Francouzské pletení s figurkou princeznyFrancouzské pletení nebo dutinkové pletení je pletení pomocí dutinkovače. Dutinkovač z této sady je formován do tvaru figurky princezny. Háčky na hlavě, kolem kterých se omotává vlna, tvoří jakoby korunu. Když šňůru navlečete na přiloženou kovovou formu hvězdy..
532Kč
Bez daně:439Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 205 (18 stránek)