Menu
Your Cart

Djeco

Výjimečnost a kvalita v jednom.

Francouzská značka Djeco se specializuje na hračky či kreativní sady pro nejmenší. Díky nim si děti zlepší motorické dovednosti a logické myšlení, mohou vytvářet krásné výtvory ze samolepek či z korálků. V nabídce značky Djeco naleznete také první společenské hry, jako je loto či domino.

Odolné a ekologické materiály z udržitelných sektorů.

Výrobky Djeco výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. V jejich obalovém materiálu nenajdete žádný jednorázový plast. Firma exportuje produkty do celého světa, a tak volí možnosti dopravy, které zbytečně nezatěžují životní prostředí.

Mozaika Kouzelný svět Mozaika Kouzelný svět
Nedostupné
Mozaika s obrázky jednorožců a vil rozvíjí dětskou kreativitu.Kreativní sada 4 obrázků pro dotvoření samolepícími třpytivými pěnovými čtverečky a lesklými kamínky. Na principu tvoření podle čísel jsou barevným dílkem přiřazena čísla na obrázcích i v návodu. Výsledkem jsou třpytivé mozaiky s fan..
544Kč
Bez daně:449Kč
Držák na karty Stolní Držák na karty Stolní
Nedostupné
S tímto držákem má dítě obě ruce volné a v kartách přehled.Skvělý stolní dřevěný držák na karty. Zapomeňte na karetní „guláš” a vypadající karty! Jediné, co budou protihráči vidět, jsou krásné ilustrace rubové strany držáku.Skvělá pomůcka ke karetním hrám.Držák se postaví na stůl a karty se do něj j..
244Kč
Bez daně:201Kč
Hra DouZanimo Hra DouZanimo
Nedostupné
Kooperativní pexeso s dvanácti zvířátky si oblíbíš.Právě probíhá velká hra na schovávanou. Jste v týmu se zebrou, gazelou a žirafou a musíte najít ostatní zvířata.Tvým úkolem je najít ostatní zvířátka.Je tvá paměť dostatečně silná na to, abyste jim je pomohli najít?Obsah: 12 "zvířecích" dílků složen..
299Kč
Bez daně:247Kč
Hra Rapido Meteo Hra Rapido Meteo
Nedostupné
Obleč svého tygra dříve!Hráči soutěží v tom, kdo dříve oblékne svého tygra podle toho, jak si zapamatoval instrukce od spoluhráče. Skvělá hra trénuje tvou paměť.Podaří se ti vybrat oblečení pro tygra shodné s popisem?..
429Kč
Bez daně:354Kč
Hra Moje Veselá džungle Hra Moje Veselá džungle
Nedostupné
V džungli se chystá velká zábava - soutěž o medaile!Soutěží se v 6 disciplínách: budete zvířátka ukládat na sebe, házet jimi, ukládat si je na hlavu a popisovat jimi kruh kolem vlastního těla.Společenská hra plná pohybu a šikovnosti.Obsahuje 6 milých pryžových figurek zvířátek, se kterými si dítě za..
544Kč
Bez daně:449Kč
Samolepky Život v zámku Samolepky Život v zámku
Nedostupné
Set s velkým množstvím odnímatelných samolepek.Tvrdá mapka se dvěma scénami a více než 50 odnímatelnými samolepkami.Princezny a princové čekají, jaký příběh jim vytvoříš.Samolepky jsou přehledně umístěny na arších na okrajích mapky. Dítě může doplňovat scény zámecké zahrady a tanečního sálu v různýc..
266Kč
Bez daně:220Kč
Roztomilá bambusová dózička na mléčné zoubky.Motiv myšky zdobící víko má reliéfní úpravu a metalický lesk. Víko drží pevně díky silikonovému těsnění.Uchovejte si první zoubky jako krásnou vzpomínku na vašeho drobečka.Když vaše děti vyrostou, můžete si vzpomínky prohlédnout společně. Své děti můžete ..
136Kč
Bez daně:113Kč
Až s korunkami se z tebe stane opravdová čarodějka.Kreativní sada z kolekce DIY obsahující vše pro zhotovení 4 úžasných diadémů. Diadémy stačí ozdobit samolepícími třpytivými pěnovými dílky a lesklými kamínky. Na principu tvoření podle čísel jsou barevným dílkem přiřazena čísla na obrázcích i v návo..
284Kč
Bez daně:235Kč
Přenosná postýlka pro panenky
Nedostupné
A jede se na výlet s panenkou!Lehké pohodlné hnízdečko pro panenky velikosti 30-36 cm. Hnízdečko se dvěma bočními držadly je praktickou přenosnou postýlkou, ve které může miminko bezpečně odpočívat.Postýlka z prošívané bavlny je lehká.Součástí je polštářek a přikrývka z podšité bavlny. Barvy a vzory..
799Kč
Bez daně:660Kč
Malování vodou Zvířátka
Nedostupné
Magické vybarvování vodou s veselými zvířátky.Siluetové obrázky tvaru zvířat mají speciální bílou vrstvu, která při styku s vodou odkryje barvy a ilustrace pod ní. Zvířátka jsou elegantně oblečená a veselá. Po uschnutí vrstva opět zbělá a magické hledání se štětcem v ruce může začít znovu.Obrázky lz..
279Kč
Bez daně:230Kč
Kočárek pro panenky Les Kočárek pro panenky Les
Nedostupné
A jde se na procházku s kočárkem!Golfový skládací kočárek pro panenky velikosti 30-36 cm. Je lehký, vhodný do interiéru i ven. Sedací část z bavlny s omyvatelnou vrstvou zdobí milý podzimní potisk.Stabilní a bezpečný kočárek lze žložit.Dodatečnou stabilitu kočárku zajišťuje uzávěr mezi zadními koleč..
824Kč
Bez daně:681Kč
A jde se na procházku s kočárkem!Golfový skládací kočárek pro panenky velikosti 30-36 cm. Je lehký, vhodný do interiéru i ven. Sedací část z bavlny s omyvatelnou vrstvou zdobí nádherný květinový vzor.Stabilní a bezpečný kočárek lze žložit.Dodatečnou stabilitu kočárku zajišťuje uzávěr mezi zadními ko..
824Kč
Bez daně:681Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 82 (7 stránek)