Menu
Your Cart

Djeco

Výjimečnost a kvalita v jednom.

Francouzská značka Djeco se specializuje na hračky či kreativní sady pro nejmenší. Díky nim si děti zlepší motorické dovednosti a logické myšlení, mohou vytvářet krásné výtvory ze samolepek či z korálků. V nabídce značky Djeco naleznete také první společenské hry, jako je loto či domino.

Odolné a ekologické materiály z udržitelných sektorů.

Výrobky Djeco výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. V jejich obalovém materiálu nenajdete žádný jednorázový plast. Firma exportuje produkty do celého světa, a tak volí možnosti dopravy, které zbytečně nezatěžují životní prostředí.

Růstový metr jako pokojový doplněk a také jako milý vzpomínkový předmět.Rozkládací růstový metr z lepenky a se stuhou pro zavěšení je krásně ilustrován vesmírnými motivy. Ilustrace jsou ozvláštněny zlatým leskem. Růst dítěte můžete zaznamenávat na odlepitelné samolepky.Samolepky jsou motivicky sladě..
499Kč
Bez daně:412Kč
Růstový metr jako pokojový doplněk a také jako milý vzpomínkový předmět.Rozkládací růstový metr z lepenky a se stuhou pro zavěšení je krásně ilustrován jarními motivy. Ilustrace jsou ozvláštněny metalickým leskem. Růst dítěte můžete zaznamenávat na odlepitelné samolepky.Samolepky jsou motivicky slad..
499Kč
Bez daně:412Kč
Magické pero Steve Magické pero Steve
Nedostupné
Magické pero s neviditelným inkoustem pro psaní tajných zpráv.Neviditelný inkoust se ukáže jen pod UV světlem. Ve víku pera je UV světlo, které lze zapnout a vypnout. Baterie jsou součástí balení.Potisk pera s motivem mořských pirátů podtrhuje dobrodružnost psaní tajných zpráv.Obsah: 1 pero s nevidi..
75Kč
Bez daně:62Kč
Tajný zápisník s magickým perem Jelen
Nedostupné
Perfektní sada pro psaní deníku: linkovaný zápisník s visacím zámkem a 2 klíčky a kouzelné pero.Tvrdá obálka s ilustrací jelena s květinovou ornamentikou je doplněna metalickým leskem. Strany zdobí malá ilustrace. Kvalitní papír s vysokou gramáží 120 gsm (tj. vyšší než standardní kancelářský papír) ..
299Kč
Bez daně:247Kč
DIY Vyrob si sám Lapač snů DIY Vyrob si sám Lapač snů
Nedostupné
Kreativní sada spojující příjemné s užitečným.Dítě si vytvoří svůj první lapač snů, který ho ochrání před tmou a špatným snem. Tvorba lapače s krásným motivem snícího zajíčka je nenáročná: lepenkové a papírové díly jsou vyřezané, proděrované a samolepící - není třeba je vystřihovat, ani lepit. Převl..
330Kč
Bez daně:273Kč
DIY Vyrob si sám Závěsná dekorace DIY Vyrob si sám Závěsná dekorace
Nedostupné
Kreativní sada pro vytvoření velkého květinového závěsného mobilu.Dítě vymaluje květiny a listy 8 kvašovými barvami. Když uschnou, navleče je na nylonové nitě a vytvoří pěkné, barevné girlandy. Na závěr stačí připevnit girlandy na věnec a ozdobit je lesklými motýly. Výsledkem je krásná květinová dek..
486Kč
Bez daně:402Kč
Hrací skříňka Srnka Hrací skříňka Srnka
Nedostupné
Hrací skříňka s miloučkou figurkou srnčete uvnitř.Natažením šroubu a otevřením víka se spustí melodie Kouzelná flétna (W. A. ​​Mozart) a roztočí se figurka. Figurka se zrcadlí v zrcátku na vnitřní straně víka. Do složky a spodní zásuvky si můžeš odložit pokladky nebo šperky.Šroub pro natažení mechan..
570Kč
Bez daně:471Kč
Hrací skříňka Baletka Zelená Hrací skříňka Baletka Zelená
Nedostupné
Hrací skříňka s ladnou figurkou malé baleríny uvnitř.Natažením šroubu a otevřením víka se spustí melodie Vyzvání do tance (C. M. von Weber) a roztočí se figurka. Figurka se zrcadlí v zrcátku na vnitřní straně víka. Do složky a spodní zásuvky si můžeš odložit pokladky nebo šperky.Šroub pro natažení m..
570Kč
Bez daně:471Kč
Wizzy Puzzle - Živé město 100ks Wizzy Puzzle - Živé město 100ks
Nedostupné
Neobyčejné puzzle s motivem vertikálního města.Město z geometrických tvarů v základních barvách na černém pozadí doplňují pruhované silnice a další prvky. Posouváním lupy s pruhovým filtrem přes puzzle vznikne kinoptický efekt pohybu.Kvalitní díly puzzle jsou pevné pro opakované skládání.Puzzle je v..
455Kč
Bez daně:376Kč
Twisty puzzle - Přítulné kočky 50ks Twisty puzzle - Přítulné kočky 50ks
Nedostupné
Neobyčejné puzzle s motivem velké okaté kočky a koťátek, kterými je kočka přímo obsypaná.Díly mají fluorescenční vrstvu, díky které puzzle svítí ve tmě, stačí jej předem vystavit intenzivnímu zdroji světla. Ve tmě vypadá obraz jinak – dva obrazy v jednom puzzle.Kvalitní díly puzzle jsou pevné pro op..
449Kč
Bez daně:371Kč
Krok za krokem - Princezny Krok za krokem - Princezny
Nedostupné
Naučte se kreslit princezny a jiné dívčí záležitosti krok za krokem.Eduludo je série vzdělávacích hraček, se kterými se učení přemění na hru. Rozvíjí poznávání, soustředění a trpělivost.Naučte se kreslit zvířátka krok za krokem podle těchto předloh.Obsahuje 24 karet s předlohami, tabulku na kreslení..
299Kč
Bez daně:247Kč
Krok za krokem - Auta Krok za krokem - Auta
Nedostupné
Naučte se kreslit auta a jiné chlapecké záležitosti krok za krokem.Eduludo je série vzdělávacích hraček, se kterými se učení přemění na hru.Rozvíjí poznávání, soustředění a trpělivost.Naučte se kreslit zvířátka krok za krokem podle těchto předloh. Obsahuje 24 karet s předlohami, tabulku na kreslení ..
299Kč
Bez daně:247Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 125 (11 stránek)