Menu
Your Cart

Dolce

První dětské plyšové hračky s ověřením STEM

Dolce je renomovaný výrobce hraček, který se specializuje na vytváření inovativních a vzdělávacích hraček pro děti. Jejich produkty jsou známé pro svůj jedinečný design, který kombinuje zábavu s rozvojem důležitých dovedností u dětí. Společnost Dolce se zaměřuje nejen na estetický vzhled hraček, ale také na jejich funkčnost a stimulaci rozvoje různých schopností dětí, jako je jemná motorika, logické myšlení a představivost. Dolce hračky jsou založeny na myšlence STEM učení (Science, Technology, Engineering and Mathematics). Přívlastek STEM se uděluje hračkám, které prokazatelně podporují rozvoj dovedností právě v těchto oblastech.

Udržitelná značka od výroby až po dodání

Výrobce hraček Dolce přispívá k udržitelnosti a zodpovědné výrobě svých hraček, což činí jejich produkty nejen zábavnými, ale také ekologicky přátelskými. Zásady udržitelnosti dodržují ve výrobních, balicích a dodavatelských procesech s cílem zachovat životní prostředí pro budoucí generace. Se zaváděním udržitelnosti stále postupují a v příštích letech mají za cíl stát se plně udržitelnou značkou.

Zebra se senzorickými prvky Zebra se senzorickými prvky
Doprava Zdarma
Zebra se senzorickými prvkyHračka zabaví děti na dlouhé hodiny Zebra obsahuje řadu senzorických prvků, které děti zabaví na dlouhé hodiny. Je vyrobena z látky příjemné na dotek a na bříšku má kapsu, která ukrývá překvapení. Na jednotlivých částech hračky jsou připevněna kousátka, kroužky, stužky, c..
720Kč
Bez daně:595Kč
Závěsná senzorická hračka VážkaS barevnými křídly a chrastítkem Závěsná senzorická hračka Vážka obsahuje různé prvky, které podporují rozvoj zraku, sluchu, hmatu, motoriky a představivosti dítěte. Její křídla jsou vyrobena z látek různých textur, které dítě motivují k dotyku, a na břiše má chrastít..
360Kč
Bez daně:297Kč
Závěsná senzorická hračka Šnek a silikonové kousátkoMiminko může posilovat dásně Závěsná senzorická hračka Šnek a silikonové kousátko pomáhají miminkům posilovat dásně a pomohou jim s prořezáváním prvních zoubků. Část šneka má šustivou výplň pro rozvoj sluchu, štítek ve tvaru vážky zase pomáhá rozv..
480Kč
Bez daně:397Kč
Závěsná senzorická hračka se zrcátkem ŽelvaHračka se zrcátkem na bříšku Závěsná senzorická hračka se zrcátkem Želva bude dokonalým společníkem pro vaše miminko, ať jste doma nebo na cestách. Je ideální pro uchycení na kočárek nebo postýlku, se spoustou textur a štítků pro rozvoj hmatu as kousátkem ..
312Kč
Bez daně:258Kč
Závěsná senzorická hračka s kousátkem SovaHračka pomáhá posilovat dásně Závěsná senzorická hračka s kousátkem Sova, které pomáhá miminkům posilovat dásně a pomůže jim s prořezáváním prvních zoubků. S chrastítkem a štítkem ve tvaru vážky pro rozvoj smyslů. Díky závěsnému kroužku lze zavěsit napříkla..
234Kč 312Kč
Bez daně:193Kč
Závěsná senzorická hračka s kousátkem Mořský koníkVhodné pro zavěsení na kočárek i postýlku Senzorická hračka s kousátkem Mořský koník je roztomilá hračka pro rozvoj smyslů miminka od narození. Ocas koníka lze natahovat, na jeho konci je upevněno silikonové kousátko na posilování dásní. V hřívě kon..
312Kč
Bez daně:258Kč
Závěsná senzorická hračka s kousátkem JežekSilikonové kousátko na první zoubky Závěsná senzorická hračka s kousátkem Ježek má na sobě upevněné silikonové kousátko, které pomáhá miminku posilovat dásně a později pomůže s prořezáváním prvních zoubků. Část ježka je vyplněna fazolkami a spolu se senzor..
288Kč 384Kč
Bez daně:238Kč
Závěsná senzorická hračka s kousátkem HříbekVhodný pro cestování Součástí této závěsné senzorické hračky Hříbek je silikonové kousátko, které pomůže děťátku s posilováním dásní a prořezáváním prvních zoubků. Klobouček hříbku z látky s texturou, štítek ve tvaru vážky a ostatní štítky na hříbku pomáh..
360Kč
Bez daně:297Kč
Senzorická závěsná hračka s kousátkem VelrybaNa kočárek i postýlku Senzorická závěsná hračka s kousátkem Velryba je roztomilá hračka pro rozvoj smyslů miminka od narození. V těle ryby je vloženo chrastítko pro rozvoj sluchu, látkové aplikace zase rozvíjejí hmat. Je ideální pro uchycení na kočárek n..
216Kč 288Kč
Bez daně:178Kč
Senzorická závěsná hračka Krab a silikonové kousátkoMiminko může posilovat dásně Tato závěsná senzorická hračka Krab a silikonové kousátko pomáhají miminkům posilovat dásně a pomohou jim s prořezáváním prvních zoubků. Část kraba má šustivou výplň pro rozvoj sluchu, látkové aplikace zase pomáhá rozv..
480Kč
Bez daně:397Kč
Senzorická hračka VelrybaSe třemi malými hračkami s různými funkcemi Tato velká plyšová smyslová hračka Velryba má na zadní straně otvor, do kterého mohou děti vložit tři malé hračky: rybu, chobotnici a mušli. Každá má jinou funkci, jedna píská, druhá funguje jako chrastítko a třetí má na sobě zrcá..
552Kč
Bez daně:456Kč
Senzorická hračka TuleňHračka na zoubky i rozvoj hmatu Senzorická hračka Tuleň je určena pro miminka od narození. Na čenichu tuleně je upevňováno kousátko pro posilování dásní miminka a později pomáhá při prořezávání prvních zoubků. Šňůrky na ocase a ostatní štítky na těle tuleně motivují k doteku ..
270Kč 360Kč
Bez daně:223Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 21 (2 stránek)