Menu
Your Cart

Svačinové boxy

Svačinové boxy

Dětské svačinové boxy

Dopřejte dětem potěšení z jídla! Díky krásným svačinovým boxům se zvířátky a dalšími hravými motivy budou mít ke svým svačinám či obědům hned lepší vztah.

Svačinové boxy do školy, školky i na výlety jsou velmi praktické a ekologické, protože vás zbaví igelitových sáčků a jednorázových ubrousků. U nás najdete svačinové boxy od prvotřídních značek jako Yuko B. či Little Dutch bez škodlivých látek. Vyberte si svačinové boxy s přepážkou i mističkami, které udrží jídlo vašich dětí čerstvé.

Nejprodávanějši v kategorii Svačinové boxy

Svačinový box FarmaFunkční a hravá krabička na svačinuPraktický svačinový box nabízí možnost rozdělení na tři přihrádky na oddělení jednotlivých částí uložené svačiny. Součástí boxu je i malá vidlička, která je ideální pro napichování kousků ovoce či zeleniny. Zacvakávací uzávěr je zárukou bezpečnéh..
329Kč
Bez daně:272Kč
Box na ovoce s vidličkou FarmaFunkční a hravá krabička na svačinuPraktický box na ovoce a nakrájenou zeleninou má spolehlivé těsnící víčko, které chrání obsah před vysypáním. Součástí boxu je i praktická malá vidlička, aby si dítě mohlo vychutnat svou svačinku bez zašpinění rukou. Box lze bez víčka ..
269Kč
Bez daně:222Kč
Svačinový box Mořská zvířata Svačinový box Mořská zvířata
Nedostupné
Svačinový box Mořská zvířata..
219Kč
Bez daně:181Kč
Box na svačinu Ježek Box na svačinu Ježek
Doprava Zdarma
Box na svačinu JežekSvačinový box Ježek je skvělý způsob, jak udržet vaše děti organizované a motivované při jídle.Box je čtyřdílný a umožňuje uspořádat různé druhy jídel a občerstvení pro vaše děti. Box je snadno přenosný a ideální pro použití doma, ve škole nebo na výletě. S Svačinovým boxem Ježek..
672Kč
Bez daně:555Kč
Boxy na svačinu Dobrodružství 3 ksDo školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivy zvířátek z lesa od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček,..
238Kč
Bez daně:197Kč
Boxy na svačinu Dinosauři 3 ksDo školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem dinosaurů od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkost..
238Kč
Bez daně:197Kč
Boxy na svačinu Peppa Pig 3 ksDo školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem prasátka Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chleb..
238Kč
Bez daně:197Kč
Boxy na svačinu Malý Princ 3 ks Boxy na svačinu Malý Princ 3 ks
Nedostupné
Boxy na svačinu Malý Princ 3 ksDo školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem Malého Prince od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sla..
238Kč
Bez daně:197Kč
Boxy na svačinu Citrony 3 ksDo školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem žlutých citronů od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, slad..
238Kč
Bez daně:197Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 21 (2 stránek)