Menu
Your Cart

Ella a Max

Dva tatínkové, jedno perfektní vydavatelství.

Říká se, že rodiče vždy vědí, co je pro jejich dítě nejlepší. A protože o tom byli přesvědčeni i otcové dvou mrňousů – Elly a Maxe –, rozhodli se založit stejnojmennou značku knížek pro děti a vydávat tituly podle vlastního vkusu a uvážení. Ve druhé polovině roku 2016 tak přišly na svět první knížky s logem Ella & Max, které si brzy našly místo v srdcích malých čtenářů i v knihovnách mnoha mateřských a základních škol.

Motivovat ke čtení s radostí.

Současně s tím, jak rostou Ella s Maxem, roste také jejich produkce a záběr. Od chytrých leporel přes vizuálně krásné samolepkové knížky až po tituly plné inspirativních příběhů – všechny knihy slibují nejen dobrou zábavu, ale také něco navíc. Chtějí, aby z výběru jejich titulů, jejich obsahu i grafického a výtvarného zpracování byla cítit láska ke knihám a čtení. A především chtějí motivovat malé i větší čtenáře k poznávání světa prostřednictvím knížek. Je jim ctí být jejich průvodci na cestě za čtenářskými dovednostmi a dobrým čtenářským vkusem!

Čeká tě pořádná zkouška odvahy!Váš strýček je geniální vynálezce a sestrojil první funkční časostroj na světě. A vy si ho smíte vyzkoušet. Pronikavý záblesk světla – a užasle se rozhlížíte po pravěkém pralese. Vzápětí se dáváte na útěk před krvelačnými dinosaury a chcete se vrátit nazpět. Jenže přís..
349Kč
Bez daně:317Kč
Nahlédněte do každodenního života na koňské farmě!V téhle velké obrázkové knížce prožijete úžasný den mezi koni a poníky. Na velkoformátových ilustracích můžete tyto krásné a ušlechtilé tvory obdivovat.Leporelo procvičuje pozornost.Vyrazíte na projížďku, budete fandit na dostizích nebo sledovat hřeb..
249Kč
Bez daně:226Kč
Pomozte najít osamělému jednorožci kamaráda.Nadešel letní slunovrat a ve světě skřítků a víl se všichni chystají na slavnost. Královský pár pozval úplně každého na velikou hostinu za doprovodu hudby. Od brzkého rána to kol kolem bzučí jako v úle a celá pohádková vesnička je na nohou v radostném oček..
249Kč
Bez daně:226Kč
Velká knížka NA STATKU pro malé vypravěče Velká knížka NA STATKU pro malé vypravěče
-30 %
Víte, jak to vypadá na takovém statku? Tahle velká obrázková knížka vás provede všemi kouty hospodářství a vy tu prožijete celý úžasný den!Podívejte se k Sedlákovým – na jejich hospodářství žije spousta zvířat, hemží se to tady pomocníky a můžete sledovat nejrůznější zemědělské stroje v akci! Vedle ..
174Kč 249Kč
Bez daně:158Kč
Jedeme! Hasiči Jedeme! Hasiči
-30 %
Obrázková školička pro nejmenší.V tomto zábavném leporelu s veselými obrázky a více než 25 otevíracími okénky se děti seznámí s rozmanitou a záslužnou činností hasičů.Řešení jednoduchých úkolů rozvíjí matematické schopnosti a předčtenářskou gramotnost dětí.Dozvědí se, co všechno ke své práci potřebu..
174Kč 249Kč
Bez daně:158Kč
Jedeme na farmu Jedeme na farmu
-30 %
Obrázková školička pro nejmenší.V tomto zábavném leporelu s veselými obrázky a více než 30 otevíracími okénky se děti vydají na farmu.Řešení jednoduchých úkolů rozvíjí matematické schopnosti a předčtenářskou gramotnost dětí.Seznámí se s tím, jak dělají zvířátka, kde které z nich bydlí, které mláďátk..
174Kč 249Kč
Bez daně:158Kč
Obrázková školička pro nejmenší.Díky tomuto zábavnému leporelu s veselými obrázky a více než 45 otevíracími okénky si děti zamilují poznávání s knihou.Řešení jednoduchých úkolů rozvíjí matematické schopnosti a předčtenářskou gramotnost.Hravou formou se naučí poznávat barvy, tvary, čísla, rozšíří svo..
249Kč
Bez daně:226Kč
Vydejte se s Adélkou do Prahy.Objevujte českou kulturu s panenkou Eliškou! Anebo byste raději jako průvodkyni po vlasti zvolili Aničku, Adélku, případně Viktorku? Vyberte si panenku podle vlastního vkusu - každá z nich vás vezme na nejznámější místa našeho hlavního města Prahy, navštívíte spolu folk..
249Kč
Bez daně:226Kč
Velká knížka POLICIE pro malé vypravěče Velká knížka POLICIE pro malé vypravěče
-22 %
Knížka pro všechny milovníky policistů a pravé policejní akce!V tomhle velkoformátovém obrázkovém leporelu si přijdou na své zejména všichni milovníci dobrodružství a hrdinů v uniformách. Seznamte se s pestrou prací policistů – v knížce je můžete sledovat přímo v akci!Velké obrázkové leporelo, jehož..
195Kč 249Kč
Bez daně:177Kč
Šaty pro EMMU Šaty pro EMMU
-30 %
Vydejte se s Emmou do Francie.Objevujte francouzskou kulturu s panenkou Emmou! Navštivte ji v Paříži, zajeďte společně do Bretaně nebo Provence. Vydejte se na plavbu lodí po Seině a navštivte zámky na Loiře!Obsahuje až 300 samolepek pro tvé francouzské panenky.Knížky z kolekce minimiky patří dlouhod..
174Kč 249Kč
Bez daně:158Kč
Velká knížka VLAKY pro malé vypravěče Velká knížka VLAKY pro malé vypravěče
-18 % Nedostupné
Knížka pro všechny milovníky vlaků.V tomhle velkoformátovém obrázkovém leporelu si přijdou na své zejména všichni milovníci železnice. Lokomotivy, vagony, čilý ruch nádraží, kolejnice, tunely, mosty, strojvedoucí, výpravčí nebo cestující, to vše zde mohou sledovat přímo v akci!Velké obrázkové lepore..
203Kč 249Kč
Bez daně:185Kč
Velká knížka DINOSAUŘI pro malé vypravěče
Nedostupné
Knížka pro všechny milovníky dinosaurů.Vítejte v pravěku, království obřích ještěrů. S touto knížkou se stanete odborníky na dinosaury!Velké obrázkové leporelo, jehož prostřednictvím mohou děti prožívat různé příběhy.V pravěku to na zemi vypadalo úplně jinak než dnes. A hlavně tu nežili lidé! Svět b..
249Kč
Bez daně:226Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 20 (2 stránek)