Menu
Your Cart

Emoce

Emoce

Různé emoce prožíváme každou chvíli našeho života. Lépe jim porozumět společně s vašimi dětmi můžete díky našim knihám o emocích.

Hněv, radost, láska, závist, strach či plachost a další – takové množství pocitů může být matoucí nejen pro vás ale i vaše nejmenší. Proto pro vaše děti máme spoustu skvělých knih, které jim pomohou emoce pochopit, ovládat je a vyrovnávat se s nimi. Některé z nich obsahují také zábavné aktivity, cvičení i úkoly, které čtení osvěží.

Nejprodávanějši v kategorii Emoce

Moje první kniha o pocitech
Nedostupné
Jak se dnes cítíš? Dokážeš z výrazu tváře druhých vyčíst, jaké emoce právě prožívají? Umíš překonat svůj hněv nebo strach?Prostřednictvím tvořivých aktivit vypracovaných podle montessori pedagogiky, jako je vybarvování, vystřihování, skládání z papíru nebo nalepování samolepek, se děti naučí rozpozn..
229Kč
Bez daně:229Kč
Přiřaď samolepky a vyjadřuj tak pocity a nálady.S touto samolepkovou knížkou se dětičky pobaví a zároveň poznají různé druhy pocitů a nálad.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu.Obsahuje 16 barevných stran a více než 160 samolepek k dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposed..
139Kč
Bez daně:139Kč
Malý šimpanz Ruda vstal levou nohou, ani neví, proč.Tvrďák Ruda má špatnou náladu. Sluníčko moc svítí, obloha je příliš modrá a banány? Banány jsou přehnaně sladké! Jeho kamarádi vůbec nechápou, proč je naštvaný. Určitě by mu pomohlo, kdyby se pořádně narovnal, začal se usmívat a vůbec se choval jak..
265Kč
Bez daně:265Kč
Přizpůsobte si své výtvory s tvářičkami.Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 3 dřevěná razítka s dětskými tvářičkami. Lze je použít i na kreativní koníčky. Dřevěná razítka jsou také ideální pro hodnocení práce malých žáků hravou formou.S Crea Lign se děti učí nové umělecké ..
286Kč
Bez daně:236Kč
Přizpůsobte si své výtvory se smajlíky.Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 4 dřevěná razítka se smajlíky. Dřevěná razítka jsou také ideální pro hodnocení práce malých žáků hravou formou.S Crea Lign se děti učí nové umělecké technikyRazítka pro děti a práce s nimi podporuje..
286Kč
Bez daně:236Kč
Šustící polštáře Emoce Šustící polštáře Emoce
Nedostupné
Pomozte porozumět vlastním emocím.Sada 10 polštářů, které srozumitelným způsobem znázorňují běžné emoce. Zobrazené pocity zahrnují: radost, hrdost, překvapení, ostuda, smutek, hněv, strach, škodolibost, znechucení a závist. Měkké polštářky v hravých barvách vyzývají k veselým hrám, které dětem dovol..
504Kč
Bez daně:417Kč
Nálepkový sešit s aktivitami na téma pocity.V této knížce najdou naši nejmenší malého zajíčka a plno snadných aktivit, které jim pomůžou naučit se hravě a bez námahy, co jsou to pocity a jak se projevují.Děti poznávají druhy pocitů a učí se rozeznávat rozdíly mezi nimi.Nauč se s malým zajíčkem, co j..
69Kč
Bez daně:69Kč
Miško a Brumko naučí děti poznávat své pocity.Miško chodí do školky a každý den se potýká s rozličnými pocity. Návštěvu lékaře bere jako zkoušku odvahy. Když rodičům připraví snídani, je na sebe hrdý. A když jeho kamarád proběhne po čerstvě postaveném hradě z písku, který udělal Miško, zmocní se ho ..
316Kč
Bez daně:316Kč
Rúfus je milý chlapík, ale keď mu niekto káže, čo má robiť, tak sa veľmi... veľmi... nahnevá. Vtipný, výchovne zameraný príbeh o dráčikovi, ktorý má problémy pre svoju ohnivú povahu. Keď však od iných zvieratiek odpozoruje, ako si vedia poradiť s hnevom, tiež sa naučí, ako ho premôcť a zostať pokoj..
157Kč 229Kč
Bez daně:157Kč
Zobrazeno 1 až 9 z 9 (1 stránek)