Menu
Your Cart

HABA

Kvalitní dřevěné hračky a hry pro holky a kluky

Německá společnost HABA je známá jako výrobce vysoce kvalitních dřevěných hraček. V jejich sortimentu najdete zábavné kuličkové labyrinty, dřevěné stavebnice, magnetické hry, lupy na pozorování hmyzu, kooperativní hry pro nejmenší hráče nebo nápaditá chrastítka plná barev a tvarů. 

Pro nejmenší, dospělé i cestovatele

Značka HABA dělí jednotlivé hry do různých řad podle věku nebo tématu. Najdete zde hry pro děti od dvou let - Moje první hra. Tyto hry bývají velmi jednoduché a zaměřují se na rozlišování barev, tvarů nebo trénování paměti. Značka Haba nezapomíná ani na zkušené cestovatele, kteří se chtějí na svých cestách a výletech bavit s deskovými hrami. Deskové hry jsou samozřejmě především o zábavě, ale nezapomínejme, že mohou děti do značné míry vzdělávat. A nejen děti, i my dospělí si můžeme s některou z her HABA oprášit své znalosti.

Hra Ticho jako myšky Hra Ticho jako myšky
Nedostupné
Vkradněte se s Morrisem do sýrového hraduHra Ticho jako myšky je zábavná hra pro děti. Morris se vkrádá na špičkách do sýrového hradu, aby ukradl královský sýr. Ale pozor: Královské zvonky nesmí zvonit! Dřevěné paličky se pokoušíte opatrně posouvat skrz otvory sýrového hradu, aniž byste se jich dotk..
367Kč
Bez daně:303Kč
Ve hře se hráči snaží nalákat do svého království nové obyvatele. Musí splnit různé požadavky, a to pomocí kostek, které mohou přehodit třikrát. Speciální karty zase hráči přinesou různé výhody. Ale mějte se na pozoru před draky a padouchy, kterým se vaše království také líbí.Hráč s nejlepšími obyva..
441Kč
Bez daně:364Kč
Aby hráči okouzlili poklady od mocného džina, musí najít správnou cestu tajemnou jeskyní.Mapa pokladu však byla roztržena na spoustu kousků... Kdo dokáže rychle kombinovat a mapu poskládat, neztratí cestu a najde ten největší poklad.Mini logická společenská hra, kde vyhrává ten nejrychlejší.Společen..
171Kč
Bez daně:141Kč
Hra Karuba junior SK,CZ Hra Karuba junior SK,CZ
Nedostupné
Společenská hra pro děti Karuba Junior je zjednodušenou verzí oceněné hry KarubaHráči spolu vyrazí na vzrušující hledání pokladů v džungli na ostrově Karuba! Podaří se jim uspořádat karty tak, aby se dostali ke všem pokladem dříve, než na ostrov vpadnou zlí piráti?Hráči musí při hře spolupracovat.Ro..
686Kč
Bez daně:567Kč
Hra Ovocný sad Hra Ovocný sad
Nedostupné
Cílem hry je posbírat všechno ovoce ze stromů dříve, než ho havran ukradne.Ovocný sad je hra pro děti od 3 let, je určena pro 1 až 8hráče. Jablka, hrušky, třešně a švestky jsou zralé a vinobraní může začít ale rychle, protože mazaný havran se nedočkavě snaží urvat nějaké pamlsky.Klasická desková koo..
931Kč
Bez daně:769Kč
Aha, co tam vylíhuje?Čtyři malá drzá kuřátka začínají přehrabovat skořápky a okamžitě mají obrovskou chuť k jídlu. Pomůže jen jedno - jídlo! Ale pozor. O tom, čím mohou být kuřata krmena a jak rychle budou růst, rozhodně házení kostky. Ze kterého z nich vyroste jako první vyhlášený ptáček?Obsah: 4 s..
249Kč
Bez daně:206Kč
Holub Pio z Pigeon Post má plné ruce (nebo spíše křídla).Na odeslání čeká tolik pošty – ale ujistěte se, že používáte správné známky! Hráči pomáhají Piovi vypočítat správné poštovné. K provedení úkolu budou potřebovat trochu štěstí a především dobré matematické dovednosti. Vyhrává hráč, který dokáže..
379Kč
Bez daně:313Kč
Bufet je otevřený a příšery chtějí začít jíst!Hráči otočí co nejvíce naservírovaných jídel, aby se mohli rychle posunout vpřed, přičemž musí mít na paměti, že mezi pochoutkami jsou i jídla, která příšerky vůbec nemají rádi! Je důležité si zapamatovat, kde jsou. První hráč, který se dostane na konec ..
249Kč
Bez daně:206Kč
Který bude první v cíli?Během kluzkých závodů hlemýžďů v zeleninové zahradě paní Meyerové se Sebastian Schneck, Gloria Glibber a přátelé pohybují vpřed šnečím tempem, ale to jim nebrání v tom, aby se jeden po druhém plazili nebo se navzájem proklouzli. Šťastné hody kostkami a chytré pohyby dostanou ..
579Kč
Bez daně:479Kč
Vyhrává hráč, který jako první nasbírá tři zlaté lískové ořechy.Děti pomáhají křečkovi najít pár z každé barvy jednu kartičku, které odpovídají předmětu, na kterém křeček stojí právě. Hráči, kteří správně uhodnou, vyhrávají jako odměnu zlatý lískový ořech.Tady najdete pravidla hry..
179Kč
Bez daně:148Kč
Vyražte na lov skrytých pokladů a získejte jich co nejvíce.Pestrá a zábavná hra pro 2 až 4 hráče od 8 do 99 let. Po dlouhé plavbě lodí se dobrodruzi dostali na ostrov Karuba a mohou vyrazit na lov skrytých pokladů. Jakmile dorazíte na ostrov, každý hráč povede vlastní expediční tým čtyř dobrodruhů. ..
829Kč
Bez daně:685Kč
Sbírej křišťály a vyhraj!Čtyři jednorožci Glitterluck, Stardust, Marvel Flower a Magic Swirl žijí v daleké Zemi oblaků. Hravě cválají přes vlnící se mraky, sklouzají po barevné duze nebo si hrají s krystaly mraků. Najednou se připravuje strašná bouře. Kdo bude na své cestě k dosažení slunce co nejdř..
379Kč
Bez daně:313Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 19 (2 stránek)