Menu
Your Cart

HABA

Kvalitní dřevěné hračky a hry pro holky a kluky

Německá společnost HABA je známá jako výrobce vysoce kvalitních dřevěných hraček. V jejich sortimentu najdete zábavné kuličkové labyrinty, dřevěné stavebnice, magnetické hry, lupy na pozorování hmyzu, kooperativní hry pro nejmenší hráče nebo nápaditá chrastítka plná barev a tvarů. 

Pro nejmenší, dospělé i cestovatele

Značka HABA dělí jednotlivé hry do různých řad podle věku nebo tématu. Najdete zde hry pro děti od dvou let - Moje první hra. Tyto hry bývají velmi jednoduché a zaměřují se na rozlišování barev, tvarů nebo trénování paměti. Značka Haba nezapomíná ani na zkušené cestovatele, kteří se chtějí na svých cestách a výletech bavit s deskovými hrami. Deskové hry jsou samozřejmě především o zábavě, ale nezapomínejme, že mohou děti do značné míry vzdělávat. A nejen děti, i my dospělí si můžeme s některou z her HABA oprášit své znalosti.

Hra Ticho jako myškyVkradněte se s Morrisem do sýrového hraduHra Ticho jako myšky je zábavná hra pro děti. Morris se vkrádá na špičkách do sýrového hradu, aby ukradl královský sýr. Ale pozor: Královské zvonky nesmí zvonit! Dřevěné paličky se pokoušíte opatrně posouvat skrz otvory sýrového hradu, ani..
367Kč
Bez daně:303Kč
Hra Logický labyrintAby hráči okouzlili poklady od mocného džina, musí najít správnou cestu tajemnou jeskyní.Mapa pokladu však byla roztržena na spoustu kousků... Kdo dokáže rychle kombinovat a mapu poskládat, neztratí cestu a najde ten největší poklad.Mini logická společenská hra, kde vyhrává ten n..
171Kč
Bez daně:141Kč
Hra Karuba junior SK,CZ Hra Karuba junior SK,CZ
Doprava Zdarma Nedostupné
Hra Karuba junior SK,CZSpolečenská hra pro děti Karuba Junior je zjednodušenou verzí oceněné hry KarubaHráči spolu vyrazí na vzrušující hledání pokladů v džungli na ostrově Karuba! Podaří se jim uspořádat karty tak, aby se dostali ke všem pokladem dříve, než na ostrov vpadnou zlí piráti?Hráči musí p..
686Kč
Bez daně:567Kč
Prak Letadlo Terra KidsVázací kluzák Terra Kids dokonale kombinuje vysokorychlostní prak s klouzavou elegancí. Jednoduše stáhněte gumové pásky, uvolněte kluzák a sledujte, jak letí!..
367Kč
Bez daně:303Kč
Hra Ovocný sad Hra Ovocný sad
Doprava Zdarma Nedostupné
Hra Ovocný sadCílem hry je posbírat všechno ovoce ze stromů dříve, než ho havran ukradne.Ovocný sad je hra pro děti od 3 let, je určena pro 1 až 8hráče. Jablka, hrušky, třešně a švestky jsou zralé a vinobraní může začít ale rychle, protože mazaný havran se nedočkavě snaží urvat nějaké pamlsky.Klasic..
931Kč
Bez daně:769Kč
Malý ptáček s velkým hladem Malý ptáček s velkým hladem
Nedostupné
Malý ptáček s velkým hlademAha, co tam vylíhuje?Čtyři malá drzá kuřátka začínají přehrabovat skořápky a okamžitě mají obrovskou chuť k jídlu. Pomůže jen jedno - jídlo! Ale pozor. O tom, čím mohou být kuřata krmena a jak rychle budou růst, rozhodně házení kostky. Ze kterého z nich vyroste jako první ..
249Kč
Bez daně:206Kč
Pio poštovní holubHolub Pio z Pigeon Post má plné ruce (nebo spíše křídla).Na odeslání čeká tolik pošty – ale ujistěte se, že používáte správné známky! Hráči pomáhají Piovi vypočítat správné poštovné. K provedení úkolu budou potřebovat trochu štěstí a především dobré matematické dovednosti. Vyhrává ..
379Kč
Bez daně:313Kč
Magnetická hra Závody šneků Magnetická hra Závody šneků
Nedostupné
Magnetická hra Závody šnekůKterý bude první v cíli?Během kluzkých závodů hlemýžďů v zeleninové zahradě paní Meyerové se Sebastian Schneck, Gloria Glibber a přátelé pohybují vpřed šnečím tempem, ale to jim nebrání v tom, aby se jeden po druhém plazili nebo se navzájem proklouzli. Šťastné hody kostkam..
579Kč
Bez daně:479Kč
Hra Křečkovy zásobyVyhrává hráč, který jako první nasbírá tři zlaté lískové ořechy.Děti pomáhají křečkovi najít pár z každé barvy jednu kartičku, které odpovídají předmětu, na kterém křeček stojí právě. Hráči, kteří správně uhodnou, vyhrávají jako odměnu zlatý lískový ořech.Tady najdete pravidla hry..
179Kč
Bez daně:148Kč
Dalekohled Terra KidsVybavte děti do přírody.Malý dobrodruzi pozor! Pokud se rádi vydáváte do přírody pozorovat volná zvířátka nezapomeňte si s sebou přibalit tento vysouvací dalekohled. Pomocí tohoto dalekohledu mohou mladí průzkumníci podrobně pozorovat svět zvířat a rostlin. Také se dá super využ..
449Kč
Bez daně:371Kč
Hra Karuba Hra Karuba
Doprava Zdarma
Hra KarubaVyražte na lov skrytých pokladů a získejte jich co nejvíce.Pestrá a zábavná hra pro 2 až 4 hráče od 8 do 99 let. Po dlouhé plavbě lodí se dobrodruzi dostali na ostrov Karuba a mohou vyrazit na lov skrytých pokladů. Jakmile dorazíte na ostrov, každý hráč povede vlastní expediční tým čtyř do..
829Kč
Bez daně:685Kč
Baterka na svícení Terra KidsBaterka osvětluje cestu pro děti, aby byla jasná a bezpečná.Takže slunce zapadlo? Žádný problém! Baterka osvětluje cestu pro děti, které se chtějí vydat na noční výpravu.Baterku můžete mít pořád s sebou.Baterka obsahuje karabinu na zavěšení, takže ji děti mohou mít stále..
449Kč
Bez daně:371Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 22 (2 stránek)