Menu
Your Cart

HABA

Nádherné hry a hračky pro dívky i chlapce!

Německá společnost HABA je známá jako výrobce vysoce kvalitních dřevěných hraček.  V jejich nabídce naleznete zábavné kuličkové labyrinty, dřevěné montážní soupravy, magnetické hry, lupy na pozorování hmyzu, kooperativní hry pro nejmenší hráče nebo nápadité chrastítka plné barev a tvarů.

Ponamáhejte si hlavu se zábavným labyrintem.

Značka HABA rozděluje jednotlivé hry do různých sérií dle věku či tématiky. Naleznete zde hry pro děti od dvou let – Moje první hra. Tyto hry bývají velmi jednoduché a zaměřují se na rozlišování barev, tvarů či trénování paměti. Značka Haba nezapomíná ani na zkušené cestovatele, kteří se chtějí pobavit při společenských hrách i na svých cestách a výletech. Společenské hry jsou samozřejmě především o zábavě, ale nezapomínejme na to, že mohou ve velké míře děti vzdělávat. A nejen děti, jelikož u některých od značky HABA si můžeme oprášit znalosti i my dospělí.

Společenská hra pro děti Karuba Junior je zjednodušenou verzí oceněné hry KarubaHráči spolu vyrazí na vzrušující hledání pokladů v džungli na ostrově Karuba! Podaří se jim uspořádat karty tak, aby se dostali ke všem pokladem dříve, než na ostrov vpadnou zlí piráti?Hráči musí při hře spolupracovat.Ro..
686Kč
Bez daně:567Kč
Vázací kluzák Terra Kids dokonale kombinuje vysokorychlostní prak s klouzavou elegancí. Jednoduše stáhněte gumové pásky, uvolněte kluzák a sledujte, jak letí!..
367Kč
Bez daně:303Kč
Hra Ovocný sad Hra Ovocný sad
Nedostupné
Cílem hry je posbírat všechno ovoce ze stromů dříve, než ho havran ukradne.Ovocný sad je hra pro děti od 3 let, je určena pro 1 až 8hráče. Jablka, hrušky, třešně a švestky jsou zralé a vinobraní může začít ale rychle, protože mazaný havran se nedočkavě snaží urvat nějaké pamlsky.Klasická desková koo..
950Kč
Bez daně:785Kč
Malý ptáček s velkým hladem Malý ptáček s velkým hladem
Nedostupné
Aha, co tam vylíhuje?Čtyři malá drzá kuřátka začínají přehrabovat skořápky a okamžitě mají obrovskou chuť k jídlu. Pomůže jen jedno - jídlo! Ale pozor. O tom, čím mohou být kuřata krmena a jak rychle budou růst, rozhodně házení kostky. Ze kterého z nich vyroste jako první vyhlášený ptáček?Obsah: 4 s..
249Kč
Bez daně:206Kč
Holub Pio z Pigeon Post má plné ruce (nebo spíše křídla).Na odeslání čeká tolik pošty – ale ujistěte se, že používáte správné známky! Hráči pomáhají Piovi vypočítat správné poštovné. K provedení úkolu budou potřebovat trochu štěstí a především dobré matematické dovednosti. Vyhrává hráč, který dokáže..
379Kč
Bez daně:313Kč
Bufet je otevřený a příšery chtějí začít jíst!Hráči otočí co nejvíce naservírovaných jídel, aby se mohli rychle posunout vpřed, přičemž musí mít na paměti, že mezi pochoutkami jsou i jídla, která příšerky vůbec nemají rádi! Je důležité si zapamatovat, kde jsou. První hráč, který se dostane na konec ..
249Kč
Bez daně:206Kč
Který bude první v cíli?Během kluzkých závodů hlemýžďů v zeleninové zahradě paní Meyerové se Sebastian Schneck, Gloria Glibber a přátelé pohybují vpřed šnečím tempem, ale to jim nebrání v tom, aby se jeden po druhém plazili nebo se navzájem proklouzli. Šťastné hody kostkami a chytré pohyby dostanou ..
579Kč
Bez daně:479Kč
Hra Křečkovy zásoby Hra Křečkovy zásoby
Nedostupné
Vyhrává hráč, který jako první nasbírá tři zlaté lískové ořechy.Děti pomáhají křečkovi najít pár z každé barvy jednu kartičku, které odpovídají předmětu, na kterém křeček stojí právě. Hráči, kteří správně uhodnou, vyhrávají jako odměnu zlatý lískový ořech.Tady najdete pravidla hry..
179Kč
Bez daně:148Kč
Vybavte děti do přírody.Malý dobrodruzi pozor! Pokud se rádi vydáváte do přírody pozorovat volná zvířátka nezapomeňte si s sebou přibalit tento vysouvací dalekohled. Pomocí tohoto dalekohledu mohou mladí průzkumníci podrobně pozorovat svět zvířat a rostlin. Také se dá super využít i při hře na pirát..
449Kč
Bez daně:371Kč
Vyražte na lov skrytých pokladů a získejte jich co nejvíce.Pestrá a zábavná hra pro 2 až 4 hráče od 8 do 99 let. Po dlouhé plavbě lodí se dobrodruzi dostali na ostrov Karuba a mohou vyrazit na lov skrytých pokladů. Jakmile dorazíte na ostrov, každý hráč povede vlastní expediční tým čtyř dobrodruhů. ..
829Kč
Bez daně:685Kč
Mravenci, listy, fosilie...S touto klasickou výzkumnickou pomůckou se mohou děti zblízka podívat na flóru a faunu. 3 různé úrovně zvětšení, ergonomicky tvarovaná rukojeť, aby dobře padla do malých dětských ručiček.Děti poznávají svět kolem sebe.Díky této velké lupě Terra Kids od Haba o průměru cca 1..
449Kč
Bez daně:371Kč
Vybavení do přírody malé badatele hned zaujme.Ideální na cestování a poznávání okolní přírody. Kompas Terra Kids od Haba je bezpečně uložený v praktické kapsičce, takže se o něj děti nemusí bát, pokud jim náhodou spadne. Je jednoduchý na používání, pro děti přibližně od 5 let.Děti se budou těšit na ..
229Kč
Bez daně:189Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 23 (2 stránek)