Menu
Your Cart

Host

Vřesová můrka
-15 % Nedostupné
Na vřesovém paloučku u lesa žije malá Šedivá můrka. Protože dosud nepotkala žádnou jinou můrku, myslí si, že je jediná na světě.Přes den se ukrývá v hlubokém stínu pod keříky vřesu, odkud vylétá až po setmění. Ničeho se totiž nebojí víc než slunečního svitu. Svůj palouček ještě nikdy neopustila, a p..
339Kč 399Kč
Bez daně:339Kč
Les v domě
-15 %
Říkají jí cácora a vypadá to, že je na světě nedopatřením a jakoby navíc.Otec kamsi zmizel při povodních, matka utíká před odpovědností k milencům a alkoholu — a děvčátko zůstalo viset na krku nevraživé babičce, která obhospodařuje zahradnictví a je přesvědčená o tom, že všechno špatné lze v životě ..
365Kč 429Kč
Bez daně:365Kč
Nikdo není sám
-15 %
Veronika má práci, která ji baví, manžela, který jí rozumí, dvě náctileté děti, s nimiž není žádný větší problém.Sice nemá příliš dobrý vztah s rodiči, ale udržuje si od nich bezpečný odstup. Jenže někdy tohle všechno nestačí.Křehkou rovnováhu náhle naruší smrt matky a Veroničina představa spokojené..
382Kč 449Kč
Bez daně:382Kč
Sněhová sestřička
-15 %
Pusťte kouzlo Vánoc do svých srdcí!Ozdobený stromeček, zapálené svíčky, vůně mandarinek a perníčků. Štědrý den býval pro Juliána tím nejkrásnějším v roce. Jenže letos je všechno jinak. Žádné přípravy se nekonají, doma je ticho a šedo, jako by Vánoce vůbec neměly nastat. Celá rodina totiž truchlí nad..
424Kč 499Kč
Bez daně:424Kč
Dopravní prostředky Dopravní prostředky
-15 %
Leporelo, které můžete dát už dvouletému dítěti, ale potěší klidně i osmileté.Ne, nepřeháníme. Artur Nowicki, kterého můžete znát coby autora Roku na stavbě, se vrátil ke svému nejoblíbenějšímu tématu — autům. Záplava detailů potěší ty nejmenší hledače a počtáře, ale neinfantilní výtvarný styl jim b..
339Kč 399Kč
Bez daně:339Kč
Rok na stavbě
-15 %
Toto obrázkové leporelo uspokojí malé technické nadšence!S vášní pro vozidla se některé děti rodí. A zejména stavební stroje v nich vzbuzují úžas srovnatelný s fascinací jiného dětského kmene — pro dinosaury. Poznáte je snadno. Jejich první slovo není „máma“, ale „moto“. Hřiště je nebaví, zato na ne..
314Kč 369Kč
Bez daně:314Kč
Která škola je ta nejlepší na světě?Veverčí? Vlčí? Želví? To se právě dnes vydá zjistit Pom. Ve škole se není čeho bát.V králičí škole se sčítají mrkve a saláty, v myší se vyučuje geometrie sýrů a v žabí umělecké škole se maluje, kutí a muzicíruje. A copak asi dělají ve škole lenochodi? Každopá..
349Kč
Bez daně:349Kč
Rok v lese Rok v lese
-15 %
Je úžasné, co všechno se dá naučit z knížky beze slov! Ověřeno na dětech malých i velkých. Všechny bez rozdílu věku baví hledat na obrázcích příběhy jednotlivých zvířátek a dozvídat se tak o jejich zvyklostech. Kdo v noci bdí a ve dne spí? A kdo zaspí celou zimu? Kdo je čistotný a kdo se hrabe v odp..
314Kč 369Kč
Bez daně:314Kč
Moje maminka je nejsilnější na světě
-35 %
Věnováno všem maminkám. Medvídkova maminka má velikou sílu — je ze všech maminek na světě nejsilnější. Představte si, že unese všechny jeho poklady, které méďa venku nasbírá. A že jich je! A taky je moc hodná. Ochotně pomůže všem svým kamarádům i známým — zebře s nákupem, slonovi s kobercem, a porad..
175Kč 269Kč
Bez daně:175Kč
Róza a Sam - Uloupené lupení
-35 %
Tak jsme čapli zlodějíčka! Jednou ráno naruší Rózino poklidné zahradničení křik. Bazalce někdo okousal lupení! Ale kdo? To se musí vyšetřit! První případ neodolatelné dvojice: miniaturní Rózy a jejího pandího přítele Sama. Dejte svému začínajícímu čtenáři něco, co ho bude bavit. Písmenek je tu právě..
194Kč 299Kč
Bez daně:194Kč
Prázdniny Pošťáka Myšáka
-15 %
Druhá kniha ze série o pošťáku Myšákovi, v níž autorka stvořila úžasný svět plný zábavných detailů. A pokaždé objevíte na obrázcích něco nového. Je léto, pošta se zavírá a pošťák Myšák vyráží s celou rodinkou na cesty. A protože má svou práci opravdu rád, bere si i na dovolenou pár balíčků k doručen..
254Kč 299Kč
Bez daně:254Kč
Vítej v naší školce! Tady se učíme, hrajeme si a občas vyvádíme skopičiny. Lukáš má rád fotbal, Tomáš je zase odborník na dinosaury. Evička pořád něco ztrácí a Ivanka ráda pořádá čajové dýchánky pro panenky. Jirku zajímá vesmír a vesmírné lodě a jednou z něj bude kosmonaut. Naše paní učitelka se jme..
349Kč
Bez daně:349Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 13 (2 stránek)