Menu
Your Cart

Houpání a prolézání

Houpání a prolézání

Každé dítě zbožňuje různé houpačky a prolézačky. Je tak důležité dopřát jim volnost pohybu už od útlého věku, a to i doma! Proto u nás najdete spoustu pomůcek na doma zaměřených na posilování svalů a rozvoj hrubé motoriky

Schůdky pro děti či trojúhelník Piklerové s žebříkem je tu pro nejmenší děti, které si díky nim posilují svaly a učí se zdolávat první výzvy. Dokonalá je také dětská houpačka na doma Utukutu Spectra v nejrůznějších barevných provedeních. Slouží také jako pultík, mostík, postýlka – dokonalá multifunkční hračka. Učicí věž jim zas pomůže, aby s vámi mohly vařit v kuchyni.

Houpací prkno pro děti je jednoduchá dřevěná ohnutá deska, který děti učí rovnováze, posiluje nohy i bederní svalstvo. Vše je vyrobeno z pevného dřeva!

Nejprodávanějši v kategorii Houpání a prolézání

1 Spectra Bílá Spectra Bílá - Nedostupné 3,640Kč 3,458Kč
2 Spectra Pastel-šedá Spectra Pastel-šedá - Nedostupné 3,640Kč 3,458Kč
Spectra Pastel-šedá
Doprava Zdarma -5 % Nedostupné
Spectra Pastel-šedáMultifunkční Spectra, stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy.Tato dřevěná houpačka s prvky Montessori se stala totálním fenoménem. Není tajemstvím, že si nezískala jen dětská srdce, ale také srdce dospělých, které okouzlila svou praktičnos..
3,458Kč 3,640Kč
Bez daně:2,858Kč
Spectra Natural Spectra Natural
Doprava Zdarma -5 %
Spectra NaturalMultifunkční Spectra, stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy.Tato dřevěná houpačka s prvky Montessori se stala totálním fenoménem. Není tajemstvím, že si nezískala jen dětská srdce, ale také srdce dospělých, které okouzlila svou praktičn..
4,184Kč 4,404Kč
Bez daně:3,458Kč
Houpací prkno Ombré Kvítka
Doprava Zdarma -5 %
Houpací prkno Ombré KvítkaHoupací prkno Utukutu Ombré.Věděli jste, že děti se musí nejprve naučit rovnováze těla, než se mohou pustit do složitějších motorických dovedností, jako je lezení po schodech nebo třeba poskakování po jedné noze?Houpací prkno podporuje koordinaci, motoriku a posiluje svaly...
2,726Kč 2,870Kč
Bez daně:2,253Kč
Houpací prkno Bílé
Doprava Zdarma -5 %
Houpací prkno BíléHoupací prkno Utukutu.Věděli jste, že děti se musí nejprve naučit rovnováze těla, než se mohou pustit do složitějších motorických dovedností, jako je lezení po schodech nebo třeba poskakování po jedné noze?Houpací prkno podporuje koordinaci, motoriku a posiluje svaly.Houpací prkna ..
2,555Kč 2,690Kč
Bez daně:2,112Kč
Spectra Pastel
Doprava Zdarma -5 %
Spectra PastelMultifunkční Spectra, stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy.Tato dřevěná houpačka s prvky Montessori se stala totálním fenoménem. Není tajemstvím, že si nezískala jen dětská srdce, ale také srdce dospělých, které okouzlila svou praktično..
4,184Kč 4,404Kč
Bez daně:3,458Kč
Spectra Emil
Doprava Zdarma -5 %
Spectra EmilMultifunkční Spectra, stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy.Tato dřevěná houpačka s prvky Montessori se stala totálním fenoménem. Není tajemstvím, že si nezískala jen dětská srdce, ale také srdce dospělých, které okouzlila svou praktičnost..
3,458Kč 3,640Kč
Bez daně:2,858Kč
Spectra Ema
Doprava Zdarma -5 %
Spectra EmaMultifunkční Spectra, stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy.Tato dřevěná houpačka s prvky Montessori se stala totálním fenoménem. Není tajemstvím, že si nezískala jen dětská srdce, ale také srdce dospělých, které okouzlila svou praktičností..
4,184Kč 4,404Kč
Bez daně:3,458Kč
Spectra Bílá
Doprava Zdarma -5 % Nedostupné
Spectra BíláMultifunkční Spectra, stimuluje smysly, probouzí fantazii, posiluje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy.Tato dřevěná houpačka s prvky Montessori se stala totálním fenoménem. Není tajemstvím, že si nezískala jen dětská srdce, ale také srdce dospělých, které okouzlila svou praktičnost..
3,458Kč 3,640Kč
Bez daně:2,858Kč
Zobrazeno 1 až 8 z 8 (1 stránek)