Menu
Your Cart

Magna-Tiles®

Magna-Tiles®

Vstupte do světa prvotřídní magnetické stavebnice Magna-Tiles®! Tato originální hračka, kterou vymyslel japonský učitel matematiky, se stane dokonalým zdrojem zábavy pro vaše děti, a to na několik let! První krůčky s Magna-Tiles® zvládnou už 2leté děti, ale vyhrají si s ní také školáci kolem 10 let a starší. Magnetickou stavebnici je možné využít také pro hravé vzdělávání dětí

Magna-Tiles® má velmi kvalitní zpracování, i proto patří mezi nejoblíbenější dětské hračky v naší nabídce! Z kostiček nevypadávají magnety, ani jiné součástky a jednotlivé dílky spolu krásné drží. Děti můžou bez problémů stavět vysoké věže, vymýšlet barevné dekorace, kuličkové dráhy či stavět kulisy pro své hry.

U nás najdete nejrůznější sety Magna-Tiles®, jako je Magna-Tiles® 100 dílkůMagna-Tiles® Metropolis, Magna-Tiles® Dinosauři a další malé, velké i doplňkové sety. Všechny dílky jsou kompatibilní, takže postupně můžete dokupovat další a další sety podle zájmu vašich děti. Magnetická stavebnice je skvělá jako originální dárek k narozeninám či na Vánoce.

Magnetická stavebnice Cars 2 dílná Blue/orangePosuňte kreativitu dítěte na novou úroveň.Magna-Tiles® Cars 2-dílná rozšiřující souprava v modré a oranžové barvě rozšiřuje tento svět o dvojici kol s magnetickým podvozkem, na kterém lze stavět, a podporuje hodiny nestrukturovaného, volného hraní u dětí..
470Kč
Bez daně:388Kč
Magnetická stavebnice Cars 2 dílná Purple/redPosuňte kreativitu dítěte na novou úroveň.Magna-Tiles® Cars 2-dílná rozšiřující souprava ve fialové a červené barvě rozšiřuje tento svět o dvojici kol s magnetickým podvozkem, na kterém lze stavět, a podporuje hodiny nestrukturovaného, volného hraní u dět..
470Kč
Bez daně:388Kč
Magnetická stavebnice Xtras Roads 12 dílů Magnetická stavebnice Xtras Roads 12 dílů
Doprava Zdarma
Magnetická stavebnice Xtras Roads 12 dílůVytvářej vlastní cesty a závodní tratě! Úžasná sada silnic k magnetickým stavebnicím.Více cest rovná se více dobrodružství, více fantazie a více zábavy! Děti mohou spojit své MAGNA-TILES světy s těmito oblíbenými, víceúčelovými dílky cesty. Obsahuje čtvercové..
899Kč
Bez daně:743Kč
Magnetická stavebnice Dashers 6 dílů Magnetická stavebnice Dashers 6 dílů
Doprava Zdarma
Magnetická stavebnice Dashers 6 dílůKterý závodník bude nejrychlejší? Úžasná sada vozidel a figurek k magnetickým stavebnicím.Jste připraveni na nová dobrodružství ve vašem světě MAGNA-TILES? Dashers, navrženy tak, aby jezdily po tradičních čtvercových dlaždicích, tak po našich nových rampách a cest..
899Kč
Bez daně:743Kč
Magnetická stavebnice Downhill Duo 40 dílů Magnetická stavebnice Downhill Duo 40 dílů
Bestseller Doprava Zdarma
Magnetická stavebnice Downhill Duo 40 dílůPřipravit se, pozor, start!Děti, milujete auta? Máme něco pro vás! Představujeme 40-dílnou soupravu MAGNA-TILES Downhill Duo, první plně magnetické závodní dobrodružství, které je navrženo pro malé ručičky a velkou představivost. Hledáme nový způsob, jak ins..
1,845Kč
Bez daně:1,525Kč
Magnetická stavebnice Qubix 29 dílů Magnetická stavebnice Qubix 29 dílů
Doprava Zdarma Nedostupné
Magnetická stavebnice Qubix 29 dílůStavějte tak, jak jste ještě nikdy nestavěli! Zábavná směs 3D tvarů včetně kostek, hranolů a pyramid.29 dílná souprava Magna-Qubix® obsahuje 3D kostky, hranoly a pyramidy, díky kterým se vaše výtvory dostanou do jiné dimenze. Stavějte jako nikdy předtím, když vezme..
870Kč
Bez daně:719Kč
Úložný box a podložka Úložný box a podložka
Doprava Zdarma
Úložný box a podložkaÚložný box a interaktivní podložka pro vaše magnetické stavebnice Magna Tiles.Úložný koš a interaktivní podložka na hraní pojme až 300 magnetických dlaždic a dílků. Když je čas na hraní, koš se rozloží na pestrobarevnou interaktivní podložku na hraní. Když je zábava hotová, jedn..
695Kč
Bez daně:574Kč
Magnetická stavebnice Rectangles 8 dílů Magnetická stavebnice Rectangles 8 dílů
Doprava Zdarma
Magnetická stavebnice Rectangles 8 dílůRozšiřující sada Rectangles obsahuje pestrobarevné čtverce a obdélníky pro vylepšený stavební potenciál vaší oblíbené magnetické stavebnice Magna Tiles.Je to nový pohled na kreativitu. Máte vše, co potřebujete k rozšíření svých výtvorů Magna-Tiles® pomocí 8 díl..
695Kč
Bez daně:574Kč
Magnetická stavebnice Polygons 8 dílů Magnetická stavebnice Polygons 8 dílů
Doprava Zdarma
Magnetická stavebnice Polygons 8 dílůRozšiřující sada Polygons obsahuje pestrobarevné diamanty a mnohoúhelníky pro vylepšený stavební potenciál vaší oblíbené magnetické stavebnice Magna Tiles.Je to nový pohled na kreativitu. Objevte novou stránku stavění, když zkombinujete své polygonové tvary s jin..
590Kč
Bez daně:488Kč
Magnetická stavebnice Dinos 5 dílů Magnetická stavebnice Dinos 5 dílů
Doprava Zdarma
Magnetická stavebnice Dinos 5 dílůSada pěti figurek dinosaurů pro rozšíření vaší oblíbené magnetické stavebnice Magna Tiles.Připravte se na nekonečné hodiny zábavy s těmito velkými magnetickými dinosaury. Jedinečné, živé barvy a pohyblivé části podporují neomezenou hru. Sada dinosaurů pouze s figurk..
1,550Kč
Bez daně:1,281Kč
Magnetická stavebnice Ice 16 dílů Magnetická stavebnice Ice 16 dílů
Doprava Zdarma
Magnetická stavebnice Ice 16 dílůPosuňte kreativitu dítěte na novou úroveň.Úžasná 16 dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles® Ice! Neznáme lepší stavebnici, která by dětičky natolik pohltila do hry jako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnice pro děti přináší hodiny nápadité a soustředěné zábavy...
870Kč
Bez daně:719Kč
Magnetická stavebnice Stardust 15 dílů Magnetická stavebnice Stardust 15 dílů
Doprava Zdarma
Magnetická stavebnice Stardust 15 dílůTřpytící se stavebnice.15dílná souprava Stardust pomáhá vašim stavebním výtvorům blýskat se ve třpytkách. Tato poutavá souprava vyrobená společností Valtech se řídí originálním složením Magna-Tiles® – ale se třpytivým nádechem!Nejen na hraní, ale i vzdělání.Záři..
870Kč
Bez daně:719Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 26 (3 stránek)