Menu
Your Cart

Společenské hry

Společenské hry

Zahrajte si společenské hry se svými dětičkami! Některé naše společenské hry jsou vhodné už pro děti od 2 let. Nechybí ale ani společenské hry pro malé děti od 4 let a celé rodiny

Společenské hry a jejich hraní je výborným úvodem do světa týmové spolupráce, kreativity a logického myšlení. Objevte hry pro jednoho, dva i více hráčů. Zahrajte si s dětmi jenga, dřevěné pexeso, domino, kooperativní hry pro nejmenší, deskové hry, dobrodružné hry pro větší děti a další a další skvělé společenské hry na zábavu i učení.

Nejprodávanějši v kategorii Společenské hry

1 Hmatej a najdi Hmatej a najdi - Nedostupné 724Kč
2 Držák na karty Držák na karty - Skladem 140Kč
3 Člověče, nezlob se! Pastel Člověče, nezlob se! Pastel - Nedostupné 375Kč 262Kč
4 Jenga Zvířátka Jenga Zvířátka - Na cestě 455Kč
Cílem hry je posbírat všechno ovoce ze stromů dříve, než ho havran ukradne.Ovocný sad je hra pro děti od 3 let, je určena pro 1 až 8hráče. Jablka, hrušky, třešně a švestky jsou zralé a vinobraní může začít ale rychle, protože mazaný havran se nedočkavě snaží urvat nějaké pamlsky.Klasická desková koo..
950Kč
Bez daně:785Kč
Dostaneš jako první svého turistu do cíle?Země Evropy je hra pro děti od 8 let a je určena pro 2 až 4 hráče. Turisté cestují autobusem napříč všemi 51 zeměmi Evropy – ne divu, že jsou už trochu zmateni. Naštěstí jste tady vy, experti na Evropu, kteří jim pomohou se zorientovat. Společenská hra,..
450Kč
Bez daně:372Kč
Kdo nakrmí slona jako první?Netrpělivé slony je hra pro děti od 4 let, určená pro 2 až 4 hráče, hru vyhrává ten, kdo má jako první nakrmeného slona.Využij každé místo a zaplň tak jeho břicho.Hráči nakrmí své hladové nedočkavé slony tsk, že zakryjí každé místo v břiše svého slona alespoň jedním liste..
375Kč
Bez daně:310Kč
Přidejte se ke zvířátkům na piknik!Zajíci a lišky pořádají velký piknik, ale dříve než se sejdou a usadí, vyberou se dvojice nejlepších kamarádů posbírat si jídlo. Každý hráč si vezme jednu dvojici zvířátek a zatočí ruletkou. Na políčka, která ukáže obousměrná šipka ruletky, můžeš postavit zajíce ne..
571Kč
Bez daně:472Kč
Hra Cestička pro nejmenší Hra Cestička pro nejmenší
Nedostupné
Společná zábava pro nejmenší.V sérii „Little“ od Djeco naleznete hry pro nejmladší dětičky. Jsou ideální jako první hry, které Vaše děťátko seznámí s konceptem společenské hry. Zároveň podporují komunikaci mezi nejmenšími a ostatními členy rodiny.Roztomilá zvířátka seznamují děti s principem společe..
445Kč
Bez daně:368Kč
Strategická karetní hra na principu „vyber si a podej dál“.Hráči si nejprve potáhnou kartu z balíčku karet dinosaurů a kartu z balíčku barevných karet. Tak si určí dinosaura a barvu, kterou budou sbírat.Vítězem je hráč, kterému se podaří získat navíc bodů za karty.V průběhu hry si podávají karty, ze..
299Kč
Bez daně:247Kč
Pexeso Zvukové Pexeso Zvukové
Nedostupné
Zvuková společenská hra využívá párového principu pexesa.Ke zvuku zvířátka, který se přehraje po stisknutí některého žlutého tlačítka na hrací desce, musíš najít kartičku zvířátka, kterému zvuk patří. Během hry se snažíš zapamatovat, jaký zvuk je přiřazen ke kterému tlačítku a rozmístění kartiček se..
571Kč
Bez daně:472Kč
Hra Pirátský ostrov Hra Pirátský ostrov
Nedostupné
Všichni na palubu, sbírací závod začíná! Který pirát najde poklad Edwarda Hrozného jako první?Ukrývá se na Ostrově krokodýla a budete potřebovat všechno pirátské štěstí a odvahu, abyste ho vysnořili! Než se hráč může vyplavit směrem k ostrovu, musí chodit z pevniny na pevninu, aby našel loď a kompas..
624Kč
Bez daně:515Kč
V této hře bojují hráči na straně 6 superhrdinů proti 12 záporákům.Jejich úkolem je ochránit město, které reprezentuje mrakodrap poskládaný ze 6 oboustranných karet. Záporáci neútočí najednou, ale v každém kole po dvou. Superhrdina musí být na záporáka specializovaný a musí mít správnou výstroj, aby..
230Kč
Bez daně:190Kč
Karetní hra Gorila Karetní hra Gorila
Nedostupné
Hráči se zbavují karet tak, že k sobě správně přiřazují zvířata nebo barvy autobusů a zároveň se musí vyhnout gorile.Gorilla je hra pro celou rodinu z kategorie taktických her.Vítězem hry se stává hráč, který se jako první zbaví všech karet.Karetní hry jsou perfektní pro rozvíjení paměti, pozorovací..
230Kč
Bez daně:190Kč
Cílem každého hráče je zachránit co nejvíce svých sýrů. Komu se to povede, je vítěz.Taktická karetní hra, ve které hráči vykládají karty myší, koček, psů a sýrů podle následujících pravidel: psi honí kočky, kočky číhají na myši a myši chtějí jen sýr.Hra rozvíjí pozornost a logické myšlení.Doporučený..
341Kč
Bez daně:282Kč
Hra Hoří, hoří! Hra Hoří, hoří!
Nedostupné
Kdo bude rychlejší, hasiči nebo oheň?Na hasičské stanici se spustila siréna - hoří! Pomozte hasičům dostat se včas na místo požáru, aby mohli zahasit oheň a zachránit dům. Cesta k domu je plná aut a je třeba uvolnit cestu. Pokud se to nepodaří, požár v domě se rozšíří. Házejte kostkou a buď otočíte ..
480Kč
Bez daně:397Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 120 (10 stránek)