Menu
Your Cart

Janod

V drevené jednoduchosti je krása.

Francouzská společnost Janod patří ke světové špičce ve výrobě dětských dřevěných hraček. Vděčí tomu své dlouholeté tradici, kvalitě a nezaměnitelnému designu. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svoji představivost a snít.

Pod jedinečný vzhled hraček se podepisuje tým designérů.

Design dřevěných hraček Janod je nadčasový. Francouzský výrobce přináší dětem hračky, které jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která prožívá již dlouhá desetiletí.

Fotoaparát Fotoaparát
Nedostupné
Dřevěný fotoaparát zaujme nejen svým designem, ale také wau efekty.Má zvukové a světelné efekty, díky čemuž připomíná reálný fotoaparát. Disponuje také zvukem a světlem. Malý fotograf se do dřevěného fotoaparátu zamiluje už na první pohled, neboť má promyšlené detaily a nadčasový design.Rozměry 10,5..
416Kč
Bez daně:344Kč
Přepraví všechna vaše autíčka.Tento velký dřevěný nákladní automobil pro přepravu aut s odnímatelným přívěsem dokáže přepravit 3 auta najednou. Díky velkému úhlu otočení volantu umí jít všude. Transportér má pryžová kolečka, která jsou dokonale tichá. Včetně 3 aut. Rozvíjí fantazii a jemnou motoriku..
980Kč
Bez daně:810Kč
Pojďte s námi na epické dobrodružství v deštném pralese!Toto multifunkční chodítko pro tlačení je skvělé pro děti, které se učí chodit. Má 4 pryžová kolečka, která jsou díky tomu tichá a vestavěný dorazový šroub umožňuje kola zablokovat. Chodítko se 6 různými aktivitami včetně počítadla, krabičky s ..
1,960Kč
Bez daně:1,620Kč
Bolid je kolekce vozů Janod! Tato řada byla navržena pro nejmenší ve věku 2 a více let a navíc obsahuje vysoce kvalitní materiály, aby byly všechny hračky Bolid opravdu pevné! S těmito vozidly pevně usazenými na pryžových kolech si vaše dítě bude moci užít spoustu hodin hry v písku, zahradě nebo v d..
1,592Kč
Bez daně:1,316Kč
Třídění Velryby Třídění Velryby
Nedostupné
Velryba vám pomůže s učením.Dřevěná hračka pro učení barev a zároveň se dětičky mohou učit třídit podle tvarů jednotlivá zvířátka, kterými se velryby krmí. Dřevěná hračka díky které se vaše dítě naučí barvy a to tříděným barevné potravy do úst velryby pomocí dřevěné pinzety!Dřevěné dílky jsou vhodné..
735Kč
Bez daně:607Kč
Požární stanice Požární stanice
Nedostupné
Siréna houká, nechte hasiče projít!Nechte své dítě objevovat každodenní život hasičů. Tato šikovná dřevěná hasičská stanice se skládá ze 2 hasičů, kteří mohou sklouznout po tyči, vrtulníku a 4 vozů: 2 aut, 1 sanitky a 1 hasičského auta s odnímatelným žebříkem. Všichni mohou používat rampy, výtah a o..
1,715Kč
Bez daně:1,417Kč
Vydejte se na venkov a na pole plná krásných květin. Multifunkční stolek obsahuje všechna oblíbená hospodářská zvířata! Tento stůl v raném věku převede děti ve věku již od 12 měsíců od jednoho objevu k druhému v prostředí, které budou zbožňovat!Barvy jsou na vodní bázi.Pojďme tedy do toho a pom..
1,347Kč
Bez daně:1,113Kč
Objevuj divokou savanu a pobav se při jejím skládání.Zvířátka, příroda, divočina! Objevte savanu s tímto nádherným 54-dílným kartonovým puzzle se spoustou detailů. Puzzle jsou baleny v originálním a praktickém kufříku vhodném na doma i na cesty.Puzzle rozvíjí logiku, paměť a jemnou motoriku.Balení o..
416Kč
Bez daně:344Kč
Puzzle v kufříku Piráti Puzzle v kufříku Piráti
Nedostupné
Objevuj dobrodružství pirátů a pobav se při jejich skládání.Piráti, moře, poklady! Objevte pirátský život s tímto nádherným 36dílným kartonovým puzzle se spoustou detailů. Puzzle jsou baleny v originálním a praktickém kufříku vhodném na doma i na cesty.Puzzle rozvíjí logiku, paměť a jemnou motoriku...
416Kč
Bez daně:344Kč
Abeceda a čísla do vany Abeceda a čísla do vany
Nedostupné
Učení hrou i při večerním koupání!S touto pěnovou abecedou s číslicemi můžete vaše dítě učit písmenka a číslice hravou formou. Sada obsahuje 36 velkých dílků v různých barvách (26 písmen AZ a 10 číslic 0-9). Jsou vyrobeny z pěnové hmoty a drží tak na všech hladkých površích: kachličky, vana i zrcadl..
490Kč
Bez daně:405Kč
Razítka Dinosauři 15 ks Razítka Dinosauři 15 ks
Nedostupné
S těmito razítky se děti skutečně zabaví! Roarrrrr! Nechte svého malého průzkumníka setkat se tváří v tvář s dinosaury. Diplodocus, T-Rex, jejich stopy, skály, stromy a sopka čekají na vytvoření nového světa.Oblíbený motiv dinosaurů, se kterým mohou využít kreativitu a svoji fantazii.Těchto 15 pěnov..
367Kč
Bez daně:303Kč
S těmito razítky se dívky skutečně zabaví! Další zastávka, je země jednorožců! Tato skvělá souprava obsahuje 15 pěnových razítek: pohádková fantastická zvířátka, sladkosti, srdíčka a duhu... vše, co bude váš prcek potřebovat, aby mohl uniknout do pohádkového světa jednorožců.Oblíbený motiv jednorožc..
367Kč
Bez daně:303Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 64 (6 stránek)