Menu
Your Cart

Janod

V drevené jednoduchosti je krása.

Francouzská společnost Janod patří ke světové špičce ve výrobě dětských dřevěných hraček. Vděčí tomu své dlouholeté tradici, kvalitě a nezaměnitelnému designu. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svoji představivost a snít.

Pod jedinečný vzhled hraček se podepisuje tým designérů.

Design dřevěných hraček Janod je nadčasový. Francouzský výrobce přináší dětem hračky, které jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která prožívá již dlouhá desetiletí.

Postýlka pro panenky Zen Postýlka pro panenky Zen
Novinka
Pohodlné hnízdečko pro panenky nebo plyšáky.Je čas spánku pro miminko... Tato krásná postýlka je ideální k tomu, aby do ní děti uložily panenku a jemně ji přenesly do země snů. Se svou přikrývkou a polštářkem ve tvaru zajíce ohromí malé chlapce i holčičky.Hraní rolí podporuje rozvoj kreativity a pře..
1,102Kč
Bez daně:911Kč
Židle pro panenky Zen Židle pro panenky Zen
Novinka
I panenka sedí na své židli.Večeře je na stole! Tato krásná vysoká židle je ideální pro krmení a péči o vaši oblíbenou panenku.Perfektní rolová hračka rozvíjí sociální dovednosti.Díky krásnému polštáři je také velmi pohodlná. Kompatibilní s panenkami do 42 cm...
857Kč
Bez daně:708Kč
Kočárek pro panenky Zen Kočárek pro panenky Zen
Novinka
Vezměte panenku na procházku v tradičním dřevěném kočárku.Zůstaňte na správné cestě při dlouhých procházkách a tlačení dítěte v kočárku... Tento dřevěný kočárek je autenticky vypadající replikou dětského kočárku a je ideální pro doprovázení vašeho dítěte při prvním objevování světa. Děti budou moci ..
1,960Kč
Bez daně:1,620Kč
Podívejte se tam - beruška na hřibu!Jelikož je na co dívat, batolata budou milovat skládání těchto puzzle a poznávání malých zvířátek v zahradě. Dílky puzzle jsou svojí velikostí vhodné pro malé ručičky, díky čemuž se s nimi snadno manipuluje.A podívejte se sem, je tu hlemýžď ​​s modrou ulitou!20díl..
465Kč
Bez daně:384Kč
Vše připraveno na hodiny hraní s magnetickou dinosaurou planisférou!Vaše dítě si užije polohování různých magnetek, nachází se zde slavný T-Rex, ale také Triceratops, Stegosaurus, Pteranodon nebo Pterodaktyl...Na planisféře jsou stíny, které usnadňují vkládání 50 magnetek na správné místo.Součástí j..
980Kč
Bez daně:810Kč
Pexeso do vany Mořská zvířátka Pexeso do vany Mořská zvířátka
Nedostupné
Pomozte svému dítěti najít všechna zvířátka!Toto měkké pexeso do vany obsahuje 12 párů zvířátek. Cílem hry je spojit otce nebo matku s jejich dítětem. Těchto 24 měkkých kousků se dokonale hodí ke koupání, jakmile jsou mokré, vznášejí se na hladině a dají se přilepit na kachličky.Ideální pro trávení ..
318Kč
Bez daně:263Kč
Ve kterém období žili dinosauři Triceratops?Byl to trias, jura nebo křída? Najděte odpověď s těmito krásnými panoramatickými puzzle s velkým počtem dinosaurů, které jsou rozděleny podle období, ve kterém žili. Puzzle obsahují více než 40 tvorů a pomáhají podnítit zvědavost o éře dinosaurů.Tyto karto..
465Kč
Bez daně:384Kč
Vydejte se na cestu časem do světa dinosaurů s našimi Dino magnetkami!Velké příběhy lze vymyslet se Spinosaurem, Stegosaurem, Pteranodonem a všemi ostatními. Tato sada se skládá z 24 dřevěných magnetek, které lze umístit na magnetické desky, nebo jakýkoli jiný magnetický povrch.Vaše dítě bude moci p..
343Kč
Bez daně:283Kč
Je čas na neobyčejné dobrodružství s touto třpytivou sadou!Děti od 6 let budou moci oživit své oblíbené pohádkové a kreslené hrdiny pouhým potažením těchto 3 obrázků ve 2 různých barvách třpytek.Jednoduchá technika: pomocí špachtle odstraňte samolepící části a rozetřete pěkně lesklé třpytky!Pro tuto..
294Kč
Bez daně:243Kč
Poznáte malování podle čísel?Tato vzrušující technika umožňuje dětem vytvářet krásné malby jednoduše podle pokynů. Tato kreativní sada obsahuje 2 pěkné obrázky, které mohou děti ve věku 7 a více vyzdobit akvarelovými barvami. Na prvním obrázku je klisna a její hříbě, zatímco na druhém je nádherný ků..
367Kč
Bez daně:303Kč
Umělci budou rádi vytvářet tyto neuvěřitelně krásné akvarelové malby!Malí mohou sledovat, jak krásné tanečnice ožívají před jejich očima, když pomocí štětce nanášejí tlumené barvy! Tato kreativní sada obsahuje 4 obrázky zobrazující nádherné taneční scény v opeře, ve městě, uprostřed přírody atp. Za ..
392Kč
Bez daně:324Kč
Dinosauři v nouzi! Který jde se kterým?Mláďata dinosaurů se promíchala a musí se poskládat do párů. Tato herní sada obsahuje 20 dřevěných vajíček s různými dinosaury.Otočte vejce jedno po druhém, abyste našli dvě stejné.Ideální hra pro rozvoj paměti a obratnosti. Dřevěná hračka FSCTM...
490Kč
Bez daně:405Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 79 (7 stránek)