Menu
Your Cart

Janod

Francouzské dřevěné hračky

Francouzská společnost Janod patří ke světové špičce ve výrobě dětských dřevěných hraček. Vděčí za to své dlouholeté tradici, kvalitě a nezaměnitelnému designu. Francouzské dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet fantazii a snít.

Kreativní a vizuálně přitažlivé pro děti  

Design francouzskych dřevěných hraček Janod je nadčasový. Francouzský výrobce přináší dětem hračky, které jsou pro děti zábavné, kreativní a vizuálně přitažlivé. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přetrvává již mnoho desetiletí.

Tvoření s polymerovou hmotou Sladkosti Tvoření s polymerovou hmotou Sladkosti
Nedostupné
Pozor všichni gurmáni, sladkosti a koláčky čekajíDíky této kreativní krabičce si děti od 7 let vyzdobí 3 obrázky pomocí mini holí. Tyto malé plátky polymerové hmoty ve tvaru ovoce nebo koláčků se přilepí na desky, aby jim dodaly ještě větší lahodnost. Děti k tomu používají přiloženou pinzetu a umisť..
294Kč
Bez daně:243Kč
Magnetická kniha - Polární zvířátka Magnetická kniha - Polární zvířátka
Nedostupné
Objevte polární oblasti a jejich obyvatele s polárními zvířaty Magneti'bookMagnetická hračka se skládá z 30 magnetů a 10 karet. Cílem hry je reprodukovat zvířátka na magnetické tabuli podle šablon na kartách. Vaše dítě bude moci objevit polární lišku, tuleně, pižmoně nebo narvala. Magneti'book vám k..
490Kč
Bez daně:405Kč
Magnetická kniha - Jednorožci Magnetická kniha - Jednorožci
Nedostupné
Vítejte ve fantastickém a okouzlujícím světě jednorožcůTato magnetická hračka obsahuje 44 magnetů a 10 karet. Cílem je vytvořit krásné jednorožce. Každý má svou osobnost a prostředí. Jedním z příkladů je, že mořský jednorožec se může pochlubit dlouhou ploutví podobnou rybě, která mu pomáhá pohybovat..
490Kč
Bez daně:405Kč
Magnetická kniha - Požárníci Magnetická kniha - Požárníci
Nedostupné
Přidejte se do týmu hasičů Magnéti'bookCílem hry je poskládat vozidla na magnetickém pozadí podle modelů na kartách. Děti si tak mohou kromě helikoptéry, letadla a člunu vytvořit také klasiku – velkou verzi hasičského auta! Tato magnetická hra potěší děti ve věku od 3 let, které se promění v hasičsk..
490Kč
Bez daně:405Kč
Objevte, jaká zvířátka žijí na farměNechte se okouzlit krásnými ilustracemi, které dětem pomohou naučit se jména zvířátek a jejich mláďat: králík a jeho zajíčky, ovečka s jehňátkem, kravička s telátkem a krůta a její drůbež. Své farmářské skládačky mohou prcky dokončit i sami, díky barvě podkladu sp..
465Kč
Bez daně:384Kč
Magnetické příběhy - Domácí mazlíčci Magnetické příběhy - Domácí mazlíčci
Nedostupné
Vítejte v domě plném zvířátek, o které je třeba pečovatBudete si muset hrát s míčkem a pejskem, krmit rybičky a dávat pozor na křečka, který se rád skrývá v botách. Otevřete tuto úžasnou magnetickou knihu a ponořte se do světa domácích mazlíčků. Najdete v ní velké magnetické pozadí a 30 magnetek zob..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Africká zvířátka Magnetické příběhy - Africká zvířátka
Nedostupné
Je čas objevit africká zvířataLev, slon, opice, surikata a dokonce i piraňa, všichni trpělivě čekají na jakékoli nové dobrodružství, které si vaše dítě vymyslí. Tato knížka obsahuje vše, co prcky budou potřebovat k vymýšlení nekonečných příběhů: velké magnetické pozadí a 30 magnetek zobrazujících zv..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Narozeninová párty zvířátka Magnetické příběhy - Narozeninová párty zvířátka
Nedostupné
Otevřete magnetickou knihu a staňte se vítaným hostem na epické zvířecí pártyLev a slon hrají na bubny, zatímco krokodýl čeká na ideální okamžik k předání dárku. S 30 magnetkami a velkým magnetickým pozadím bude mít vaše dítě vše, co potřebuje k vymyšlení té nejlepší párty.Přenosnou knížku si můžete..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Na stavbě Magnetické příběhy - Na stavbě
Nedostupné
Otevřete magnetickou knihu a ponořte se do velkého staveništěPozor! Prochází kolem horký náklad! Míchačka cementu je v pohybu a sbíječka nezaostává. Naštěstí je zde architekt, aby pomohl zorganizovat chaos! S magnetickým pozadím a 30 magnetkami bude moci vaše dítě oživit postavičky i vozidla, tak ab..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Požárníci Magnetické příběhy - Požárníci
Nedostupné
Staňte se na jeden den hasičemPožár zachvátil obchod a malá holčička si zlomila nohu, ale chválabohu, hasičské auto a sanitka nejsou daleko. Otevřete knihu a objevte velké magnetické pozadí a 30 magnetek, které pomohou malým dětem vymyslet spoustu příběhů souvisejících s hasiči.Knihu si můžete vzít ..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Jednorožec Magnetické příběhy - Jednorožec
Nedostupné
Vstupte do nádherného světa jednorožcůJednorožci skáčou z oblaku na oblak a jedí všechny sladkosti co najdou kolem sebe ve vesmíru. V knize naleznete velké magnetické pozadí a 30 magnetek zobrazujících jednorožce a dekorace, které jsou ideální pro doplnění scény jakéhokoli příběhu. S touto rozkošnou..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Farma Magnetické příběhy - Farma
Nedostupné
Přijďte strávit rušný den na farmě a ponořte se do jejích příběhůZatímco farmář šel pečovat o svou úrodu, malí pomocníci na farmě mají za úkol sbírat jablka a zabránit prošibaným ovečkám v pokusu o útěk z farmy. S 30 magnetkami a velkým magnetickým pozadím budou mít prcky vše, co potřebují k vymýšle..
245Kč
Bez daně:202Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 86 (8 stránek)