Menu
Your Cart

Jar Melo

Věříme, že každé dítě je umělcem.

Jaro Melo je evropská značka, která pomáhá dětem svobodně se projevit prostřednictvím jedinečných pomůcek rozvíjejících jejich kreativitu a tvořivost. Jednoduchou cestou jim přibližuje taje umění.

Posuňte hranice dětské fantazie a tvůrčího myšlení.

Produkty od značky Jar Melo mají krásný design, precizní provedení, kvalita a hlavně nápaditost. Tato špičková značka podporuje teorii APT: ART (umění), PLAY (hra), THINK (myslet). Vyrábějí krásné kreativní potřeby nejen pro děti, které podpoří jejich myšlení či tvořivé vlastnosti zábavnou formou.

Fixky Smývatelné 12ks Fixky Smývatelné 12ks
Bestseller Nedostupné
Ideální fixy pro menší děti.Nemusíte mít obavu, že nadělají nepořádek. Hrot má kuželovitý tvar, díky kterému je možné kreslit tlusté i tenké čáry.Použitý inkoust je netoxický a omyvatelný.Velikost fixů je přiměřená pro držení v malých dětských rukách. Snadno jej odstraníte z pokožky, oblečení i ..
299Kč
Bez daně:247Kč
Fixky Smývatelné 24ks Fixky Smývatelné 24ks
Bestseller Nedostupné
Ideální fixy pro menší děti.Nemusíte mít obavu, že nadělají nepořádek. Hrot má kuželovitý tvar, díky kterému je možné kreslit tlusté i tenké čáry.Použitý inkoust je netoxický a omyvatelný.Velikost fixů je přiměřená pro držení v malých dětských rukách. Snadno jej odstraníte z pokožky, oblečení i náby..
440Kč
Bez daně:364Kč
Jednoduché kreslení na tabuli bez prachu.Konečně bude mít vaše dítě radost z kreslení křídami. S tekutými křídami se krásné kreslí i na skleněný povrch, nezanechávají za sebou žádný prach a jednoduše se odstraňují.Výrazné barvy děti potěší.Balení obsahuje 6 fixek, které dětem zcela postačí, aby se m..
396Kč
Bez daně:327Kč
Přenes se do oblíbené pohádky!V kreativním setu najdete 6 speciálních karet s obrázky pokrytými speciální černou vrstvou. Pokud děti tuto vrstvu seškrabou pomocí přiloženého dřívka získají nádherný obraz. Můžou si ho nalepit například na stěnu dětského pokojíčku. Obrázky odhalují výjevy ze znám..
151Kč
Bez daně:125Kč
Přenes se do snové krajiny!V kreativním setu najdete 6 speciálních karet s obrázky pokrytými speciální černou vrstvou. Pokud děti tuto vrstvu seškrabou pomocí přiloženého dřívka získají nádherný obraz. Můžou si ho nalepit například na stěnu dětského pokojíčku. Obrázky odhalují různé fáze Měsíce..
155Kč
Bez daně:128Kč
Voskovky z včelího vosku Ovoce 12 ks Voskovky z včelího vosku Ovoce 12 ks
Nedostupné
Voskovky ve tvaru ovoce s obsahem včelího vosku a pryskyřice.Unikátní složení voskovek je jedinečné z hlediska zdravotní nezávadnosti a kvality. A kromě toho: jejich vůně je příjemná, nelámou se a nezašpiní vašim dětem ručky.Voskovky jsou balené v praktické dřevěné krabičce.Vždy po kreslení si děti ..
299Kč
Bez daně:247Kč
Voskovky ve tvaru dinosaurů s obsahem včelího vosku a pryskyřice.Unikátní složení voskovek je jedinečné z hlediska zdravotní nezávadnosti a kvality. A kromě toho: jejich vůně je příjemná, nelámou se a nezašpiní vašim dětem ručky.Nelámavé voskovky s příjemnou vůní.Vždy po kreslení si děti můžou samy ..
299Kč
Bez daně:247Kč
Nakreslete si zvířátko.Pracovní sešit, který vašim dětem pomůže krok za krokem nakreslit různá zvířátka. Zvířátka jsou v různých tvarech, barvách a velikostech, takže nuda nehrozí.Děťátko spojuje tečku za tečkou.Použít pro kreslení můžete klasické tužky nebo voskovky z naší nabídky. Vynikající pomůc..
131Kč
Bez daně:120Kč
Nakreslete si dinosaura.Pracovní sešit, který vašim dětem pomůže krok za krokem nakreslit dinosaura. Dinosauři jsou v různých tvarech, barvách a velikostech, takže nuda nehrozí.Děťátko spojuje tečku za tečkou.Použít pro kreslení můžete klasické tužky nebo voskovky z naší nabídky. Vynikající pomůcka ..
147Kč
Bez daně:133Kč
Zobrazeno 1 až 9 z 9 (1 stránek)