Menu
Your Cart

Jar Melo

Věříme, že každé dítě je umělcem.

Jaro Melo je evropská značka, která pomáhá dětem svobodně se projevit prostřednictvím jedinečných pomůcek rozvíjejících jejich kreativitu a tvořivost. Jednoduchou cestou jim přibližuje taje umění.

Posuňte hranice dětské fantazie a tvůrčího myšlení.

Produkty od značky Jar Melo mají krásný design, precizní provedení, kvalita a hlavně nápaditost. Tato špičková značka podporuje teorii APT: ART (umění), PLAY (hra), THINK (myslet). Vyrábějí krásné kreativní potřeby nejen pro děti, které podpoří jejich myšlení či tvořivé vlastnosti zábavnou formou.

Samolepkový set Vesmír Samolepkový set Vesmír
Nedostupné
Objevte kouzlo vesmíru s nálepkami!Nálepkový set s vesmírnou tématikou, který potěší všechny malé astronauty. Objevíte planety, hvězdy, rakety, asteroidy či astronomické stanice.Nálepky jsou znovu použitelné.V balení je pět různých témat s více než 125 nálepkami dohromady...
221Kč
Bez daně:183Kč
Fixky smývatelné Fine Line 40ks Fixky smývatelné Fine Line 40ks
Nedostupné
Dokonalé fixy pro menší děti.Balení obsahuje 40 kusů fixů různých barev uložených v krásném barevném boxu. Fixy tak lehce nevyschnou a mají krásně syté barvy.Použitý inkoust je netoxický a omyvatelný.Velikost fixů je přiměřená pro držení v malých dětských rukou. Snadno jej odstraníte z pokožky, oble..
585Kč
Bez daně:483Kč
Kreativní set pro děti od 2 let - set II.
-20 % Nedostupné
Tento set je ideální dárek pro všechny malé malířeS jemnými voskovkami a barvami v tubě se z vás stanou malí umělci. Navíc si díky nim budete tříbit jemnou motoriku a kreativitu. S křídami můžete kreslit kdekoli na chodník nebo na tabuli.Set obsahuje:Jemné voskovky smývatelné 24 ks (1ks)Každá voskov..
940Kč 1,175Kč
Bez daně:777Kč
Sada matematických her 6 v 1 Sada matematických her 6 v 1
Nedostupné
Nauč se počítat hravě!Sada matematických her Jar Meló obsahuje 6 deskových her, díky kterým se děti učí počítat a lépe chápat základy matematiky. Obsahuje jednu magnetickou desku, na kterou si dítě vždy umístí podklad na každou z her, například magnetické pexeso, sudoku, hady, počítání či skládání o..
775Kč
Bez daně:640Kč
Hlavolamy se zápalkami Hlavolamy se zápalkami
Nedostupné
Skládej, přemýšlej a hraj si!Děti velmi rády staví různé obrazce ze zápalek, párátek, špejlí nebo různých malých dřívek. Díky kreativnímu setu od Jar Meló mají děti dřívka připomínající sirky vždy po ruce. Dřívka vyrobená z kvalitního dřeva jsou bezpečná a dobře padnou do dětské ruky. Navíc jsou mag..
450Kč
Bez daně:372Kč
Kinetický písek 1kg Kinetický písek 1kg
Na cestě
Pískoviště u vás doma!I když venku právě prší, vaše děti si mohou hrát v písku. Kinetický písek obsahuje 1kg sáček kinetického písku, který můžete formovat do různých formiček, které již doma máte nebo můžete dokoupit.Děti si cvičí jemnou motoriku.Rozvíjejí si také svoji kreativitu a soustředění. Hr..
299Kč
Bez daně:247Kč
Kouzelná noc – Velká sada s pískem Kouzelná noc – Velká sada s pískem
Nedostupné
Vytvoř si originální obrázky a dekorace!Úžasná kreativní sada s jemným pískem Kouzelná noc od Jar Meló obsahuje 8 lahviček s pískem, 16 černobílých obrázků na vymalování, 2 štětce, 2 dekorativní lahvičky a plastovou nádobku na tvoření obrázků. Všechny materiály jsou eco-friendly a bezpečné pro děti...
615Kč
Bez daně:508Kč
Výkresy na prstové barvy 10 ks
Na cestě
Malování bude hračka!Tento papír na prstové barvy Jar Meló je speciálně navrhnutý tak, aby se na něm dětem a začátečníkům dobře malovalo. V balení je 10 výkresů. Speciální textura umožňuje jednoduché roztírání barvy pomocí ručiček, aniž by se papír ohýbal. Tvrdý papír je vyrobený z eco-friendly mate..
60Kč
Bez daně:50Kč
Kreativní sada pro malé výtvarníky s omyvatelnými barvami.Tato originální kreativní sada v sobě ukrývá 6 kusů prstových prstových barev, které jsou netoxické a bezpečné, a navíc lze snadno omýt vodou. Tvoření je tak i pro nejmenší děti skutečným zážitkem beze strachu, že by  "v uměleckém prosto..
335Kč
Bez daně:277Kč
Kreativní oblíbenci našich zákazníků
-20 % Nedostupné
Tento set je ideální dárek pro rozvoj kreativity u dětí.S tímto setem značky Jar Melo si děti rozvinou svoji kreativitu, tvořením různých postaviček či zvířátek z organické plastelíny. Kreslení s smyvatelnými voskovkami a fixy bude zábava. Set obsahuje:Organická plastelína 12 barev (1ks)Práce s..
979Kč 1,224Kč
Bez daně:809Kč
Kreativní set pro děti od 2 let
-20 % Nedostupné
Tento set je ideální dárek pro všechny malé malířeS jemnými voskovkami a barvami v tubě se z vás stanou malí umělci. Voskovky ve tvaru dinosaurů krásně voní, jsou jednoduché na používání a snadno omyvatelné, malování s nimi je zábava.Set obsahuje:Jemné voskovky smývatelné 24 ks (1ks)Každá voskovka j..
923Kč 1,154Kč
Bez daně:763Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 65 (6 stránek)