Menu
Your Cart

Jar Melo

Věříme, že každé dítě je umělcem.

Jaro Melo je evropská značka, která pomáhá dětem svobodně se projevit prostřednictvím jedinečných pomůcek rozvíjejících jejich kreativitu a tvořivost. Jednoduchou cestou jim přibližuje taje umění.

Posuňte hranice dětské fantazie a tvůrčího myšlení.

Produkty od značky Jar Melo mají krásný design, precizní provedení, kvalita a hlavně nápaditost. Tato špičková značka podporuje teorii APT: ART (umění), PLAY (hra), THINK (myslet). Vyrábějí krásné kreativní potřeby nejen pro děti, které podpoří jejich myšlení či tvořivé vlastnosti zábavnou formou.

Samolepkový set Vesmír Samolepkový set Vesmír
Na cestě
Objevte kouzlo vesmíru s nálepkami!Nálepkový set s vesmírnou tématikou, který potěší všechny malé astronauty. Objevíte planety, hvězdy, rakety, asteroidy či astronomické stanice.Nálepky jsou znovu použitelné.V balení je pět různých témat s více než 125 nálepkami dohromady...
221Kč
Bez daně:183Kč
Dokonalé fixy pro menší děti.Balení obsahuje 40 kusů fixů různých barev uložených v krásném barevném boxu. Fixy tak lehce nevyschnou a mají krásně syté barvy.Použitý inkoust je netoxický a omyvatelný.Velikost fixů je přiměřená pro držení v malých dětských rukou. Snadno jej odstraníte z pokožky, oble..
585Kč
Bez daně:483Kč
Kreativní set pro děti od 2 let - set II.
-20 % Nedostupné
Tento set je ideální dárek pro všechny malé malířeS jemnými voskovkami a barvami v tubě se z vás stanou malí umělci. Navíc si díky nim budete tříbit jemnou motoriku a kreativitu. S křídami můžete kreslit kdekoli na chodník nebo na tabuli.Set obsahuje:Jemné voskovky smývatelné 24 ks (1ks)Každá voskov..
940Kč 1,175Kč
Bez daně:777Kč
Sada matematických her 6 v 1 Sada matematických her 6 v 1
Nedostupné
Nauč se počítat hravě!Sada matematických her Jar Meló obsahuje 6 deskových her, díky kterým se děti učí počítat a lépe chápat základy matematiky. Obsahuje jednu magnetickou desku, na kterou si dítě vždy umístí podklad na každou z her, například magnetické pexeso, sudoku, hady, počítání či skládání o..
775Kč
Bez daně:640Kč
Skvělá zábava na narozeninovou oslavu!Nádherné zvířecí masky Jar Meló v podobě zvířátek si dětičky budou muset samy vyloupnout a sestavit. V kreativním setu najdou masku lišky, pandy, tučňáka či sovičky. Masky jsou krásně barevné, ale děti si jednotlivé části vyloupnout z připravených barevných plát..
199Kč
Bez daně:164Kč
Set s razítky Set s razítky
-50 %
Vytvoř si s razítky krásné obrázky!Malování s razítky od Jar Meló je skvělou zábavou pro menší děti. Set obsahuje 12 různých razítek s geometrickými tvary a dalšími jednoduchými dekorativními vzory. Díky minimalistickým tvarům se dětem razítka dobře a jednoduše otiskují. V balení také najdou 6 různě..
162Kč 325Kč
Bez daně:134Kč
Velké oboustranné auto ozdobí samolepkyMají vaše dětičky v oblibě všemožné nálepky? Právě jim je určený tento set, který obsahuje 1 velké rozkládací oboustranné auto a více než 75 znovu použitelných nálepek. Na jedné straně papírového podkladu je vyobrazeno zmrzlinářské auto, na té druhé hasičské au..
225Kč
Bez daně:186Kč
Mozaika Zvířátka je zábavná aktivita pro malé děti.Můžou dělat krásné mozaiky oblíbených zvířátek podle barevné předlohy i vlastní fantazie. Tato činnost rozvíjí jejich kreativitu, jemnou motoriku a podporuje trpělivost.Děti si rozvíjí jemnou motoriku.Sada obsahuje 12 obrázků kreslených zvířátek (so..
225Kč
Bez daně:186Kč
Přenes se do říše zvířat!V kreativním setu naleznete 6 speciálních karet s obrázky zvířátek pokrytými speciální černou vrstvou. Pokud děti tuto vrstvu seškrábou pomocí přiloženého dřívka získají nádherný obraz. Mohou si ho nalepit například na zeď dětského pokojíčku. Obrázky odhalují různá zvířátka...
155Kč
Bez daně:128Kč
Hlavolamy se zápalkami Hlavolamy se zápalkami
Nedostupné
Skládej, přemýšlej a hraj si!Děti velmi rády staví různé obrazce ze zápalek, párátek, špejlí nebo různých malých dřívek. Díky kreativnímu setu od Jar Meló mají děti dřívka připomínající sirky vždy po ruce. Dřívka vyrobená z kvalitního dřeva jsou bezpečná a dobře padnou do dětské ruky. Navíc jsou mag..
450Kč
Bez daně:372Kč
Pískoviště u vás doma!I když venku právě prší, vaše děti si mohou hrát v písku. Kinetický písek obsahuje 1kg sáček kinetického písku, který můžete formovat do různých formiček, které již doma máte nebo můžete dokoupit.Děti si cvičí jemnou motoriku.Rozvíjejí si také svoji kreativitu a soustředění. Hr..
299Kč
Bez daně:247Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 77 (7 stránek)