Menu
Your Cart

Jar Melo

Věříme, že každé dítě je umělcem.

Jaro Melo je evropská značka, která pomáhá dětem svobodně se projevit prostřednictvím jedinečných pomůcek rozvíjejících jejich kreativitu a tvořivost. Jednoduchou cestou jim přibližuje taje umění.

Posuňte hranice dětské fantazie a tvůrčího myšlení.

Produkty od značky Jar Melo mají krásný design, precizní provedení, kvalita a hlavně nápaditost. Tato špičková značka podporuje teorii APT: ART (umění), PLAY (hra), THINK (myslet). Vyrábějí krásné kreativní potřeby nejen pro děti, které podpoří jejich myšlení či tvořivé vlastnosti zábavnou formou.

Vyškrabávání MěsícPřenes se do snové krajiny!V kreativním setu najdete 6 speciálních karet s obrázky pokrytými speciální černou vrstvou. Pokud děti tuto vrstvu seškrabou pomocí přiloženého dřívka získají nádherný obraz. Můžou si ho nalepit například na stěnu dětského pokojíčku. Obrázky odhalují..
155Kč
Bez daně:128Kč
Pracovní sešit DinosaurusNakreslete si dinosaura.Pracovní sešit, který vašim dětem pomůže krok za krokem nakreslit dinosaura. Dinosauři jsou v různých tvarech, barvách a velikostech, takže nuda nehrozí.Děťátko spojuje tečku za tečkou.Použít pro kreslení můžete klasické tužky nebo voskovky z naší nab..
147Kč
Bez daně:147Kč
Zobrazeno 1 až 2 z 2 (1 stránek)