Menu
Your Cart

Jiri Models

Spolupráce s Walt Disney.

JIRI MODELS je společností s dlouhodobou tradicí, která již 30 let nabízí širokou paletu knih, hraček, her a papírenského zboží. Již více než 20 let spolupracuje se společností Walt Disney a za tuto dobu se stala jedním z jejích největších licenčních partnerů ve střední Evropě. Chlapci a dívky rozdílných věkových kategorií tak mají k dispozici velké množství atraktivních titulů rozvíjejících různé dovednosti, se kterými zažijí mnoho zábavy.

Prasátko Peppa, Trollové, Mimoni či Tlapková patrola.

 Společnost JIRI MODELS vyrábí řadu formátů omalovánek, kreativních aktivit a zábavných knížek doplněných dalšími prvky, jako jsou samolepky, šablony, vystřihovánky či psací potřeby. Kromě vydavatelských titulů na trh přinášejí také dětské razítka, samolepky, pexesa, psací potřeby a jiné hry, hračky a papírenské zboží.

Velikonoční samolepková knížka.Užijte si spoustu velikonoční zábavy s touto samolepkovou knížkou. Obsahuje 16 stran s velikonoční tématikou a více než 250 znovupoužitelných samolepek pro dolepení a ozdobení. Díky menšímu množství lepidla dají opakovaně použít.Rozvíjí dětskou fantazii a kre..
119Kč
Bez daně:119Kč
Velikonoční samolepková knížka.Užijte si spoustu velikonoční zábavy s touto samolepkovou knížkou. Obsahuje 24 stran s velikonoční tématikou, naučným obsahem a více než 400 samolepek pro dolepení a ozdobení.Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Samolepková knížka je plná činností pro dané v..
125Kč 249Kč
Bez daně:125Kč
Třpytivé oblékání - Módní návrhářky Třpytivé oblékání - Módní návrhářky
Nedostupné
Zábavné oblékání modelek!Krásně ilustrovaná, samolepková knížka zaujme každé dítě se zálibou v oblékání modelek.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 24 stran plných módy, 8 stran papírových samolepek a 2 strany třpytivých samolepek s glitry. Samolepkové knížky jsou také ideá..
118Kč
Bez daně:118Kč
Třpytivé oblékání - Baletky Třpytivé oblékání - Baletky
Nedostupné
Zábavné oblékání baletek!Krásně ilustrovaná, samolepková knížka zaujme každé dítě se zálibou v baletkách.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 24 stran plných módy, 8 stran papírových samolepek a 2 strany třpytivých samolepek s glitry. Samolepkové knížky jsou také ideální záb..
169Kč
Bez daně:169Kč
Třpytivé oblékání - Princezny Třpytivé oblékání - Princezny
Nedostupné
Zábavné oblékání princezen!Krásně ilustrovaná, samolepková knížka zaujme každé dítě se zálibou v princeznách.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 24 stran plných módy, 8 stran papírových samolepek a 2 strany třpytivých samolepek s glitry. Samolepkové knížky jsou také ideální..
169Kč
Bez daně:169Kč
Zábavné oblékání jednorožců!Krásně ilustrovaná, samolepková knížka zaujme každé dítě se zálibou v jednorožcích.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 24 stran plných módy, 8 stran papírových samolepek a 2 strany třpytivých samolepek s glitry. Samolepkové knížky jsou také ideál..
169Kč
Bez daně:169Kč
Samolepková zábava s Disney princeznami.S touto samolepkovou knížkou se dětičky zabaví při tvoření se samolepkami spolu s oblíbenými princeznami z Disney.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu.Titul obsahuje 4 barevná pozadí, 8 listů omalovánek a 4 listy statických samolepek, které jsou opa..
156Kč
Bez daně:156Kč
Tento produkt je určen speciálně pro dívky a obsahuje 100 různých aktivit, které je budou bavit a zajímat.100 aktivit/ Pro dívky je skvělý produkt pro děti, který jim nabízí širokou škálu zábavy a zároveň rozvíjí jejich schopnosti a dovednosti.Aktivity jsou zaměřeny na různé oblasti, jako ..
144Kč
Bez daně:144Kč
Tento produkt je určen speciálně pro kluky a obsahuje 100 různých aktivit, které je budou bavit a zajímat.100 aktivit/ Pro chlapce je skvělý produkt pro děti, který jim nabízí širokou škálu zábavy a zároveň rozvíjí jejich schopnosti a dovednosti.Aktivity jsou zaměřeny na různé oblasti, jako napříkla..
144Kč
Bez daně:144Kč
Omalovánka obsahuje různé obrázky, které děti mohou vybarvit podle svého vlastního vkusu a následně ozdobit samolepkami. Díky této omalovánce se děti mohou vyjádřit a vytvořit si vlastní jedinečné umělecké dílo. Omalovánky jsou navrženy tak, aby byly vhodné pro děti různého věku a dovedností. Sa..
79Kč
Bez daně:79Kč
Sešit nabízí širokou škálu omalovánek s oblíbenými postavami z Marvel světa, jako jsou Spider-Man, Iron Man, Hulk a další. Každá omalovánka je navržena tak, aby byla snadno pochopitelná a přístupná pro děti různého věku. Co dělá tyto omalovánky ještě zábavnějšími, jsou samolepky, které děti mohou..
79Kč
Bez daně:79Kč
Spidey - Tvarované omalovánky se samolepkami Spidey - Tvarované omalovánky se samolepkami
Nedostupné
Tyto omalovánky mají tvar oblíbeného superhrdiny Spideyho. Spidey - Tvarované omalovánky se samolepkami jsou skvělým způsobem, jak rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku vašich dětí. Každá omalovánka obsahuje různé motivy a vzory, které děti mohou vybarvit podle své fantazie. Kromě toho jsou omalová..
119Kč
Bez daně:119Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 74 (7 stránek)