Menu
Your Cart

Kidywolf

Originální, designové a zábavné

Kidywolf je belgická značka hraček, která byla založena na začátku roku 2019 s cílem přinést na trh originální, designové a zábavné produkty pro děti. Zaměřují se na dětskú elektroniku, která spojuje design s funkčností, čímž poskytují dětem nezapomenutelné zážitky a podporují jejich všestranný rozvoj.

Pro rozvoj a učení hodnot

Za značkou Kidywolf stojí skupina přátel z dětství, kteří se rozhodli vytvořit značku, která klade důraz na to, aby jejich hračky nejen děti bavily, ale také podporovaly jejich fyzický, mentální, sociální a emoční rozvoj. Jejich elektronika se kromě kvality vyznačuje roztomilým designem, který si oblíbí děti i dospělí.
Dětská audio sluchátka Králík Dětská audio sluchátka Králík
Nedostupné
Dětská audio sluchátka KrálíkOriginální sluchátka potěší malé posluchačeSe zábavnými dětskými sluchátky Kidyears s odnímatelnými zvířecími ušima, parukami, rohy nebo drápy si děti mohou kdekoli vychutnat zábavný svět zvukových příběhů a hudby.Děti mohou sdílet hudbu s kamarádySluchátka mají dva 3,5m..
640Kč
Bez daně:529Kč
Dětská audio sluchátka LišákOriginální sluchátka potěší malé posluchačeSe zábavnými dětskými sluchátky Kidyears s odnímatelnými zvířecími ušima, parukami, rohy nebo drápy si děti mohou kdekoli vychutnat zábavný svět zvukových příběhů a hudby.Děti mohou sdílet hudbu s kamarádySluchátka mají dva 3,5mm..
640Kč
Bez daně:529Kč
Dětský vodotěsný fotoaparát Tmavě modrý Dětský vodotěsný fotoaparát Tmavě modrý
Doprava Zdarma Nedostupné
Dětský vodotěsný fotoaparát Tmavě modrýDigitální fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotěsnou úpravouDigitální fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotěsnou úpravou, který umožňuje dětem pořizovat fotografie a videa i na tobogánu nebo při šnorchlování. Intuitivní a jednoduché ovládání, 16 GB interní paměti, ..
1,762Kč
Bez daně:1,456Kč
Dětský vodotěsný fotoaparát Oranžový Dětský vodotěsný fotoaparát Oranžový
Doprava Zdarma Nedostupné
Dětský vodotěsný fotoaparát OranžovýDigitální fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotěsnou úpravouDigitální fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotěsnou úpravou, který umožňuje dětem pořizovat fotografie a videa i na toboganu nebo při šnorchlování. Intuitivní a jednoduché ovládání, 16 GB interní paměti, roz..
1,762Kč
Bez daně:1,456Kč
Dětská audio sluchátka Panda Dětská audio sluchátka Panda
Nedostupné
Dětská audio sluchátka PandaDětská sluchátka s oušky PandaSe zábavnými dětskými sluchátky Kidywolf s odnímatelnými zvířecími ušima, parukami, rohy nebo drápy si děti mohou kdekoli vychutnat zábavný svět zvukových příběhů a hudby. Sluchátka mají dva 3,5 mm jack vstupy/výstupy, takže posluchač může sd..
640Kč
Bez daně:529Kč
Dětský vodotěsný fotoaparát Růžový Dětský vodotěsný fotoaparát Růžový
Doprava Zdarma Nedostupné
Dětský vodotěsný fotoaparát RůžovýDigitální fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotěsnou úpravouDigitální fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotěsnou úpravou, který umožňuje dětem pořizovat fotografie a videa i na tobogánu nebo při šnorchlování. Intuitivní a jednoduché ovládání, 16 GB interní paměti, rozli..
1,780Kč
Bez daně:1,471Kč
Dětský vodotěsný fotoaparát Modrý Dětský vodotěsný fotoaparát Modrý
Doprava Zdarma Nedostupné
Dětský vodotěsný fotoaparát ModrýDigitální fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotěsnou úpravouDigitální fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotěsnou úpravou, který umožňuje dětem pořizovat fotografie a videa i na toboganu nebo při šnorchlování. Intuitivní a jednoduché ovládání, 16 GB interní paměti, rozliš..
1,780Kč
Bez daně:1,471Kč
Zobrazeno 1 až 7 z 7 (1 stránek)