Menu
Your Cart

Rodinná knihovna

Rodinná knihovna

V této kategorii naleznete knihy, které by vám rozhodně neměly chybět. Knižní série jako základní kámen rodinné knihovny, kde po nich může sáhnout každý – od dětí, přes teenagery, rodiče až po prarodiče. Rozšiřte vaši knihovnu o světové bestsellery, jako je například Harry Potter, Anna ze Zeleného domu, Pán Prstenů, Malý princ či Malé ženy. Tyto světové knižní bestsellery mají často také filmové zpracování, takže se můžete zabavit porovnáváním. Vaše rodinná knihovna nabere s těmito knižními tituly nový dech!

Nejprodávanějši v kategorii Rodinná knihovna

Super léto podle tátů140 prověřených výletů a inspirace na cesty.Chcete si užít prázdniny naplno? Přibalte s sebou na cesty nového parťáka – knihu Super léto podle tátů. Najdete v ní 140 osobně prověřených tipů na výlety po Česku, kde se nám líbilo tak moc, že bychom se s chutí vrátili zpět. A k tom..
299Kč
Bez daně:299Kč
Prázdniny podle tátůPrověřené výlety v Česku a po Evropě.Chcete vyrazit na super výlet po Česku? Objevit společně s dětmi dechberoucí vyhlídky? Anebo se pustit za dobrodružstvím po Evropě, třeba karavanem do Španělska nebo do evropských zábavních parků, které stojí za to? A co největší lákadla pro r..
299Kč
Bez daně:299Kč
Výlety za babkuKniha se 100 výlety zdarma, nebo do stovky.Zcela nová knížka od Dvou tátů, jako stvořená pro léto 2023! Praktický průvodce pro rodiny, které rády cestují po Česku a hledají výlety, kde neutratí moc. Na 152 stranách najdete na sto výletů po celé republice, většina je zdarma přístupná a..
349Kč
Bez daně:349Kč
Organizovaná domácnosť Organizovaná domácnosť
Doprava Zdarma Bestseller Nedostupné
Organizovaná domácnosťKompletní fotosprůvodce skládání, ukládání a organizování domácnosti.Nechte se motivovat a inspirovat tipy a radami, jak si správně a efektivně zorganizovat věci u vás doma podle osobních zkušeností, o které se rozhodla s vámi podělit Silvia Škultéty. Jde o jakýsi deník psaný f..
665Kč
Bez daně:665Kč
Harry Potter a Tajemná komnata - ilustrované vydáníHarry si za uplynulé léto prožil ty nejhorší narozeniny v životě.Dostal několik zlověstných varování od domácího skřítka Dobbyho a od Dursleyových ho nakonec musel zachránit Ron Weasley v kouzelném létajícím autě. Na chodbách bradavické školy ..
449Kč
Bez daně:449Kč
Harry Potter a vězeň z Azkabanu - ilustrované vydáníHarry Potter a jeho kamarádi Ron a Hermiona jsou už ve třetím ročníku bradavické Školy čar a kouzel. Harry se nemohl dočkat začátku školního roku, když ale přijede do Bradavic, panuje tam napjatá atmosféra a strach. Proč? Na svobodu uprchl vězeň z ..
449Kč
Bez daně:449Kč
Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár
Doprava Zdarma
Harry Potter a Ohnivý pohárV Bradavicích se bude konat Turnaj tří kouzelníků. Zúčastnit se ho smí jen studenti, kterým už bylo sedmnáct let, a tak Harry Potter zatím alespoň sní o tom, že turnaj jednou vyhraje. Jenže když o Halloweenu Ohnivý pohár vyřkne své rozhodnutí, Harry s úžasem zjistí, že je ..
549Kč
Bez daně:549Kč
Harry Potter a Tajemná komnataHarry si za uplynulé léto prožil ty nejhorší narozeniny v životě.Dostal několik zlověstných varování od domácího skřítka Dobbyho a od Dursleyových ho nakonec musel zachránit Ron Weasley v kouzelném létajícím autě. Na chodbách bradavické školy pak Harry slyší podivný šep..
258Kč 369Kč
Bez daně:258Kč
Harry Potter a Kámen mudrcůAž do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil. Leccos se dozvídá o minulosti svých zem..
349Kč
Bez daně:349Kč
Zobrazeno 1 až 9 z 9 (1 stránek)