Menu
Your Cart

Kočárky pro panenky

Kočárky pro panenky

Panenka do kočárku a jde se na výlet! Kočárky pro panenky jsou skvělou hračkou pro všechny děti.

Nejmenší dětičky rády používají kočárek pro panenky jako chodítko a zlepšují se tak v chůzi, ty větší už používají kočárek na rolové hry, převážení věcí nebo jako doplněk pro své panenky a plyšové kamarády na procházky.

Vyberte dětem dřevěný kočárek pro panenky, který je vhodný do interiéru. Je to krásný funkční doplněk, díky kterému děti převezou sem tam spoustu věcí, ale také se díky němu učí chodit. Součástí jsou většinou i peřinky pro panenky a další doplňky.

Skládací golfky pro panenky s pevnou kovovou konstrukcí zas skvěle poslouží na procházky do přírody. Kromě toho jsou velmi skladné. Stejně jako klasické golfky, je snadno složíte, dáte do auta, vezmete na chalupu či na dovolenou. 

Jako dárek ale děti určitě potěší také nosítko pro panenky či přenosná postýlka. Všechny tyto věcičky produkty jsou skvělé také pro plyšáky!

Nejprodávanějši v kategorii Kočárky pro panenky

Vezměte panenku na procházku v tradičním dřevěném kočárku.Zůstaňte na správné cestě při dlouhých procházkách a tlačení dítěte v kočárku... Tento dřevěný kočárek je autenticky vypadající replikou dětského kočárku a je ideální pro doprovázení vašeho dítěte při prvním objevování světa. Děti budou moci ..
1,960Kč
Bez daně:1,620Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s designovými motivy barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěn..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s hravým motivem zebry od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěná část kočárku..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s motivem princezny od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěná část kočárku je..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s designovými motivy jaguárů od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěná část k..
764Kč 1,176Kč
Bez daně:632Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s designovými motivy ibišku od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěná část ko..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Vezměte svou panenku na procházku!Dřevěný kočárek pro panenky s krásným potiskem je výborný pomocník pro každého malého rodiče. Je vhodný pro panenky, plyšové hračky či jiných miláčků našich nejmenších.Kočárek je vhodný do interiéru, nepoškrábe podlahy.Je velmi stabilní, rukojeť je v takové výšce ab..
1,039Kč
Bez daně:859Kč
Zobrazeno 1 až 9 z 9 (1 stránek)