Menu
Your Cart

Kreativní sady

Kreativní sady

Kreativní sady pro děti

Pokud už máte doma základní výtvarné potřeby a vidíte, že vaše děti tvoření baví, zkuste jim pořídit rovnou celé kreativní sady. Díky nim vaše děti získají v jedné krabici vícero výtvarných potřeb a nebo objeví nové výtvarné techniky.

Kreativní výtvarné sady dětem například pomůžou vytvořit si vlastní lampiony, masky, origami, mozaiky, šperky a další věcičky, které poslouží také jako dekorace do pokojíčku či na oslavu.

Máme ale také různé sady pro objevitele, díky kterým si děti vykopou vlastní kostru dinosaura či pravěkého žraloka, nebo nechají vybuchnout sopku.

Nejprodávanějši v kategorii Kreativní sady

Taška na malování Žába Taška na malování Žába
Nedostupné
Taška na malování ŽábaUmělecké dílo, které mohou děti nosit vždy u sebe.Taška na malování Žába je skvělý způsob, jak udržet vaše děti zaneprázdněné a kreativní. Tato sada obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje k vymalování obrázku. Obsahuje tašku, 6 barev a štětec. Látka tašky je dostatečně hrubá, aby..
311Kč
Bez daně:257Kč
Malování s barvami v tubě s pěnovým hrotem Malování s barvami v tubě s pěnovým hrotem
Nedostupné
Malování s barvami v tubě s pěnovým hrotemBarevné výtvory s jedinečným malovánímTato souprava na malování pro začátečníky je speciálně navržena pro děti od 18 měsíců. Alternativa k malování prstovými barvami, tato sada obsahuje 4 obrázky k vybarvení. Děti mohou vybarvovat tvary zvířátek nebo vytváře..
498Kč
Bez daně:411Kč
Provlékací obrázky Tropická zvířátka 3+ Provlékací obrázky Tropická zvířátka 3+
Nedostupné
Provlékací obrázky Tropická zvířátka 3+..
472Kč
Bez daně:390Kč
Malování s razítky a šablonami Jaro 3+..
318Kč 424Kč
Bez daně:263Kč
Tvůrčí aktivity sada Tvůrčí aktivity sada
Doprava Zdarma Nedostupné
Tvůrčí aktivity sadaTvůrčí sada pro kreativní dětiVítejte v úžasném světě kreativity. Souprava Tvůrčí aktivity je jako kouzelná skříňka plná nástrojů, doplňků a řemeslných materiálů, připravených k oživení dětské fantazie. Souprava obsahuje 2 úložné přihrádky, které lze položit na stůl, abyste měli ..
839Kč
Bez daně:693Kč
BeTeens Třpytivé tetováníTřpytivé tetování pro kreativní dušeVstupte do světa kreativity a individuality s našimi jedinečnými barevnými obrázky na kůži. Sady BeTeens jsou speciálně navrženy pro dívky, které touží po vlastním unikátním tetování. Už žádné nudné nálepky, nyní si mohou vytvořit stylové ..
159Kč
Bez daně:131Kč
BeTeens Barevné tetováníBarevné tetování pro kreativní dušeVstupte do světa kreativity a individuality s našimi jedinečnými barevnými obrázky na kůži. Sady BeTeens jsou speciálně navrženy pro dívky, které touží po vlastním unikátním tetování. Už žádné nudné nálepky, nyní si mohou vytvořit stylové te..
159Kč
Bez daně:131Kč
BeTeens Metalické tetováníMetalická tetování pro kreativní dušeVstupte do světa kreativity a individuality s našimi jedinečnými barevnými obrázky na kůži. Sady BeTeens jsou speciálně navrženy pro dívky, které touží po vlastním unikátním tetování. Už žádné nudné nálepky, nyní si mohou vytvořit stylov..
159Kč
Bez daně:131Kč
BeTeens Výroba náramků přátelství DeluxeTvůrčí činnost pro všechny dívkyChcete svou holčičku zapojit do něčeho zábavného a zároveň rozvíjejícího? Sady BeTeens nabízí úžasnou příležitost pro kreativní duše. Kolekce náramků je navržena pro dívky, které chtějí být originální a vlastní šperky si samy vy..
449Kč
Bez daně:371Kč
Tajný zápisník se zámkemVšechna tajemství budou v bezpečíKaždá malá dáma má svá tajemství, a co je důležitější, má právo na soukromí. S tajným zápisníkem se zámkem bude mít vaše slečna bezpečné místo, kde může svobodně vyjádřit své myšlenky a pocity bez obav z toho, že by je někdo objevil. Tajný záp..
499Kč
Bez daně:412Kč
BeTeens Třpytivé tetování DIY sadaTřpytivá tetování pro kreativní dušeVstupte do světa kreativity a individuality s našimi jedinečnými třpytivými obrázky na kůži! Sady BeTeens jsou speciálně navrženy pro dívky, které touží po vlastním unikátním tetování. Už žádné nudné nálepky, nyní si mohou vytvoři..
229Kč
Bez daně:189Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 136 (12 stránek)