Menu
Your Cart

Meri Meri

Osvědčená značka všech oslav a parties!

Meri Meri je značka, která vytváří svět večírků a her – zaměřuje se na dekorace, přání, doplňky a sladké drobnosti na hraní pro vaše děti. Jejich styl je zábavný, svěží a vše vypadá ručně vyrobené. Hrají si jak s jemnými pastelovými tóny, tak s výraznými neonovými barvami a spoustou třpytek.

Úplný instagramový sen každého oslavence.

Meri Meri je značka, která je známá a oblíbená po celém světě. Každý výrobek je unikátní. Nejde o konzumní značku ani pásovou výrobu. Meri Meri je vyjímečný design, který se vymyká všednosti a kde každý detail je promyšlený a vytvořený s láskou.

Ozdobte si vaši narozeninovou oslavu.Krásné barevné girlandy s nápisy pro všechny oslavence. S touto girlandou zaručeně rozzáříte každou narozeninovou oslavu. Díky kombinaci pestrých barev a oslavných odkazů se oslavenkyně nebo oslavenec budou cítit opravdu výjimečně. Délka girlandy 1,8 m (3 m včetn..
480Kč 800Kč
Bez daně:397Kč
Vyzdobte si vaši oslavu ve stylu!Tato senzační girlanda dodá úžasný efekt na večírku nebo jakékoli místnosti v domě. Je vyrobena z plsti, takže vydrží léta. 3D efekt dodá vaší dino párty opravdu unikátní nádech nebo vytvoří nádhernou dekoraci do dětského pokoje. Girlanda je zabalená v sáčku se staho..
540Kč 900Kč
Bez daně:446Kč
Vyzdobte si vaši oslavu ve stylu!Tyto senzační girlandy dodají úžasný efekt na večírku nebo jakékoli místnosti v domě. Jsou krásně zpracovány v odstínech růžové, oranžové a krémové pro skutečně elegantní nádech. V balení jsou 3 ks. Délka girlandy 2,4 m (3 m včetně přebytečné šňůry)...
300Kč 500Kč
Bez daně:248Kč
Vyzdobte si vaši oslavu ve stylu!Tyto senzační girlandy dodají úžasný efekt na večírku nebo jakékoli místnosti v domě. Jsou krásně zpracovány v odstínech modré a zelené pro skutečně elegantní nádech. V balení jsou 3 ks. Délka girlandy 2,4 m (3 m včetně přebytečné šňůry)...
300Kč 500Kč
Bez daně:248Kč
Třpytivá korunka pro všechny malé princezny.Korunka je vyrobena z broskvové třpytivé látky a je podložena plstí, takže na nošení vypadá a působí úžasně.Korunka s nápisem "Happy Birthday" se přizpůsobí.Na hlavě drží díky flexibilní gumičce v broskvové barvě. Vyrobena je z ekologického papíru. Rozměry..
330Kč 550Kč
Bez daně:272Kč
Oslava s nejkrásnějším servírováním!Tyto krásné talíře s nádherným zakřiveným okrajem obsahují ilustrace tančících balerín. Dodají úžasnou výzdobu na váš párty stůl a skutečně potěší vaše hosty.Nádherné ilustrace tančících baletek.Balení obsahuje 8 kusů talířů s lesklými detaily zlaté folie. Vyroben..
165Kč 275Kč
Bez daně:136Kč
Talíře, se kterými si vaši párty každý zapamatuje.Udělejte svou párty super barevnou. Talíře jsou ve třech jemných pastelových provedeních - růžová, modrá a mátová. Jsou skvělé i pro miminka. Jsou vyrobeny z kvalitního papíru, takže jsou praktické i dekorativní.Mají stylové vroubkované okraje a ilus..
128Kč 213Kč
Bez daně:105Kč
Talíře, které ozdobí vaši pirátskou párty.Udělejte svou pirátskou párty super barevnou a zábavnou s našimi talíři s lebkou a zkříženými hnáty s jasnými šátky a pásky přes oči ze zlaté fólie. Jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, takže jsou praktické i dekorativní.Talíře mají potisk na obou straná..
165Kč 275Kč
Bez daně:136Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 65 (6 stránek)