Menu
Your Cart

MOB

Elektronika s dětským designem

MOB je designová značka, která nabízí technologické produkty pro každodenní použití, které vám vykouzlí úsměv na tváři: budíky, reproduktory, projektory, noční světla... Veškerá jejich elektronika s dětským designem se vyznačuje dávkou vtipu a připomíná dětství. Společnost MOB navrhuje a vyrábí všechny své výrobky ve vlastním studiu v Boulogne-Billancourt a dodržuje následující hesla: design, kvalita materiálů, kreativita. A funguje to! Za méně než deset let je MOB distribuován již ve více než 30 zemích.

Barvy ve světě šedi

V roce 2014 se dva dospělí kluci ze světa online dárků potkali, povídali si a dostali dobrý nápad: udělat high-tech produkty méně šedé, zábavnější a kreativnější. Tak se zrodil produkt MOB (Mobility on Board), který vytvořil Jonas se svým týmem. Dnes má MOB 6 interních zaměstnanců a více než 30 lidí, kteří s nimi spolupracují. Celý tým je součástí úspěšného příběhu značky od roku 2014.

Mikrofon Modrý Mikrofon Modrý
Doprava Zdarma Nedostupné
Mikrofon ModrýStaňte se hvězdou na pódiu i v obývákuUkažte svůj hlas pomocí zcela nového bezdrátového mikrofonu. Díky velkému zvukovému rozsahu a mnoha vokálním efektům vám tento mikrofon umožní zazářit na pódiu i v obýváku. Spojte se jako duo a vytvořte nezapomenutelné harmonie a využijte jeho dvoj..
765Kč
Bez daně:632Kč
Mikrofon Růžový Mikrofon Růžový
Doprava Zdarma Nedostupné
Mikrofon RůžovýStaňte se hvězdou na pódiu i v obývákuUkažte svůj hlas pomocí zcela nového bezdrátového mikrofonu. Díky velkému zvukovému rozsahu a mnoha vokálním efektům vám tento mikrofon umožní zazářit na pódiu i v obýváku. Spojte se jako duo a vytvořte nezapomenutelné harmonie a využijte jeho dvo..
765Kč
Bez daně:632Kč
Příslušenství pro Instantní fotoaparát Pixiprint
Nedostupné
Příslušenství pro Instantní fotoaparát PixiprintVytvořte si dokonalé vzpomínkyDopřejte si dokonalé fotky díky sadě příslušenství pro instantní fotoaparát Pixiprint MOB. Tato sada obsahuje vše, co potřebujete k uchovávání a zdobení vašich vzpomínek. Díky čtyřem kotoučům papíru, praktickému albu a bar..
330Kč
Bez daně:273Kč
Dětský Instantní fotoaparát Pixiprint Růžový Dětský Instantní fotoaparát Pixiprint Růžový
Doprava Zdarma
Dětský Instantní fotoaparát Pixiprint RůžovýVytvořte si dokonalé vzpomínkyZachyťte okamžik stylově s novým digitálním fotoaparátem MOB s okamžitým tiskem momentky. Objevte kreativitu s 5 kotouči papíru, které umožňují jedinečné výtisky. Toto hravě navržené zařízení Polaroid s funkcemi pro fotografie..
2,180Kč
Bez daně:1,802Kč
Dětský Instantní fotoaparát Pixiprint Tyrkysový Dětský Instantní fotoaparát Pixiprint Tyrkysový
Doprava Zdarma
Dětský Instantní fotoaparát Pixiprint TyrkysovýVytvořte si dokonalé vzpomínkyZachyťte okamžik stylově s novým digitálním fotoaparátem MOB s okamžitým tiskem momentky. Objevte kreativitu s 5 kotouči papíru, které umožňují jedinečné výtisky. Toto hravě navržené zařízení Polaroid s funkcemi pro fotogra..
2,180Kč
Bez daně:1,802Kč
Tančící bluetooth reproduktor Lenochod Tančící bluetooth reproduktor Lenochod
Doprava Zdarma Nedostupné
Tančící bluetooth reproduktor LenochodZatančete si s novým přenosným reproduktorem LenochodTo, že hudba má terapeutické účinky, je známo již dlouho. I tanec je zdraví prospěšný! Tak si přijďte vychutnat hudbu s novým přenosným reproduktorem, který bude tančit s vámi. Stačí si vybrat toho správného z..
799Kč
Bez daně:660Kč
Budík a noční světlo Mermaid Budík a noční světlo Mermaid
Doprava Zdarma Nedostupné
Budík a noční světlo MermaidRoztomilá kombinace nočního světla a budíku v jednomBudík a noční světlo Mermaid umožní dětem usínat beze strachu ze tmy a vstávat šťastněji a snadněji. Tato krásná dekorace do dětského pokoje je zároveň dokonalou kombinací nočního světla a budíku. Přední část je vyrobena..
1,050Kč
Bez daně:868Kč
Budík a noční světlo Zebra Růžový Budík a noční světlo Zebra Růžový
Doprava Zdarma Nedostupné
Budík a noční světlo Zebra RůžovýRoztomilá kombinace nočního světla a budíku v jednomBudík a noční světlo Zebra umožní dětem usínat beze strachu ze tmy a vstávat šťastněji a snadněji. Tato krásná dekorace do dětského pokoje je zároveň dokonalou kombinací nočního světla a budíku. Přední část je vyrob..
1,050Kč
Bez daně:868Kč
Budík a noční světlo Leopard Modrý Budík a noční světlo Leopard Modrý
Doprava Zdarma
Budík a noční světlo Leopard ModrýRoztomilá kombinace nočního světla a budíku v jednomBudík a noční světlo Leopard umožní dětem usínat beze strachu ze tmy a vstávat šťastněji a snadněji. Tato krásná dekorace do dětského pokoje je zároveň dokonalou kombinací nočního světla a budíku. Přední část je vy..
1,050Kč
Bez daně:868Kč
Tančící bluetooth reproduktor Pes Tančící bluetooth reproduktor Pes
-25 % Nedostupné
Tančící bluetooth reproduktor PesZatančete si s novým přenosným reproduktorem PesTo, že hudba má terapeutické účinky, je známo již dlouho. I tanec je zdraví prospěšný! Tak si přijďte vychutnat hudbu s novým přenosným reproduktorem, který bude tančit s vámi. Stačí si vybrat toho správného zvířecího p..
599Kč 799Kč
Bez daně:495Kč
Projektor Space rover Explorer Projektor Space rover Explorer
Doprava Zdarma
Projektor Space rover ExplorerMalé vesmírné auto, které vás odveze ke hvězdámVaše dítě může zkoumat vesmír a jeho tajemství pomocí nového světelného projektoru EXPLORER, který se skládá z 24 ilustrovaných diapozitivů, které zobrazují hlavní prvky vesmíru.Podpořte představivost, kreativitu a touhu po..
1,361Kč
Bez daně:1,125Kč
Karaoke reproduktor modrozelený Karaoke reproduktor modrozelený
Doprava Zdarma Nedostupné
Karaoke reproduktor modrozelenýKaraoke reproduktor se skvělým zvukem a podmanivými světelnými efektyReproduktor s mikrofonem a naprosto šílenými zvukovými efekty. Dokonalý společník, který vám zpříjemní večery. Díky technologii Bluetooth můžete streamovat svoji oblíbenou hudbu z jakéhokoli kompatibi..
1,369Kč
Bez daně:1,131Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 30 (3 stránek)