Menu
Your Cart

Mom's Care

Mom's Care nejsou jen hračky, ale 38 let vášně a zkušeností.

Značka založená v roce 1982 se zaměřuje především na hračky pro chlapce i dívky v kategorii textilní hračky. Dětské hračky navrženy tak, aby sledovaly vývoj vašich dětí od útlého věku. Tým kreativních designérů kombinuje kontrastní barvy, různé látky, patchworkové techniky a inovativní design, aby vytvořil každou hračku.

Přátelská, plyšová a senzorická tkanina, stimulující dotek dítěte.

Kromě toho, že jsou hračky z Mom's Careline krásné a přitažlivé, pomáhají rozvíjet naše malé poklady již od narození. Stimulují zvukové, sluchové a hmatové cítění dítěte, jakož i rozvoj motoriky a jemné dětské motoriky. Hračky Mom's Care jsou díky své bohaté nabídce produktů skutečným společníkem každého děťátka při objevování okolního světa.

Kousátko PesSmyslová hračka, která se stará o správný vývoj dítěte již od narození.Dětem se zrak vyvíjí postupně, zpočátku vnímají hlavně kontrastní barvy a nejsou schopny všímat si jiných barev než bílé a černé. Časem na tuto paletu přijde červená a další barvy. Proto odborníci doporučují černobílé..
252Kč
Bez daně:208Kč
Kousátko Pes ModréSmyslová hračka, která se stará o správný vývoj dítěte již od narození.Dětem se zrak vyvíjí postupně, zpočátku vnímají hlavně kontrastní barvy a nejsou schopny všímat si jiných barev než bílé a černé. Časem na tuto paletu přijde červená a další barvy. Proto odborníci doporučují čer..
252Kč
Bez daně:208Kč
Kousátko Pes RůžovéSmyslová hračka, která se stará o správný vývoj dítěte již od narození.Dětem se zrak vyvíjí postupně, zpočátku vnímají hlavně kontrastní barvy a nejsou schopny všímat si jiných barev než bílé a černé. Časem na tuto paletu přijde červená a další barvy. Proto odborníci doporučují če..
189Kč 252Kč
Bez daně:156Kč
Chobotnice
Nedostupné
ChobotnicePlyšová chobotnička výborná pro děti od narození.Kontrastní chobotnice byla vytvořena s ohledem na ty nejmenší. Chapadla chobotnice připomíná miminku pupeční šňůru a posledních 9 měsíců strávených v maminčinu bříšku a dítě se tak cítí bezpečně a pohodlně.Stimuluje zrak a hmat a dodává poci..
358Kč
Bez daně:296Kč
Míček textilníTextilní míček výborný pro děti již od narození.Míček je navržen tak, aby rozvíjel sluch zrak a hmat dítěte. Její povrch je na dotek příjemný a obsahující různé tkaniny, které uspokojí prstíky toho nejvíce zvídavého průzkumníka. Míček má v sobě zašitý chrastítko, který vydává jemný zvu..
478Kč
Bez daně:395Kč
Šustící kočkaMěkká a šustící senzorická hračka ve tvaru kočky.Vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, kombinace bavlny a měkkého plyše. Navrženo tak, aby stimulovalo různé smysly vašeho dítěte.Rozmanitá struktura tkanin a kontrastní barvy přitahují pozornost dětí.Díky barevným atraktivním štítkům a š..
252Kč
Bez daně:208Kč
Šustící polštáře EmocePomozte porozumět vlastním emocím.Sada 10 polštářů, které srozumitelným způsobem znázorňují běžné emoce. Zobrazené pocity zahrnují: radost, hrdost, překvapení, ostuda, smutek, hněv, strach, škodolibost, znechucení a závist. Měkké polštářky v hravých barvách vyzývají k veselým h..
504Kč
Bez daně:417Kč
Labuť RůžováRoztomilá labuť v kontrastních barvách z nové kolekce Mom's Care.Její barevné prvky podporují správný vývoj zraku miminka. Když se dotknete kterékoli části, začne šuchotat, čímž se stimuluje rozvoj sluchu a zároveň probudí v děťátku zvědavost prozkoumávat hračku do detailů.Kontrast..
166Kč 238Kč
Bez daně:137Kč
Kousátko ZebraSmyslová hračka, která se stará o správný vývoj dítěte již od narození.Dětem se zrak vyvíjí postupně, zpočátku vnímají hlavně kontrastní barvy a nejsou schopny všímat si jiných barev než bílé a černé. Časem na tuto paletu přijde červená a další barvy. Proto odborníci doporučují černobí..
262Kč
Bez daně:216Kč
Šustící zajíčekŠustící zajíček pro nejmenší děti.Měkká zajíček přitahuje prstíky malého průzkumníka. Jeho kontrastní barvy a jemný zvuk přitahují dětskou pozornost a stimulují jeho zrak. Kontrastní barvy stimulují zrak.Hračka vydává jemný zvuk a tím poutá pozornost těch nejmenších a poskyt..
259Kč
Bez daně:214Kč
Šustící zebraMěkký šustivý společník pro nejmenší děti.Měkká plyšová zebra přitahuje prstíky malého průzkumníka. Jeho kontrastní barvy a jemný zvuk přitahují dětskou pozornost a stimulují jeho zrak. Barevné stuhy povzbuzují dítě k uchopení a pomáhají rozvíjet jemnou motoriku.Příjemný šustivý zvuk dě..
252Kč
Bez daně:208Kč
Míček textilní ČervenýTextilní míček výborný pro děti již od narození.Míček je navržen tak, aby rozvíjel sluch zrak a hmat dítěte. Její povrch je na dotek příjemný a obsahující různé tkaniny, které uspokojí prstíky toho nejvíce zvídavého průzkumníka. Míček má v sobě zašitý chrastítko, který vydává j..
204Kč
Bez daně:169Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 15 (2 stránek)