Menu
Your Cart

Natruba

Přírodní hračky pro miminka se severským designem

Natruba je dánská značka, která vytváří výjimečné hračky pro miminka inspirované přírodou a severským designem. Za touto značkou stojí dánská rodinná firma, jejíž filozofie je patrná v každém detailu dodávaných hraček - HRAVÁ, STYLOVÁ a PŘÍRODNÍ. Textura přírodního kaučuku je měkká, jemná, pružná a ideální pro mačkání a žvýkání. 

Pro nácvik úchopu a prořezávání zoubků

Všechny hračky Natruba jsou navrženy a vyvinuty s ohledem na děti. Mají různé textury, barvy a tvary, které stimulují smyslový vývoj. Hračky jsou velmi lehké a jejich velikost je přizpůsobena malým ručičkám, stimulují smysly, procvičují pohyb a koordinaci. Nádherný severský design inspirovaný přírodou podtrhuje i krásný obal. Hračka je chráněna hedvábným papírem a uzavřena v krabici. Také díky luxusnímu balení jsou hračky Natruba ideálním prvním dárkem pro miminka. 

Šetrné k životnímu prostředí a bezpečné

Přírodní kaučuk je vysoce hygienický a zároveň hračky nemají žádné ventily ani otvory, takže se v nich nemohou hromadit plísně a bakterie. Samozřejmě neobsahují PVC, BPA, ftaláty ani nitrosaminy. Výrobky Natruby jsou barveny výhradně potravinářskými barvivy, která jsou zcela bezpečná. Přírodní kaučuk je navíc ekologický a biologicky odbouratelný.

Mušelínový mazlíček s kaučukovým kroužkem Béžový..
310Kč 516Kč
Bez daně:256Kč
Mušelínový mazlíček s kaučukovým kroužkem Zelený..
387Kč 516Kč
Bez daně:320Kč
Mušelínový mazlíček s kaučukovým kroužkem Růžový..
310Kč 516Kč
Bez daně:256Kč
Kousátko Mušelínové BéžovéRoztomilá, krásná a praktická hračka 3 v 1S naším kousátkem s aktivitami získá vaše dítě dudlík, kousátko a hračku, která rozvíjí všechny jeho smysly! Vyrobeno z máslově měkké organické mušelínové bavlny a přírodního kaučuku s mačkacím papírem uvnitř jednoho z listů pro sti..
310Kč 516Kč
Bez daně:256Kč
Kousátko Mušelínové ZelenéRoztomilá, krásná a praktická hračka 3 v 1S naším kousátkem s aktivitami získá vaše dítě dudlík, kousátko a hračku, která rozvíjí všechny jeho smysly! Vyrobeno ze zelené měkké organické mušelínové bavlny a přírodního kaučuku s mačkacím papírem uvnitř jednoho z listů pro sti..
310Kč 516Kč
Bez daně:256Kč
Kousátko Mušelínové RůžovéRoztomilá, krásná a praktická hračka 3 v 1S naším kousátkem s aktivitami získá vaše dítě dudlík, kousátko a hračku, která rozvíjí všechny jeho smysly! Vyrobeno z pudrově měkké organické mušelínové bavlny a přírodního kaučuku s mačkacím papírem uvnitř jednoho z listů pro sti..
387Kč 516Kč
Bez daně:320Kč
Senzorické míčky ŽelvaMíčky stimulující smysly miminka.Sada senzorických míčků Želva v krásných zelených barvách, které hravou formou při hře stimulují smysly miminka. Hra s míčky podporuje rozvoj jemné motoriky, koordinace oko-ruka, hmat a díky zvonku uvnitř každé míčky i sluch. Senzorické míčky js..
540Kč
Bez daně:446Kč
Senzorické míčky MušleMíčky stimulující smysly miminka.Sada senzorických míčků Mušle v krásných jemných růžových barvách, které hravou formou při hře stimulují smysly miminka. Hra s míčky podporuje rozvoj jemné motoriky, koordinace oko-ruka, hmat a díky zvonku uvnitř každé míčky i sluch. Senzorické ..
378Kč 540Kč
Bez daně:312Kč
Kousátko MušleKousátko ve tvaru kroužku pro snadný úchop. Kroužky Mušle hračka do ruky a kousátko zaujme krásnou výraznou barvou a dokonalým designem. Hračka je vytvořena s důrazem na snadný úchop. Sada obsahuje dvě kroužky s mořskými motivy. Přírodní textura stimuluje hmat.Žvýkání hračky ..
323Kč 538Kč
Bez daně:267Kč
Hračka do vany PlameňákS růžovým plameňákem si děti koupání užijí. Během koupele krásně plave na vodě, ale zabaví i na suchu. Je vytvořen s důrazem na jednoduchý úchop.Jeho peříčka stimulují hmat a samotný kaučuk přináší úlevu bolavým dásničky během období prořezávání zoubků. Hračka nemá dírku, aby ..
540Kč
Bez daně:446Kč
Chrastítko SlonKousátko a chrastítko v jednom.Slon, hračka do ruky a kousátko zaujme krásným nápaditým designem a jemným zvukem zvonku, který je ukryt ve spodní části chrastítka. Hračka je vytvořena s důrazem na jednoduchý úchop. Různé povrchy a tvrdosti materiálu krásně stimulují hmat miminka a žvý..
540Kč
Bez daně:446Kč
Kousátko LevKousátko ve tvaru lva pro snadný úchop.  Lev, hračka do ruky a kousátko zaujme krásnou výraznou barvou a dokonalým designem. Hračka je vytvořena s důrazem na snadný úchop.  Přírodní textura stimuluje hmat.  Žvýkání hračky přináší úlevu bolavým dásním během období proře..
540Kč
Bez daně:446Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 38 (4 stránek)