Menu
Your Cart

Natruba

Přírodní hračky pro miminka se severským designem

Natruba je dánská značka, která vytváří výjimečné hračky pro miminka inspirované přírodou a severským designem. Za touto značkou stojí dánská rodinná firma, jejíž filozofie je patrná v každém detailu dodávaných hraček - HRAVÁ, STYLOVÁ a PŘÍRODNÍ. Textura přírodního kaučuku je měkká, jemná, pružná a ideální pro mačkání a žvýkání. 

Pro nácvik úchopu a prořezávání zoubků

Všechny hračky Natruba jsou navrženy a vyvinuty s ohledem na děti. Mají různé textury, barvy a tvary, které stimulují smyslový vývoj. Hračky jsou velmi lehké a jejich velikost je přizpůsobena malým ručičkám, stimulují smysly, procvičují pohyb a koordinaci. Nádherný severský design inspirovaný přírodou podtrhuje i krásný obal. Hračka je chráněna hedvábným papírem a uzavřena v krabici. Také díky luxusnímu balení jsou hračky Natruba ideálním prvním dárkem pro miminka. 

Šetrné k životnímu prostředí a bezpečné

Přírodní kaučuk je vysoce hygienický a zároveň hračky nemají žádné ventily ani otvory, takže se v nich nemohou hromadit plísně a bakterie. Samozřejmě neobsahují PVC, BPA, ftaláty ani nitrosaminy. Výrobky Natruby jsou barveny výhradně potravinářskými barvivy, která jsou zcela bezpečná. Přírodní kaučuk je navíc ekologický a biologicky odbouratelný.

Míčky stimulující smysly miminka.Sada senzorických míčků Želva v krásných zelených barvách, které hravou formou při hře stimulují smysly miminka. Hra s míčky podporuje rozvoj jemné motoriky, koordinace oko-ruka, hmat a díky zvonku uvnitř každé míčky i sluch. Senzorické míčky jsou ručně vyráběné a js..
540Kč
Bez daně:446Kč
Míčky stimulující smysly miminka.Sada senzorických míčků Mořský koník v krásných žlutých barvách, které hravou formou při hře stimulují smysly miminka. Hra s míčky podporuje rozvoj jemné motoriky, koordinace oko-ruka, hmat a díky zvonku uvnitř každé míčky i sluch. Senzorické míčky jsou ručně vyráběn..
540Kč
Bez daně:446Kč
Senzorické míčky Mušle Senzorické míčky Mušle
-25 %
Míčky stimulující smysly miminka.Sada senzorických míčků Mušle v krásných jemných růžových barvách, které hravou formou při hře stimulují smysly miminka. Hra s míčky podporuje rozvoj jemné motoriky, koordinace oko-ruka, hmat a díky zvonku uvnitř každé míčky i sluch. Senzorické míčky jsou ručně vyráb..
405Kč 540Kč
Bez daně:335Kč
Kousátko Mušle
Nedostupné
Kousátko ve tvaru kroužku pro snadný úchop. Kroužky Mušle hračka do ruky a kousátko zaujme krásnou výraznou barvou a dokonalým designem. Hračka je vytvořena s důrazem na snadný úchop. Sada obsahuje dvě kroužky s mořskými motivy. Přírodní textura stimuluje hmat.Žvýkání hračky přináší úlevu ..
538Kč
Bez daně:444Kč
Hračka do vany Plameňák Hračka do vany Plameňák
Na objednávku
S růžovým plameňákem si děti koupání užijí. Během koupele krásně plave na vodě, ale zabaví i na suchu. Je vytvořen s důrazem na jednoduchý úchop.Jeho peříčka stimulují hmat a samotný kaučuk přináší úlevu bolavým dásničky během období prořezávání zoubků. Hračka nemá dírku, aby byla chráněna proti plí..
540Kč
Bez daně:446Kč
Senzorické míčky Tlapky Senzorické míčky Tlapky
-25 %
Míčky stimulující smysly miminka.Sada senzorických míčků Tlapky v krásných žlutých barvách, které hravou formou při hře stimulují smysly miminka. Hra s míčky podporuje rozvoj jemné motoriky, koordinace oko-ruka, hmat a díky zvonku uvnitř každé míčky i sluch. Senzorické míčky jsou ručně vyráběné a js..
405Kč 540Kč
Bez daně:335Kč
Kousátko a chrastítko v jednom.Slon, hračka do ruky a kousátko zaujme krásným nápaditým designem a jemným zvukem zvonku, který je ukryt ve spodní části chrastítka. Hračka je vytvořena s důrazem na jednoduchý úchop. Různé povrchy a tvrdosti materiálu krásně stimulují hmat miminka a žvýkání hračky při..
540Kč
Bez daně:446Kč
Kousátko Lev Kousátko Lev
Nedostupné
Kousátko ve tvaru lva pro snadný úchop.  Lev, hračka do ruky a kousátko zaujme krásnou výraznou barvou a dokonalým designem. Hračka je vytvořena s důrazem na snadný úchop.  Přírodní textura stimuluje hmat.  Žvýkání hračky přináší úlevu bolavým dásním během období prořezávání zoubk..
540Kč
Bez daně:446Kč
Mušelínový ručník Pudrový Mušelínový ručník Pudrový
Nedostupné
Čtyřvrstvý mušelínový ručník ze 100% organických materiálů. Tento dětský mušelínový ručník s kapucí je úžasně měkký a vzdušný. Proto je perfektní pro pohodlí miminka a jeho jemnou pokožku. Tentokrát v uklidňující a příjemné pudrové barvě. Natruba ručník s kapucí má vysokou absorbční schopnost ..
675Kč
Bez daně:558Kč
Mušelínový ručník Zelený Mušelínový ručník Zelený
Nedostupné
Čtyřvrstvý mušelínový ručník ze 100% organických materiálů. Tento dětský mušelínový ručník s kapucí je úžasně měkký a vzdušný. Proto je perfektní pro pohodlí miminka a jeho jemnou pokožku. Tentokrát v uklidňující a příjemné zelené barvě. Natruba ručník s kapucí má vysokou absorbční schopnost a..
675Kč
Bez daně:558Kč
Mušelínový ručník Krémový Mušelínový ručník Krémový
Nedostupné
Čtyřvrstvý mušelínový ručník ze 100% organických materiálů. Tento dětský mušelínový ručník s kapucí je úžasně měkký a vzdušný. Proto je perfektní pro pohodlí miminka a jeho jemnou pokožku. Tentokrát v uklidňující a příjemné krémové barvě. Natruba ručník s kapucí má vysokou absorbční schopnost a odol..
675Kč
Bez daně:558Kč
Mušelínové pleny Pudrové 2ks Mušelínové pleny Pudrové 2ks
Nedostupné
Balení kvalitních dvouvrstových 100% organických mušelínových plenek.  V jednom balení jsou dva kusy plenek, obě v krásně jemných barvách, jedny čistě pudrové druhé s nádherným květovým potiskem. Plenky mají praktické a multifunkční využijte. Natruba mušelínové pleny jsou vyrobeny tak, ab..
470Kč
Bez daně:388Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 30 (3 stránek)