Menu
Your Cart

Party Deco

Každou oslavu udělá stylovou

Party Deco je předním evropským výrobcem a dodavatelem dekorací pro speciální události. Se svými dekoracemi pro narozeninové oslavy, svatby, křty a další speciální příležitosti přináší Party Deco kreativitu a styl na každou oslavu.

Závazek k udržitelnosti

Party Deco se odlišuje vysokou kvalitou a stylovými produkty, které jsou inspirovány nejnovějšími trendy. Značka se zavazuje k minimalizaci spotřeby surovin a hledá způsoby, jak zajistit vícenásobné využití svých produktů a obalů.

Ubrousky Dinosaurus 12 ksHravé ubrousky pro malé oslavenceKaždá dětská párty bude ještě krásnější s veselými papírovými ubrousky. Vytvořte nezapomenutelný zážitek malým oslavencům s papírovými ubrousky ve tvaru dinosaura, které oživí každý párty stůl...
85Kč
Bez daně:70Kč
Ubrousky Auto 20 ksHravé ubrousky pro malé oslavenceKaždá dětská párty bude ještě krásnější s veselými papírovými ubrousky. Vytvořte nezapomenutelný zážitek malým oslavencům s papírovými ubrousky ve tvaru autíčka, které oživí každý párty stůl...
120Kč
Bez daně:99Kč
Talíře Lev 6 ksPapírové talíře s motivem lvaOživte narozeninovou oslavu vašich malých oslavenců s dokonalou výzdobou, jejíž součástí jsou i talířky na občerstvení. Každý talíř je zdoben veselým motivem lva, který jistě potěší všechny malé milovníky zvířat. Tyto hravé talíře jsou dostatečně odolné, a..
63Kč
Bez daně:52Kč
Talíře Dinosaurus 6 ksPapírové talíře s motivem dinosauraOživte narozeninovou oslavu vašich malých oslavenců s dokonalou výzdobou, jejíž součástí jsou i talířky na občerstvení. Každý talíř je zdoben veselým motivem dinosaura, který jistě potěší všechny malé milovníky zvířat. Tyto hravé talíře jsou d..
69Kč
Bez daně:57Kč
Svíčky Silniční práce 5 ks
Nedostupné
Svíčky Silniční práce 5 ksVýsledok prekladuNarozeninové svíčky ve tvaru autíčekRozzařte dětskou párty se svíčkami na dort ve tvaru autíčka či bagru. Každá svíčka je malým symbolem slavnostního dne a neměla by chybět na žádném narozeninovém dortu. Ozdobte narozeninový dort hravými svíčkami a přineste..
100Kč
Bez daně:83Kč
Párty kloboučky Hvězdy 6 ksPárty kloboučky pro malé oslavenceAť zazáří každá oslava! S párty kloboučky bude každá oslava plná radosti a zábavy. Tyto veselé kloboučky s motivem zářivých hvězdiček jsou ideální pro dětské narozeninové oslavy a různé tematické párty...
105Kč
Bez daně:87Kč
Párty kloboučky Dinosaurus 6 ksPárty kloboučky pro malé oslavenceAť zazáří každá oslava! S párty kloboučky bude každá oslava plná radosti a zábavy. Tyto veselé kloboučky s motivem dinosaura jsou ideální pro dětské narozeninové oslavy a různé tematické párty...
90Kč
Bez daně:74Kč
Obaly na kelímky Dinosaurus 6 ksPapírové obaly na kelímky s motivem dinosauraOživte dětskou narozeninovou párty obaly na kelímky s motivem dinosaura. Každý kelímek se hned stane hezčím a nápoj pro děti zajímavějším. Oslava bude nezapomenutelnou pro všechny malé hosty. Na tematickou párty ve stylu di..
49Kč
Bez daně:40Kč
Krabičky na občerstvení Dinosaurus 6 ksKrabičky na občerstvení s motivem dinosauraOrganizujete tematickou dětskou oslavu pro malého milovníka dinosaurů? Roztomilé a praktické krabičky s motivem tohoto dávného tvora nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě. Jsou ideální k podávání jídla, ale také k ..
88Kč
Bez daně:73Kč
Kelímky Hvězdy 6 ksPapírové kelímky s hvězdamiPárty kelímky s hvězdami jsou ideální pro každou dětskou oslavu. Jsou hravé, zábavné a dodají narozeninové oslavě záblesk kouzla. Každá dětská tvář bude zářit, když si vezme do rukou jednu z těchto veselých kelímků...
50Kč
Bez daně:41Kč
Balónek Číslo 7 Krokodýl 56x85 cmFóliový balón číslo 7 ve tvaru Krokodýl nesmí chybět na žádné oslavě Před nafouknutím má balon velikost cca. 56 x 85 cm a rozměr balónu po nafouknutí 49 x 73 cm. Balón jednoduše nafuknete pomocí helia. Sada obsahuje brčko na připevnění. Oživte své oslavy a uděle..
76Kč 108Kč
Bez daně:62Kč
Balónek Číslo 6 Želva 75x96 cmBalón číslo 6 s motivem Želva pro každého oslavencePřed nafouknutím má balon velikost cca. 75x96 cm a rozměr balónu po nafouknutí je 57 x 86 cm. Balón jednoduše nafuknete pomocí helia. Sada obsahuje brčko na připevnění. Oživte své oslavy a udělejte je nezapomenutelnými ..
108Kč
Bez daně:89Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 82 (7 stránek)